HC DYNAMO PARDUBICE
logo 70 1973 1987 1989 2005 2010 2012

Ptejte se: redakce a marketing

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 9565 odpovědí v této kategorii celkem.

29.1.2020, 20:49

Chtěl bych se pripojit k připomínce níže, týkající se úklidu. Byl jsem na zápasech v pátek a v neděli. V neděli před zápasem byl před zimakem tak nehorázný nepořádek, že jsem se před fanoušky soupeře styděl. Odpadkové koše přetékající, všude hory odpadků ještě po pátečním zápase. Ačkoli jste odpověděli, že to je záležitost arény, přesto je to vaše (naše) vyzitka. Bylo by fajn se na to zaměřit a zatlačit na ty, kteří jsou za to zodpovědní. Děkuji předem.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme i za Váš podnět. Našemu novému vedení se stav okolo arény také nelíbí a bude to řešit s příslušnými úřady.
Anna Maštalířová (anna.mastalirova17@seznam.cz)
29.1.2020, 11:15

Dobrý den. Ráda bych se zeptala, zda letos bude pořádán Hokejový ples, popřípadě kolik bude stát vstupné? Bohužel nikde na internetu jsem žádné informace nenašla, tak jsem se rozhodla napsat přímo vám.

Děkuji předem za odpověď a přeji hezký zbytek dne,
Anna Maštalířová

Odpověď:
Dobrý den, letos se Hokejový ples neuskuteční.
Petr Slezák (2sp@email.cz)
27.1.2020, 16:37

Dobrý den, prosím o informaci k zraněným hráčům , Radoslav Tybor a Denis Kindl? nastoupí proti LTV 31.1. 2020. Děkuji
P. Slezák

Odpověď:
Dobrý den, doufáme, že oba nastoupí:)
BUREŠ ONDŘEJ (makacondra@seznam.cz)
27.1.2020, 13:14

DOBRÝ DEN CHTĚL BYCH SE ZEPTAT FUNGUJE JEŠTĚ NAROZENINOVÉ PŘÁNÍ NA KOSTKU A POPŘÍPADĚ ZA KOLIK DĚKUJI BUREŠ SVITAVY

Odpověď:
Dobrý den, narozeninové přání na kostce stále probíhá. Kontaktujte kolegu na mailu info@hcdynamo.cz. Děkujeme
Petr Axel (paxel@seznam.cz)
27.1.2020, 11:11

Proč na podzim skončil trenér Bělohlav, zvlášť v době, kdy se mužstvu začalo dařit? Jeho konec nastal po dvou výhrách v řadě... Jak se mužstvo připravuje na nadcházející sezonu v Chance lize, kam na 99 % sestoupí, a jaké budou jeho plány? Okamžitý postup zpět či postupná ekonomická stabilizace, posílení kádru či prodej opravdu rozumnému majiteli? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, otázka o skončení pana Bělohlava je spíše na vedení klubu a majoritního akcionáře. Přípravy na Chance ligu neprobíhají, děláme vše proto, abychom se udrželi v extralize. Ohledně prodeje se musíte obrátit na majoritního akcionáře - tedy město.
Roman
25.1.2020, 10:32

Dobrý den chtěl bych vás pochválit jak spravujete stránky je vidět snaha vše řešit hned jako například u soupisky že je prakticky pořád aktuální jen by chtělo něco utělat s tou fotkou toho mladého Blažeje vypadá to hrozně. A ještě dotaz nevíte jestli Michal Vondrka bude mít svojí 82 nebo mu zůstane ta 23 i když to k němu moc nepasuje. Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za pochvalu. Fotka juniora Blažeje je již upravená:) Michal Vondrka bude mít "svoji" 82.
24.1.2020, 16:34

Dobrý den, chci se zeptat jestli v Enteria aréně někdo uklízí. Stejný nepořádek už od nového roku na jižní tribuně, v sektoru 216 a na mnoha dalších místech. Nešlo by s tím něco udělat? Děkuji Hana Nováková

Odpověď:
Dobrý den, úklid zajišťuje aréna, kde jsme v nájmu. Děkujeme za podnět, předáme ho na vedení haly.
23.1.2020, 19:05

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli klub nejedná o pomoc v udržení v extralize s Petrem Sykorou.

Odpověď:
Dobrý den, o případných jednání nemáme žádné informace. Jakmile by byl oficiální závěr, určitě bychom to zveřejnili.
Tomáš
20.1.2020, 10:35

Dobrý den, jelikož se nikde neodpovídá, musím se zeptat Vás, je to pro mě důležité. Jaký je zdravotní stav Rado Tybora po utkání na Sraltě?

Děkuji, Tomáš

Odpověď:
Dobrý den, Rado měl zranění v oblasti ruky. Zatím není jisté, kdy nastoupí.
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz)
19.1.2020, 18:53

Dobrý den,
Je malá tehnická poznámka 2006- 2019 Hockey club Pardubice, mělo by být 2020. Děkuji za opravu.

Odpověď:
Dobrý den, opraveno. Děkujeme za upozornění.
Další stránky
123456>>