Vstupenky na Slovan míří do prodeje 

Vstupenky na Slovan míří do prodeje

11.07.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Hokejisté Dynama přivítají v úvodu přípravných utkání na novou sezonu atraktivního soupeře. Ve středu 19. července 2017 od 19.00 hodin a ve čtvrtek 20. července 2017 od 12.00 hodin změří své síly se Slovanem Bratislava, účastníkem Kontinentální hokejové ligy. Vzhledem ke konání jiné sportovní akce ve velké hale bude oba zápasy hostit malá hala Tipsport areny. Z těchto důvodů Dynamo upravuje podmínky výdeje a prodeje vstupenek na oba duely.

ONLINE VSTUPENKY

Majitelé poukazů na permanentky obou kategorií na extraligovou sezonu 2017/2018 mají vstup na utkání zahrnutý již v ceně permanentky. Vzhledem k omezené kapacitě malé haly si ale musí vyzvednout na pokladnách Tipsport areny vstupenku zdarma, a to oproti zmíněnému poukazu, který bude označen. Jednotné vstupné činí 100 korun.

Vedení Dynama si dovoluje fanoušky požádat o pochopení se změnou režimu prodeje vstupenek na obě přípravná utkání a o jejich včasný nákup v předprodeji dle pokladních dob. Vzhledem k atraktivitě souboje s mužstvem trenéra Miloše Říhy, kde hraje i bývalý pardubický útočník Jan Buchtele, se dá očekávat, že zájem fanoušků překročí kapacitní možnosti malé haly. Předprodej lístků přes aplikaci ONLINE VSTUPENKY nebude pro toto dvojutkání realizován.

Ceny vstupenek na přípravná utkání se Slovanem Bratislava

  • Datum a čas: středa 19. července od 19.00 hodin a čtvrtek 20. července od 12.00 hodin
  • Místo: malá hala Tipsport areny
Druh Cena
Majitelé permanentek na sezonu 2017/2018 zdarma *)
Jednotné vstupné 100 korun
*) Vzhledem k omezené kapacitě malé haly si fanoušci musí vyzvednout na pokladnách Tipsport areny vstupenku zdarma, a to oproti poukazu na permanentku pro sezonu 2017/2018.
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři