Umíme zahrát daleko lépe, ví Sacha Treille 

Umíme zahrát daleko lépe, ví Sacha Treille

05.11.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Podruhé v letošní sezoně se hokejistům Dynama nepodařilo skórovat. Plzeň zvítězila v Tipsport areně 4:0. Pardubicím nepomohla přesilovka pět na tři hned v úvodu utkání, Východočeši měli i další možnosti, ale všechny pochytal plzeňský brankář Svoboda. Šest pokusů na něj vyslal pardubický útočník Sacha Treille.

ONLINE VSTUPENKY
Letošní statistiky Sachy Treilleho
Utkání Branky Nahrávky Body +/− Tr. minuty
17 5 3 8 −4 20

„Jsme naštvaní, že jsme prohráli. Hned v úvodu utkání jsme měli velkou šanci v podobě přesilovky pět na tři. Krátce na to jsme místo vedení inkasovali. I poté jsme měli několik šancí, ale neproměnili jsme je a to je špatně,“ řekl po skončení utkání.

Plzeňský strážce vychytal třetí čisté konto v řadě, v Pardubicích pochytal všech jedenatřicet střel červenobílých. „Víme, že Miroslav Svoboda je kvalitním brankářem, což ostatně dokázal i u nás. Dnes byl pro nás nepřekonatelnou překážkou. Zaslouží si naše uznání, že nám všechny naše šance pochytal a pomohl Plzni nás porazit,“ prohlásil francouzský útočník.

V pondělí třicetiletý forvard vysekl poklonu lídrovi soutěže. „Plzeň má velmi silný tým, ne nadarmo je první v extraligové tabulce. Mají vysokou kvalitu. Každý z hráčů byl pro nás nebezpečný a mohl skórovat. Byli pro nás těžkým protivníkem, ale jak jsem řekl, i tak jsme měli šance k tomu, abychom se prosadili. Umíme zahrát daleko lépe…“ doplnil Sacha Treille.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři