Soupiska HC Dynamo Pardubice pro závěr sezony 2017/2018 

Soupiska HC Dynamo Pardubice pro závěr sezony 2017/2018

05.02.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Hokejový klub Dynamo Pardubice zveřejňuje finální kádr A mužstva pro sezonu 2017/2018. Tradiční účastník nejvyšší soutěže uvolnil v průběhu letošního ročníku vybrané hráče do klubů nižších soutěží s tím, že si je nechal na soupisce v rámci střídavých startů. Další hokejisty v podobném režimu získal. Pro Tipsport extraligu může využít tři brankáře, šestnáct obránců a pětadvacet útočníků.

ONLINE VSTUPENKY

Níže uvedený seznam hráčů může být doplněn i po 1. února 2018 o kmenové hráče klubu ročníku 1997 a mladší bez jakéhokoliv omezení.

Brankáři

  • Ondřej Kacetl – HC Dynamo Pardubice.
  • Milan Klouček – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do Rytíři Kladno do 30. dubna 2018.
  • Martin Růžička – HC Dynamo Pardubice; hostování do HC AZ Havířov do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.

Obránci

  • Vladimír Brož – Hokej Ústí nad Labem; střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Jacob Cardwell – HC Dynamo Pardubice.
  • Petr Čáslava – HC Dynamo Pardubice.
  • Marek Drtina – HC Dynamo Pardubice; hostování do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Ladislav Havlík – HC Dynamo Pardubice; hostování do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Rhett Holland – HC Dynamo Pardubice.
  • Josef Horyna – HC Dynamo Pardubice; hostování do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018, střídavé starty do HC Bobři Valašské Meziříčí do 30. dubna 2018.
  • Josef Hrabal – HC Oceláři Třinec; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Daniel Kolář – HC Hvězda Praha; hostování do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018, střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Jan Látal – Rytíři Kladno; hostování do Hokej Ústí nad Labem do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Tomáš Mojžíš – Bílí Tygři Liberec; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Karel Nedbal – HC Dynamo Pardubice; hostování do SK Horácká Slavia Třebíč do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018..
  • Jan Ščotka – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018.
  • Marek Trončinský – BK Mladá Boleslav; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Marek Voženílek – HC Dynamo Pardubice; hostování do SC Kolín do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Ty Wishart – HC Dynamo Pardubice.

Útočníci

  • Matěj Beran – HC Dynamo Pardubice.
  • Vladislav Bojko – HC Dynamo Pardubice.
  • Jiří Cetkovský – HC Dynamo Pardubice; hostování do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Tomáš Divíšek – HC Most; hostování do LHK Jestřábi Protějov do 30. dubna 2018, střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Antonín Dušek – Bílí Tygři Liberec; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2019.
  • Martin Kaut – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do HC Stadion Litoměřice do 30. dubna 2018.
  • Denis Kusý – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do HC Stadion Litoměřice do 30. dubna 2018.
  • Lukáš Luňák – LHK Jestřábi Prostějov; střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Ondřej Machala – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do HC Stadion Litoměřice do 30. dubna 2018.
  • Rostislav Marosz – HC Oceláři Třinec; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Ondřej Panna – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do SC Kolín do 30. dubna 2018.
  • Jordann Perret – HC Dynamo Pardubice.
  • Tomáš Pipek – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do HC Moravské Budějovice 2005 do 30. dubna 2018.
  • Michal Pochobradský – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do HC Spartak Choceň do 30. dubna 2018.
  • Patrik Poulíček – HC Dynamo Pardubice.
  • Tomáš Rolinek – HC Dynamo Pardubice.
  • Jan Starý – HC Dynamo Pardubice; hostování do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice 30. dubna 2018.
  • Tomáš Svoboda – HC Kometa Brno; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2019.
  • Ján Sýkora – HC Plzeň 1929; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Petr Sýkora – HC Dynamo Pardubice.
  • David Tomášek – HC Dynamo Pardubice.
  • Sacha Treille – HC Dynamo Pardubice.
  • David Tůma – HC Sparta Praha; hostování do Rytíři Kladno do 30. dubna 2018, střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Matouš Venkrbec – LHK Jestřábi Prostějov; střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Daniel Voženílek – HC Dynamo Pardubice; hostování do HC Stadion Litoměřice do 30. dubna 2018, střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Václav Zídek – HC Lev Benešov; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018, střídavé starty do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018.
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři