HC DYNAMO PARDUBICE
1973 1987 1989 2005 2010 2012
05.02.2018
Jan Hrabal

Soupiska HC Dynamo Pardubice pro závěr sezony 2017/2018

PARDUBICE — Hokejový klub Dynamo Pardubice zveřejňuje finální kádr A mužstva pro sezonu 2017/2018. Tradiční účastník nejvyšší soutěže uvolnil v průběhu letošního ročníku vybrané hráče do klubů nižších soutěží s tím, že si je nechal na soupisce v rámci střídavých startů. Další hokejisty v podobném režimu získal. Pro Tipsport extraligu může využít tři brankáře, šestnáct obránců a pětadvacet útočníků.

Níže uvedený seznam hráčů může být doplněn i po 1. února 2018 o kmenové hráče klubu ročníku 1997 a mladší bez jakéhokoliv omezení.

Brankáři

  • Ondřej Kacetl – HC Dynamo Pardubice.
  • Milan Klouček – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do Rytíři Kladno do 30. dubna 2018.
  • Martin Růžička – HC Dynamo Pardubice; hostování do HC AZ Havířov do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.

Obránci

  • Vladimír Brož – Hokej Ústí nad Labem; střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Jacob Cardwell – HC Dynamo Pardubice.
  • Petr Čáslava – HC Dynamo Pardubice.
  • Marek Drtina – HC Dynamo Pardubice; hostování do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Ladislav Havlík – HC Dynamo Pardubice; hostování do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Rhett Holland – HC Dynamo Pardubice.
  • Josef Horyna – HC Dynamo Pardubice; hostování do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018, střídavé starty do HC Bobři Valašské Meziříčí do 30. dubna 2018.
  • Josef Hrabal – HC Oceláři Třinec; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Daniel Kolář – HC Hvězda Praha; hostování do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018, střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Jan Látal – Rytíři Kladno; hostování do Hokej Ústí nad Labem do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Tomáš Mojžíš – Bílí Tygři Liberec; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Karel Nedbal – HC Dynamo Pardubice; hostování do SK Horácká Slavia Třebíč do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018..
  • Jan Ščotka – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018.
  • Marek Trončinský – BK Mladá Boleslav; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Marek Voženílek – HC Dynamo Pardubice; hostování do SC Kolín do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Ty Wishart – HC Dynamo Pardubice.

Útočníci

  • Matěj Beran – HC Dynamo Pardubice.
  • Vladislav Bojko – HC Dynamo Pardubice.
  • Jiří Cetkovský – HC Dynamo Pardubice; hostování do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Tomáš Divíšek – HC Most; hostování do LHK Jestřábi Protějov do 30. dubna 2018, střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Antonín Dušek – Bílí Tygři Liberec; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2019.
  • Martin Kaut – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do HC Stadion Litoměřice do 30. dubna 2018.
  • Denis Kusý – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do HC Stadion Litoměřice do 30. dubna 2018.
  • Lukáš Luňák – LHK Jestřábi Prostějov; střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Ondřej Machala – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do HC Stadion Litoměřice do 30. dubna 2018.
  • Rostislav Marosz – HC Oceláři Třinec; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Ondřej Panna – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do SC Kolín do 30. dubna 2018.
  • Jordann Perret – HC Dynamo Pardubice.
  • Tomáš Pipek – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do HC Moravské Budějovice 2005 do 30. dubna 2018.
  • Michal Pochobradský – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do HC Spartak Choceň do 30. dubna 2018.
  • Patrik Poulíček – HC Dynamo Pardubice.
  • Tomáš Rolinek – HC Dynamo Pardubice.
  • Jan Starý – HC Dynamo Pardubice; hostování do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice 30. dubna 2018.
  • Tomáš Svoboda – HC Kometa Brno; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2019.
  • Ján Sýkora – HC Plzeň 1929; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Petr Sýkora – HC Dynamo Pardubice.
  • David Tomášek – HC Dynamo Pardubice.
  • Sacha Treille – HC Dynamo Pardubice.
  • David Tůma – HC Sparta Praha; hostování do Rytíři Kladno do 30. dubna 2018, střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Matouš Venkrbec – LHK Jestřábi Prostějov; střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Daniel Voženílek – HC Dynamo Pardubice; hostování do HC Stadion Litoměřice do 30. dubna 2018, střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
  • Václav Zídek – HC Lev Benešov; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018, střídavé starty do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018.