Sacha Treille: Chceme Litvínovu vrátit porážku z úvodu!

02.11.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Zápasy s tradičními soupeři čeká o tomto víkendu na hokejisty Dynama. Pardubice se v sobotu vydají do Litvínova, v neděli od 17.00 hodin vyzvou pražskou Spartu. „Těšíme se na sobotní utkání do Litvínova. Doma nás v posledním domácím utkání právě porazili, takže jim to budeme chtít vrátit a odvézt si od nich tři body,“ říká Sacha Treille.

ONLINE VSTUPENKY

„Nikdo nechceme prohrát. Do každého zápasu jdeme s tím, že ho chceme vyhrát! Během sezony jste jednou nahoře a jednou dole. Litvínov měl výborný start do letošního ročníku. Víme, že to bude těžké, ale pokud zahrajeme dobře dozadu a s co nejméně chybami po celých šedesát minut, máme velikou šanci vyhrát toto utkání!“ řekl pro klubový YouTube kanál.

„Během sezony jste jednou nahoře a jednou dole. Litvínov měl výborný start do letošního ročníku. Víme, že to bude těžké, ale pokud zahrajeme dobře dozadu a s co nejméně chybami po celých šedesát minut, máme velikou šanci vyhrát toto utkání. Nikdo nechceme prohrát. Do každého zápasu jdeme s tím, že ho chceme vyhrát!“ pokračoval francouzský reprezentant.

Pardubice mají ve svém týmu mnoho cizinců. „Máme tak velikou šanci vytvořit vskutku dobrou partu, kde se budeme podporovat. A jestli je někdo cizinec, tak to je úplně jedno. Hrál jsem v Německu a tam je takový počet cizinců v jednom týmu zcela běžný,“ nechal se slyšet.

Rodák z Grenoblu hrál kromě Francie nebo České republiky také ve Švédsku a v Německu. „Každá země má svůj specifický styl, jak se v ní lední hokej hraje. Ten český je hodně technický a do rychlosti. Je to fajn – baví mě hrát tady!“ pousmál se.

V týmu není jediným francouzským reprezentantem. „Vždycky je lepší mít spoluhráče z téže země, můžeme spolu mluvit v naší mateřštině – je to fajn!“ doplnil Sacha Treille.

Memoriál Zbyňka Kusého 2019
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Pardubická juniorka
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři