Ondřej Kacetl ztěžka hledal slova: Jsem hodně naštvaný! 

Ondřej Kacetl ztěžka hledal slova: Jsem hodně naštvaný!

09.02.2018 | Jan Hrabal

OLOMOUC — Na první pohled bylo jasné, jak je rozezlen z porážky před olympijskou pauzou. Pardubický brankář Ondřej Kacetl si z utkání v Olomouci odnesl vyšší úspěšnost zákroků oproti svému protějšku, prohře ale nezabránil a ztuha ji rozdýchával.

ONLINE VSTUPENKY

„Vzadu jsme to neměli pokryté. Věděli jsme, že Olomouc hodně nahazuje puky na bránu a doráží je. Takhle vstřelili dvě branky a pak se prosadili dvěma tečovanými střelami. Neustále to na mě chodilo, nepohlídali jsme si to. Byly tam i docela smolné teče, musím doplnit,“ ohlédl se za nepovedeným duelem gólman Dynama.

Oba celky se v prvních dvou třetinách vystřídaly ve vedení. Pardubice držely stav 2:1 ve svůj prospěch, Olomouc zase 1:0 a 3:2. O výsledku rozhodlo třetí dějství, v němž se Hanáci prosadili dvakrát.

„Přišlo mi to za rovnovážného stavu opatrné z obou stran, hodně se bojovalo o střední pásmo a čekalo se, kdo udělá chybu. Myslím si, že nám chyběla střelba, po dvou třetinách jsme jich měli čtrnáct, to je málo,“ konstatoval Ondřej Kacetl.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Zatímco on je jasnou stálící v pardubické brance, v té olomoucké musel za olympionika Branislava Konráda nastoupit Martin Falter. „Věděli jsme, že dlouho nechytal, chtěli jsme hodně střílet, ale dělali jsme pravý opak. Po skončení utkání jsem mu pogratuloval k výkonu a popřál mu hodně štěstí, ať se mu daří,“ řekl sedmadvacetiletý strážce pardubické klece.

„Vztáhnu-li své doplnění čistě na sebe, osobně mě prohra v Olomouci hodně štve – fakt jsem tu chtěl vyhrát. Ztěžka se mi konečný výsledek komentuje, marně hledám slova. Jsem hodně naštvaný! Chtěli jsme jít do přestávky s výhrou v kapse a nevyšlo to,“ prohlásil a uzavřel: „Náladu v týmu to ale výrazně neovlivní.“

Související články
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři