Miloš Holaň: Hráči jsou pro mě za celou sezonu hrdinové!

26.03.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Přestože jeho tým prohrál poslední zápas sezony vysoko 1:8, hodnotil celý ročník jako velmi povedený. Hlavní trenér Miloš Holaň přiznal, že jeho tým nezvládl klíčový čtvrtfinálový duel, to ale nemůže výrazně proměnit pozitivní hodnocení 68. pardubické sezony v nejvyšší soutěži v řadě.

ONLINE VSTUPENKY

„Sportovně musím pogratulovat Třinci, jak zvládl sedmý zápas. Domácí prostředí hrálo velkou roli. I když to pro nás dnes nebylo zpočátku špatné, herně to nebylo ono. Asi na hráče dolehla tíha zodpovědnosti, možná nezkušenost. S prvním gólem, který dal Třinec, se nám všechno totálně rozsypalo. Ale nebudu nikoho hanit. Prohráli jsme sérii a chtěl bych hráčům poděkovat, pro mě to jsou hrdinové. Určitě by na nás nikdo nevsadil, že budeme hrát s Třincem sedm zápasů,“ řekl pro klubový YouTube kanál.

Půl hodiny po sezoně, Werk arena potemnělá a Vy jste vydrželi na svých místech, abyste nás ještě jednou vyvolali. DĚKUJEME, že i Vy jste pomohli k tomu, abychom my všichni na 68. nepřetržitý rok v @telh_cz nezapomněli! #TRIvPCE

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři