Matouš Kratochvíl: Chci tu zůstat a udělám pro to vše!

27.07.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Bez jednoho centimetru dvoumetrový útočník Matouš Kratochvíl patří k těm borcům, kteří bojují o to, aby zaujali trenéry a vedení Dynama, aby si svou snahou vysloužili smlouvu v Pardubicích. Právě přerovský útočník byl jediným střelcem Dynama ve čtvrtečním přípravném duelu s Libercem, jehož síť rozvlnil v prodloužení.

AUKCE DRESŮ

„Z mé strany to bylo náročné. První dva týdny jsme dostali zabrat, nohy jsem tahal. Poznáváme se s novými spoluhráči, parta tady je super. Zápas jsem užil,“ řekl po výsledkově nepovedeném utkání v malé hale ČSOB Pojišťovna ARENY.

V nejvyšší soutěži odehrál dosud třináct utkání, tuto bilanci rád rozšířil na východě Čech. „V hlavě to mám nastavené, že chci být tu a dělám pro to maximum. Nervozita tam je, ale snažím se nepolevit v trénincích, dávám do toho všechno, snad se to promění v zápasech a že bych tady zůstal,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),