Marek Trončinský: Makáme, musíme být pozitivní

06.10.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Téměř sedmnáct minut odehrál obránce Marek Trončinský v pátečním utkání s Olomoucí. Ve druhé třetině se mu nepovedlo zabránit Petru Strapáčovi ke skórování, ve třetí po jeho střele vzduchem vyrovnal Tomáš Rolinek na 1:1.

ONLINE VSTUPENKY
Elektronická aukce dresů

„My jsme si v kabině říkali, že nikdo nic nevypustil. My makáme, musíme zůstat pozitivní, nehrajeme špatně, snažíme se jít tomu naproti, i když se nám občas nedaří. Nikdo se na nic nevykašlal,“ prohlásil po jednobodové porážce 1:2.

Olomouc otevřela brankový účet zápasu v čase 25:02. „Když někdo ujíždí, nechci mu vyloženě skákat pod nohy, snažil jsem se mu nadzvednout hokejku a v poslední chvíli jsem se zaklínil. Milan Klouček to nečekal, puk mu nějak podjel, nebo jsem mu to tam pinknul, byla to těžká situace,“ vrátil se k úvodní trefě Hanáků.

Dynamo srovnalo v 54. minutě. „Říkali jsme si, že všechny střely budeme pálit nahoru, místo toho jsme všechny dávali po ledě. Nevím proč. Petr Sýkora říkal, že mu to dnes nešlo zvednout, já to zkoušel taky vrchem, nějak se to pak poodráželo. Tomáš Rolinek nám pak říkal, že jejich brankář kotouč na betonu. Takhle on ho pak dorachá do brány – tohle potřebujeme!“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Související články
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři