Josef Hrabal: Je tu skvělá parta, není zde žádný ješita

05.03.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Přes prohru v DERBY #24 se pardubickou kabinou nesl radostný hlahol. Způsobila jej vítkovická branka v prodloužení utkání s Libercem. Díky ní Východočeši o jednu vstřelenou branku více ve vzájemných zápasech s Bílými Tygry udrželi šestou pozici a mohou se soustředit na čtvrtfinálový souboj s Třincem.

ONLINE VSTUPENKY
Elektronická aukce dresů

„Za naším postupem je tvrdá práce. Hodně jsme se začali soustředit na obranu v našem pásmu, začali jsme získávat mnohem více kotoučů. Je tu skvělá parta, každý si může něco říci, mladší i starší kluci se berou, není tady žádný ješita,“ řekl po skončení utkání obránce Josef Hrabal, který na východ Čech přišel právě ze Slezska.

„Cíl je vždycky jasný: postup! Nikdo si nepůjdeme zápasy jen tak zahrát, ale budeme tvrdě bojovat, blokovat střely proti hokejovějšímu Třinci. Oceláři mají skvělé individuality a výborné hráče, my se na ně ale musíme připravit po svém…“ prohlásil pardubický obránce.

Dvaatřicetiletý zadák působil v Třinci v letech 2009 až 2017. „Pro mě to je úžasný zážitek, že jdeme na Třinec. Co jsem přišel do Pardubic, tak každý zápas s Oceláři byl pro mě speciální. Teď nás čekají nejméně čtyři a všechny si maximálně užiji!“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři