Dynamo hledá nové redaktory klubového webu!

10.09.2019 | Redakce

PARDUBICE — Máte rádi Dynamo? Máte přehled o hokejovém dění v České republice? Nečiní vám problémy psát spisovně? Chodíte na Dynamo na hokej a měli byste zájem ho nejen sledovat, ale o něm i psát? Pokud jste na všechny předchozí otázky odpověděli ano, tak jste možná vy právě tím, koho hledáme!

Server www.hcdynamo.cz rozšiřuje redakční tým a z toho důvodu hledá redaktory. Od nového člena redakce očekáváme zejména zodpovědný přístup k práci a časovou flexibilitu. Novému členovi redakce www.hcdynamo.cz nabízíme přivýdělek v rámci firmy eSports.cz, akreditaci na zápasy Dynama a ojedinělou příležitost práce v oblíbeném klubu!

Hlavní náplní práce bude redaktorská činnost na klubovém webu související se zápasy všech kategorií týmu HC Dynamo Pardubice, zejména zpravodajství ze zápasů a rozhovory s hráči.

Práce je vhodná především pro studenty středních a vysokých škol. Nejedná se o práci na plný úvazek, ale pouze o externí spolupráci v řádech jednotek hodin týdně.

Pokud máte zájem, pošlete nám váš životopis na email firma@esports.cz. Deadline pro zaslání přihlášky je 30. září 2019.

enteria arena

Dnes v 17:00 | Muži