Břetislav Kopřiva: Vidím snahu a to je základ otočení

02.12.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Ani souboj s Olomoucí nepomohl pardubickým hokejistům zastavit sérii proher, Dynamo se souží, s Hanáky před ne zaplněnými tribunami ČSOB Pojišťovna ARENY prohrálo 1:4. „Zažil jsem toho hodně, ale toto opravdu ne… Nedaří se nám mužstvo zvednout bodově,“ ohlédl se za utkáním hlavní trenér Břetislav Kopřiva.

„V naší hře sice vidím pozitiva, ale nechci je více rozvádět, abych tvrdil, že se nic neděje. O problémech víme, snaha u kluků je a věřím, že to je základ otočení vývoje,“ hodnotil nepovedený zápas hlavní kouč Dynama.

Východočeši nastoupili do odpoledního zápasu s novicem v bráně Peterem Hamerlíkem, jenž pochytal 26 střel soupeře. „Pro Petera to bylo těžké utkání. Přijel k nám tým s nejlepší formou, tu prokázalo. Takhle dobře organizovaně tady ještě nikdo nehrál. Olomouc dokázala ve třetí výsledek díky této hře udržet. Peter zachytal dobře, má za sebou dlouhou extraligovou pauzu, věřím, že jeho výkon půjde ještě nahoru,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.