Akademikům končí letní příprava, těší se na tréninky na ledě

29.06.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Tradičním fotbálkem zakončili pardubičtí junioři suchou fázi letní přípravy na novou sezony. Dynamo, to není pouze A tým, ale i jedenáct mládežnických mužstev, o která se starají profesionální trenéři. Nyní mají hráči krátké prázdniny, aby se zhruba za necelý měsíc postupně sešli a pilovali formu na novou sezonu na ledové ploše.

ONLINE VSTUPENKY

„Letní příprava byla klasická. Byla zaměřená na výbušnost, rychlost, rychlostní vytrvalost, byla opravdu pestrá. Anaerobní část přijde s tréninky na ledě a na ně budeme navazovat. Využili jsme během hokejbalového šampionátu i sportoviště ve městě, fotbalisté nám vyšli vstříc Na Vinici, trénovali jsme na Univerzitě Pardubice, na beacholvolejbalových kurtech či na Letním stadionu,“ řekl hlavní trenér Akademie ČSLH a juniorů Pardubic Richard Král.

„Letní příprava utekla rychle, kluci se už těší na led. Předzávodní období sice není moc populární, teď už nás ale čekají tréninky s tím, že se budeme chystat na první mistrovské utkání 8. září. Věřím, že do té doby si všechno sedne,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři