Juraj Mikuš: Už se těším na první zápas v Třinci!

28.11.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — S posilou v defenzívě vyjedou hokejisté Dynama ke svému čtvrtečnímu utkání v Třinci. Obranu Pardubic vyztuží takřka dvoumetrový Juraj Mikuš, který na východ Čech přišel z Brna.

„Rozhovory jsem vedl zejména s panem Salfickým, mé vytížení by mělo být velké, také proto sem přicházím. První dojem je pěkný. V Pardubicích je hezký stadion s výborným zázemím. Kluci v kabině jsou také fajn. Nemohu se dočkat prvního zápasu!“ řekl zadák s reprezentačními zkušenostmi ze slovenského národního týmu.

Trenčínský odchovanec nastoupil v Pardubicích několikrát v dresu Sparty. „Již dříve jsem tu hrál na mistrovství světa juniorů v roce 2008. Tehdy jsem tu byl poprvé, byl to fajn turnaj. Teď ale myslím na zápas v Třinci, je lepší jít hned hrát, než abych dlouho trénoval a čekal. Těším se!“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

BARTH media