Rostislav Marosz větří vyrovnanou sérii: Moc se na ni těším!

11.03.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Nejen Rostislav Marosz patří do skupiny hráčů, která do Pardubic přišla právě z Třince, čtvrtfinálového soupeře Dynama. „Jsem rád, že jdeme na Třinec. Bude to, věřím, vyrovnaná série, moc se na ni těším! Je nás tu dost, kteří jsme přišli od Ocelářů do Pardubic a určitě budeme mít velikou motivaci, moc si přejeme přes ně přejít. Pojedeme tam hrát náš hokej, je v našich silách, abychom je hodně potrápili,“ řekl pardubický útočník před zahájením vyřazovacích bojů.

„Proti Třinci jsem hrával za Olomouc nebo Karlovy Vary, mám zkušenosti i z pardubického dresu. Vždycky to je pro mě speciálnější zápas, znám tam hodně lidí, bude to veselé. Tomáš Rolinek vypisuje prémie sám, ten dokáže kasu naplnit. Pokud by to vyšlo, že bychom je vyřadili, tak s radostí něco přihodíme do banku,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

ČSOB Pojišťovna arena