Přijďte si v sobotu užít BARTH Day a autogramiádu hokejistů! 

Přijďte si v sobotu užít BARTH Day a autogramiádu hokejistů!

10.11.2017 | Skupina BARTH

PARDUBICE — V Tipsport areně proběhnou v tuto sobotu oslavy k příležitosti 20 let výročí od založení Autocentra BARTH. Těšit se můžete na pestrý program, vstup je ZDARMA. Kapacita haly je omezena na 6500 osob.

ONLINE VSTUPENKY

Přijďte si užít fajn sobotu do Tipsport areny v Pardubicích, máme pro Vás připravený pestrý program, který Vás bude bavit.

Program akce

Celodenní program

Jednotlivé akce

Technická přestávka

  • 16.00–17.30 hodin: dočasné uzavření Tipsport areny – příprava na večerní program

Večerní program

O skupině BARTH

Skupina BARTH se v rámci jednotlivých divizí zaměřuje na několik aktivit a působí zejména v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Mezi největší patří společnost Autocentrum BARTH, která je jedním z nejvýznamnějších autorizovaných prodejců a servisů vozů značek Volkswagen, Škoda, Seat, Audi, Kia, Peugeot, Fiat a Honda v České republice. Marketingové aktivity zajišťuje reklamní agentura BARTH – media. Součástí skupiny BARTH je i významná půjčovna luxusních obytných vozů BARTH Caravan, a také Motocentrum BARTH, které je autorizovaným prodejcem i servisem motocyklů značky Yamaha a provozuje též moderní Motopůjčovnu. BARTH Rent je velká autopůjčovna. Do našeho portfolia spadá i vlastní závodní motoristický tým BARTH Racing. BARTH Operák nabízí exkluzivní operativní leasing pro soukromé osoby, firmy a podnikatele. Skupina BARTH na trhu funguje již od roku 1994, zaměstnává více než 200 nadšených pracovníků a dosahuje ročního obratu přesahujícího 2,3 miliardy Kč.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři