Malá hala už mrazí. Od nového týdne si můžete zahrát i vy! 

Malá hala už mrazí. Od nového týdne si můžete zahrát i vy!

04.07.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Do týdne a půl se scvrkává dovolená hokejistů A týmu Dynama. Další fáze přípravy na novou sezonu začne již v neděli 9. července 2017, kdy v 18.00 hodin vyjedou svěřenci trenérů Holaně, Marka a Janeckého na led.

ONLINE VSTUPENKY

„Chci poděkovat Rozvojovému fondu Pardubice za vstřícnost, že nám připraví ledovou plochu již v tento brzký termín. A tým tak bude moci trénovat na ledě dříve, trenéři tedy budou mít více času na práci s mužstvem, aby jej co nejlépe připravili na start extraligové sezony,“ řekl generální manažer Dušan Salfický.

Od pondělí budou hráči trénovat na ledě dvoufázově – tedy dopoledne i odpoledne. Ve středu 19. července 2017 od 19.00 hodin a o den později nově od 12.00 hodin sehrají první přípravné dvojutkání, střetnou se v atraktivním souboji se Slovanem Bratislava.

Rozpis ledu naleznou fanoušci na stránkách Tipsport areny, zarezervovat si jej v dobách, kdy netrénuje A tým, mohou v pracovní dny na telefonním čísle 466 741 607 nebo na e-mailu kristina.cernohousova@rfpardubice.cz.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři