25.08.2008
(HoH)

Junioři skončili na primátorském turnaji čtvrtí

PARDUBICE — O víkendu se v Pardubicích konal již IX. ročník turnaj O pohár primátora města. Pardubičtí mladíci si připsali tři body za výhru nad HC Davos a remízu s Českými Budějovicemi. V ostatních zápasech prohráli, nestačili na Hradec Králové (4:7), a Liberec, kterému podlehli v dosti smolném utkání 0:1. Junioři HC Pardubice skončili na čtvrtém místě, možná překvapivým vítězem je Hradec Králové, jenž v minulé sezoně sestoupil z juniorské extraligy.

Účastníci
HC Moeller PardubiceHC Moeller Pardubice HC Lev Hradec KrálovéHC Lev Hradec Králové TJ Bílí Tygři LiberecTJ Bílí Tygři Liberec HC České BudějoviceHC České Budějovice HC DavosHC Davos

Turnaj juniorů se uskutečnil v termínu od 23. do 24. srpna 2008. Startovat na něm mohli hráči narození v roce 1989 a mladší. Hrálo se systémem každý s každým, hrací doba byla 3×15 minut čistého času. Úprava ledu se prováděla vždy po dvou třetinách.