18.08.2008
(HoH)

Dorostenci na domácím turnaji loňské stříbro neobhájili

PARDUBICE — O víkendu se v Pardubicích konal již tradiční turnaj dorostenců v ledním hokeji. Pardubičtí mladíci sice nasbírali ze čtyř zápasů stejný počet bodů, přesto skončili poslední. Hokejisté Pardubic dokázali remizovat s vítězem turnaje z Olomouce 2:2, porazili v posledním utkání České Budějovice 3:1, které bojovaly o konečné vítězství. Naopak nad síly domácích hokejistů zůstal Liberec (5:7) a ve východočeském derby Hradec Králové (3:4).

Účastníci
HC Moeller PardubiceHC Moeller Pardubice HC Lev Hradec KrálovéHC Lev Hradec Králové TJ Bílí Tygři LiberecTJ Bílí Tygři Liberec HC České BudějoviceHC České Budějovice HC OlomoucHC Olomouc

Turnaj dorostu se uskutečnil v termínu od 16. do 17. srpna 2008. Startovat na něm mohli hráči narození v roce 1992 a mladší. Hrálo se systémem každý s každým, hrací doba byla 3×15 minut čistého času. Úprava ledu se prováděla vždy po dvou třetinách.