Liga dorostu, 9. kolo, pátek 10.10.2008, Zimní stadion Kobra Praha

Kobra

5:4
3:1, 1:2, 1:1
Branky a nahrávky: 15. Chmelař (Rychlík), 27. Mládek, 35. Tesner (Mládek), 54. Brukner (Knotek). Rozhodčí: Krejcar – Hynek, Vyčichlo. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:4, 5:4.
Kobra:
Dynamo Pardubice: Rejda – Knotek, Škop, Tesner, Mládek, Vrbenský, Rychlík, Hudec – Křečan, Šťastný, Brukner, Poulíček, Mach, Slavík, Barkóczi, Chmelař, Moučka, Řezníček, Havlík, Zahaluk

Teprve v posledním utkání první čtvrtiny soutěže byli hráči dorostu B poraženi. I když se jim podařilo šest minut před koncem utkání vyrovnat, soupeř další brankou přesto strhnul vítězství na svou stranu. Průběh utkání ovlivnily potíže s ledovou plochou, kdy utkání začalo o hodinu později, něž bylo plánováno a po zahájení se soupeř dostal celkem lehce do tříbrankového vedení.