14.10.2021

Dorostenci vyprášili brněnskou Techniku jedenácti brankami

Čtvrté vítězství v řadě si připsali dorostenci pardubického Dynama, kteří tentokrát na domácím ledě vysokým rozdílem porazili Techniku Brno. Za výhrou vykročili suverénně již v první třetině, kdy zatížili konto soupeře třemi brankami, náskok poté již pouze navyšovali. Nakonec z toho bylo vysoké vítězství v poměru 11:1!

Extraliga dorostu, 9. kolo, čtvrtek 14.10.2021, Pardubice, enteria arena

Technika Brno

11:1
3:0, 4:1, 4:0
Branky a nahrávky: 03:39 Pražan (Fiala), 15:54 Fiala (Sopoušek), 18:51 Hiemer (Svoboda), 24:49 Fiala (Pražan, Sopoušek), 27:53 Fiala (Lejdar), 33:41 Pilař (Hemský), 36:39 Lejdar (Pražan), 44:44 Svoboda (Holec, Hiemer), 48:17 Vrba (Kučera), 50:40 Kučera, 56:43 Holec (Pražan) – 34:16 Szemmelroth (Straka, Apolenář). Rozhodčí: Bernat – Bohuněk, Nechvátal. Diváci: 50. Vyloučení: 5:3. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 11:1.
Dynamo Pardubice: Červinka (Matěcha) – Holec, Sopoušek, Hemský, Oliva, Šmerda, Úlehla, Dvořák – Fiala, Pražan, Kučera, Svoboda, Lejdar, Hiemer, Pilař, Vrba, Jedlička, Turena.
Technika Brno: Melich (Rygl) – Vildomec, Hejduk, Barčák, Pospíšil, Hrabinec, Dvořák – Szemmelroth, Apolenář, Straka, Langmann, Sladký, Smrž, Frimel, Pálkovič, Hamák, Netopil, Janík.