Liga dorostu, 26. kolo, pátek 18.1.2008, ČEZ Arena Pardubice

Strakonice

8:4
4:1, 1:2, 3:1
Branky a nahrávky Pardubic: 2. Urban (Zrůst), 13. Slavík (Chmelař), 15. Zrůst, 15. Slavík (Chmelař), 27. Vlček (Chaloupka), 49. Chmelař (Kršák), 55. Procházka (Zrůst), 60. L. Voženílek (Moučka). Rozhodčí: Třasák – L. Machač, J. Petr. Vyloučení: 7:7. Využití: 3:1. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 4:0, 4:2, 5:2, 5:3, 6:3, 6:4, 8:4.
Dynamo Pardubice: Štiegler – L. Voženílek, Škvor, Urban, Barek, Chaloupka, Kršák, od 41. navíc Rychlík – Král, Moučka, Knotek, Zrůst, Procházka, Křečan, Slavík, Chmelař, Vlček, od 41. Šťastný a M. Voženílek.