Liga dorostu, 17. kolo, pátek 30.11.2007, Zimní stadion Strakonice

Strakonice

4:7
1:2, 1:1, 2:4
Branky a nahrávky: 7. Procházka (Vlček), 17. Chmelař (Křečan), 28. Křečan (Zrůst, Chmelař), 43. Moučka (Půhoný), 54. Šťastný (Urban), 54. Král (Moučka), 57. Procházka (Březina, Vlček) Rozhodčí: Mandrysz – Deim, Vavruška. Vyloučení: 10:8, navíc Chmelař (Pardubice) 5 minut a osobní trest do konce utkání. Využití: 1:2. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:6, 4:6, 4:7.
Strakonice:
Dynamo Pardubice: Štiegler – Voženílek, Rejda, Žemlička, Tesner, Urban, Barek - Král, Moučka, Půhoný, Procházka, Březina, Vlček, Zrůst, Chmelař, Křečan, Slavík, Šťastný.