23.11.2019

Dorostenci na závěr vyhráli v prodloužení, první část zakončili na čtvrtém místě

Tábor - Pardubičtí dorostenci zakončili úvodní část nejvyšší soutěže dvoubodovou výhrou na jihu Čech. V Táboře měli duel dobře rozehraný, dokonce dvakrát vedli o dvě branky, nakonec ale museli výhru zachraňovat až v prodloužení. Bonusový bod na konto Dynama vystřelil v jeho závěru Pavlata. První část ligy tak Dynamo Pardubice končí na čtvrtém místě své skupiny.

ELIOD extraliga dorostu, 18. kolo, sobota 23.11.2019, Sportcentrum Lužánky

Technika Brno

4:5
0:2, 2:1, 2:1 - 0:1
Branky a nahrávky: 34. Maštalíř (Zavřel, Plevka), 38. Lysoněk (Plevka), 44. Zavřel (Plevka), 47. Rajzík (Fornál, Svoboda) – 1. Pavlata (Kubíček, Burda), 4. Matuška (Kloz, Macas), 38. Matuška (Novotný, Macas), 59. Pavlata (Matuška), 65. Pavlata. Rozhodčí: Sofka – Vašíček, Zábršová. Vyloučení: 8:5 + Toman (TBR) 10 minut OT za nesportovní chování. Využití: 1:3. Diváci: 44. Střely na branku: 41:32. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 4:3, 4:5.
Technika Brno: Geidl – Zavřel, Šplíchal, Rajzík (A), Kuswito, Žák, Šupa, Svoboda – Nerad, Kubový, Toman, Lysoněk, Pejchal, Plevka, Maštalíř, Líska, Korbini, Fornál (C).
Dynamo Pardubice: Kadlc – Joudal, Hebek, Kubíček, Panchartek, Koudelka, Špinka – Pavlata, Matuška, Jirout, Kubíček, Nekvinda, Kloz (C), Burda, Novotný (A), Macas