15.3.2024

Úvodní čtvrtfinále rozhodovalo prodloužení, první bod v sérii vystřelil Dynamu Martin Kaut!

Pardubičtí hokejisté porazili v prvním utkání čtvrtfinále Play off Tipsport extraligy Mountfield HK 5:4 v prodloužení a ujímají se vedení v sérii! Dynamo v zápase dvakrát dotáhlo náskok soupeře a ve třetí třetině se dostalo do vedení, ale Hradec dokázal odpovědět a utkání muselo do prodloužení. V něm rozhodl už po minutě a půl o výhře Dynama Martin Kaut! Dvě pardubické branky v zápase vstřelil Tomáš Zohorna, dále se prosadili Tomáš Vondráček a Lukáš Sedlák.

Tipsport extraliga, ČF1, pátek 15.3.2024, Pardubice, enteria arena

Mountfield HK

5:4
0:2, 3:1, 1:1 – 1:0
Branky a nahrávky: 21:03 Zohorna (Pánik, Sedlák; 5/5), 22:12 Vondráček (Poulíček, Mandát; 5/5), 34:41 Zohorna (Hájek, Kousal; 5/5), 41:00 Sedlák (Hyka, Košťálek; 5/3), 61:25 Kaut (Košťálek, Zohorna; 5/5) – 05:32 Perret (Ouellet-Blain; 5/5), 12:01 McCormack (Klima, Perret; 5/4), 29:14 Pavlík (Miškář, Jank; 5/5), 49:55 Tamáši (Pavlík, Miškář; 5/5). Rozhodčí: Hradil, Vrba – Rampír, Špůr. Diváci: 10194. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:1. Střely na branku: 36:33 (7:11, 16:10, 10:12). Zblokované střely: 23:9. Hity: 7:2. Vhazování: 46:20. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:4, 5:4.
Dynamo Pardubice: Will – D. Musil, Čerešňák, Košťálek, Vála, Hájek – Pánik, Sedlák, Hyka – Kousal, Zohorna, Radil – Paulovič, A. Musil, Kaut – Mandát, Poulíček, Vondráček.
Mountfield HK: Pařík – Freibergs, Ouellet-Blain, Pavelka, Pláněk, Jank, McCormack, Kalina – Perret, Tamáši, Jasper – Okuliar, Klima, Jergl – Eberle, Estephan, Šťastný – Pavlík, Lalancette, Miškář.