8.9.2018

Skvělý start: starší dorostenci se rozstříleli v Liberci

LIBEREC — Parádně vstoupili do nové sezony starší dorostenci Dynama. Mladí Východočeši zvítězili v úvodním kole ELIOD extraligy dorostu 8:3 na ledě Bílých Tygrů, extra bod získali i za branku v prodloužení. Dvěma trefami v první třetině se blýskl Adam Novotný, tři kanadské body (1+2) posbírali Daniel Herčík a Ivo Nekvinda. Třicet střel soupeře pochytal Michal Borovička.

ELIOD extraliga dorostu, 1. kolo, sobota 8.9.2018, Svijanská aréna

3:8
1:3, 1:3, 1:2; 0:1
Branky a nahrávky: 16:52 Rossmy (Gajda, Culek), 27:19 Rossmy (Böhm, Tůma), 51:58 Šedivý (Trunda, Plos) – 1:04 Novotný (Kloz, Vojtěch), 7:25 Matuška, 9:35 Novotný (Formánek), 21:03 Paleček, 22:09 Herčík (Nekvinda), 34:51 Nekvinda (Matuška), 44:17 Půlpán (Paleček, Burda), 55:43 Formánek (Herčík); 63:21 Kloz (Herčík). Rozhodčí: Bernat – Grundler, Serbus. Vyloučení: 8:4, navíc Trunda (Bílí Tygři Liberec) 10 minut osobní trest. Využití: 0:2. V oslabení: 1:1. Střely na branku: 33:30. Diváci: 68. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 2:5, 2:7, 3:7, 3:8; 3:9.
Bílí Tygři Liberec: Krátký (9:35 Franc) – Damašek, Böhm, Duschka, Šedivý, Culek, Tůma – Hujer, Putz, Měchura, Vodlan, Gajda, Trunda, Jenčovský, Masař, Plos, Rossmy.
Dynamo Pardubice: Borovička – Vojtěch, Vašíček, Kubíček, Tvrdík, Chabada, Hebek, Červenka – Paleček, Herčík, Koudelka, Formánek, Nekvinda, Kloz, Burda, Novotný, Matuška, Pulpán, Štetka.