6.8.2020

Junioři udolali českobudějovický Motor v prodloužení

Pardubice – Po dvou těsných porážkách juniorští hokejisté Dynama Pardubice oslavili premiérovou výhru. Proti Motoru České Budějovice hned dvakrát vedli, soupeř z jihu Čech ale vždy dokázal těsné vedení umazat. Definitivní tečku za duelem udělal v 64. minutě vítěznou trefou na 3:2 v prodloužení Kaštánek.

přát., středa 5.8.2020

České Budějovice

3:2
1:0, 0:1, 1:1 - 1:0
Branky a nahrávky: 2. Kaplan (Herčík), 43. Paleček, 64. Kaštánek (Kaplan) - 40. Janoch (Masopust), 45. Januška. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.
Dynamo Pardubice: Nečas - Heligr, Chabada, Tvrdík, Kaštánek, Vašíček, Secký, Kubíček - Paleček, Šír, Hledík - Matuška, Kaplan, Herčík - Lichtag, Nekvinda, Hebek - Půlpán.
České Budějovice: Ludvík - Čížek, Najman, Pavlát, Kučera, Dohnal, Dvořák, Šťastný - Anderle, Jindra, Forgáč - Schwartz, Januška, Pouzar - Masopust, Karbulka, Janoch - Cháb, Březina, Ryba.