16.10.2021

Junioři proti Spartě vedli. O vítězství přišli ve třetí třetině

Navázat na páteční vítězství proti Kladnu chtěli pardubičtí junioři hned v sobotním duelu na ledě silné Sparty. Zápas začal pro Dynamo velmi slušně, když po dvou třetinách vedlo 3:2, i díky dvěma využitým početním výhodám. Ve třetí třetině ale Sparta utkání otočila na svoji stranu v rozmezí tří minut. Rozhodující trefu vstřelil ve 45. minutě Slavíček, Dynamu se už následně srovnat nepodařilo.

Extraliga juniorů, 11. kolo, sobota 16.10.2021, Praha - Holešovice, Tipsport arena Praha

4:3
1:2, 1:1, 2:0
Branky a nahrávky: 05:05 Zembol (Theimer), 23:29 Kubánek (Kalný, Ducháč), 41:58 Krupička (Tomov, Kalný), 44:08 Slavíček (Zembol, Vágner) – 09:40 Štetka (Lichtag, Koudelka), 19:45 Herčík (Costa, Kaplan), 24:50 Kaštánek (Herčík, Kaplan). Rozhodčí: Jaroš – Hradil, Šimánek. Diváci: 25. Vyloučení: 3:2. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3.
Sparta Praha: Krbeček – Tomov, Ducháč, Šindelek, David, Červenka, Port, Chvátal – Zembol, Kalný, Krupička, Slavíček, Kubánek, Vágner, Theimer, Vitouch, Senčák, Bareš.
Dynamo Pardubice: Borovička – Kaštánek, Koudelka, Hebek, Nedelka, Kubíček, Chabada – Herčík, Kaplan, Štetka, Costa, Lichtag, Paleček, Pavlík, Pavlata, Burda, Novotný, Formánek.