Extraliga dorostu, 3. kolo, čtvrtek 8.10.2020, Praha - Kobra, Zimní stadion HC Kobra Praha

Kobra

0:5
0:1, 0:3, 0:1
Branky a nahrávky: 12. Jaša, 23. Kubíček (Macas, Pilař), 30. Macas (Jirout), 39. Dostál (Jaša, Kubíček), 50. Gromadzki (Pavlata, Burda). Rozhodčí: Květoň – Kučera, Hradil. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. Diváci: 0. Střely na branku: 28:51. Průběh utkání: 0:5.
Kobra: Pejšová – Novák, Frydrich, Šeba, Kalajev, Chytil, Nácovský, Seidler – Šrámek, Holec, Kovář, Halfar, Bauer, Judiak, Příhoda, Uhlík, Lederer, Čečetka.
Dynamo Pardubice: Marossy – Joudal, Hebek, Bárta, Svoboda, Koudelka – Pavlata, Macas, Dostál, Jirout, Kubíček, Pilař, Panchartek, Burda, Jaša, Gromadzki.

Utkání proti pražské Kobře se ze začátku hrálo ve velmi opatrném tempu, velkých brankových příležitostí bylo, i přes aktivitu hostujícího Dynama, málo. První branka padla ve 12. minutě, kdy se z hranice brankoviště prosadil Tomáš Jaša a poslal Dynamo do vedení – 0:1. Ve zbytku první třetiny se žádná další příležitost ani na jedné straně neurodila.

Ihned v úvodu druhé třetiny odskočilo Dynamo do dvougólového vedení. Svůj únik dokázal přetavit v gól Josef Kubíček – 0:2. O malou chvíli později mohl Kubíček přidat svůj druhý gól, tentokrát ale únik nezakončil přesně. V polovině utkání využilo Dynamo nabídnutou přesilovou hru. Jirout předložil puk Matyáši Macasovi, který mezi betony umístil puk za brankářku Pejšovou – 0:3. Ve druhé třetině padla ještě čtvrtá branka a opět do sítě domácích. Ve 39. minutě se za Pardubice trefil Dominik Dostál.

V poslední části hry se hosté prosadili ještě jednou. Branku si na své konto připsal také Adrian Gromadzki, kterého si nedokázala domácí obrana pohlídat – 0:5. Pardubice mohly přidat i šestou branku, pardubický Burda ale branku jen přestřelil. Kobře se nepovedlo dát ani gól poté, co Šebo nezvládl trefit odkrytou Marossyho bránu. Dynamo tak rozprostřelo všechny své góly mezi pět střelců a hladce si poradilo se svým dnešním soupeřem.