17.8.2012
(HoH)

Starší dorostenci padli po boji s Düsseldorfem

MANNHEIM — Těsnou porážkou 2:3 v prodloužení vstoupili do mezinárodního turnaje starší dorostenci HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Mladí Východočeši dvakrát dotahovali vedení německého mužstva, to rozhodlo zápas na začátku prodloužení.

U18 ROOKIES TOURNAMENT Series 2012, turnaj, pátek 17.8.2012, SAP Arena Nebenhalle

Düsseldorf

3:2
0:0, 1:1, 1:1 – 1:0
Branky a nahrávky: 25:51 Matzken (Schneider, van Haren), 46:27 Noske (Pfohl, Neugebauer), 60:29 Brázda (Pfohl) – 34:48 Chvojka, 49:47 Kysela (Divecký, Kalous). Rozhodčí: Franz – Braun, Kontny (všichni Něm.). Vyloučení: 1:3. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 71. Střely na branku: 27:24. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.
Düsseldorf: Klein – Stephan, Noske, Gebel, Schwittek, van Haren, Richter, Kaisler – Niederberger, Pfohl, Neubauer – Weber, Erpenbach, Brázda – Schneider, Waschkau, Matzken – Dohmen.
Dynamo Pardubice: Stibůrek – Procházka, Kracík, Divecký, Budík, Kalous, Faltýnek, Drobný, O. Petric – Chvojka, Panna, Bohuněk – Polák, Velínský, Havrda – Kysela, Kuťák, Hlaváček – Vyskočil, Barkóci, Musil.