Pohár primátora měst, sobota 3.8.2024, Pardubice

Kometa Brno

3:2
Branky a nahrávky: 29. Moravec, 39. Chludil (Veselský) – 5. Korec (Tvrdík), 17. Pilař, 50. Yevtiekhov
Dynamo Pardubice:
Kometa Brno:

Také ve druhém zápase se Dynamo dostalo do vedení v 5. minutě, tentokrát u toho Adam Fiala, nýbrž Lukáš Korec, který se dostal do situace do samostatného úniku a jednoduchou kličkou na bekhend překonal brankáře. Podruhé skórovali pardubičtí junioři na začátku druhé třetiny, kdy skvěle přečetl rozehrávku brněnských hokejistů útočník Vít Pilař a z mezikruží zavěsil do rohu brány. V čase 28:42 však vstřelila Kometa gól do šatny a stejně tak se prosadila i v závěru třetí třetiny, čímž poslala utkání do samostatných nájezdů. V nich ale zazářil pardubický brankář Matěj Tuláček a útočník Oleksii Yevtiekhov a Dynamo tak ovládlo obě sobotní utkání.