22.2.2022

Odveta proti Táboru úspěšná, dorost bere dva body

Ve čtvrtek odehráli dorostenci Dynama duel na ledě Tábora, kde na soupeře nestačili v prodloužení. V úterý naopak Tábor přijel do Pardubic a prohra z minulého utkání byla napravena, když tentokrát pardubičtí mladíci vyhráli po prodloužení 3:2. Ve všech třech brankách domácích měl prsty útočník Adam Fiala.

Extraliga dorostu, 10. kolo, úterý 22.2.2022, Pardubice, enteria arena

Tábor

3:2
2:1, 0:1, 0:0 – 1:0
Branky a nahrávky: 04:20 Fiala (Pilař, Oliva; 5/5), 11:12 Fiala (Pilař, Dostál; 5/5), 01:37 Kučera (Fiala, Šmerda; 4/3) – 10:41 Eremiáš, 31:03 Kupka. Rozhodčí: Honza – Bohuněk, Hájková. Diváci: 69. Vyloučení: 7:9. Využití: 2:0. V oslabení: 0:2. Střely na branku: 6:4. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.
Dynamo Pardubice: Matěcha – Úlehla, Sopoušek, Šmerda, Maštalíř, Oliva, Holec – Kantor, Bartoň, Hiemer, Dostál, Pilař, Fiala, Novák, Turena, Vrba, Kučera.
Tábor: Tesař – Bůžek, Shaklein, Bouška, Cícha, Ondřej, Šíma – Křepelka, Šindelář, Kofroň, Dušek, Špánek, Kupka, Fábera, Seidl, Eremiáš.