27.9.2024

Obrat z 1:3 na 4:3! Dynamo veze z vítkovického ledu plný počet bodů

Pardubičtí hokejisté zvítězili v 5. kole Tipsport extraligy na ledě Vítkovic 4:3 a připisují si čtvrtou výhru z pěti zápasů! Dynamo vedlo po trefě Lukáše Radila v první třetině, ale Vítkovice ve druhé části otočily vývoj utkání a Pardubičtí museli ve třetí třetině dohánět dvoubrankové manko. Lukáš Radil svým druhým gólem snížil, Martin Kaut v přesilovce vyrovnal a Tomáš Vondráček dokonal skvělý obrat!

Tipsport extraliga, 5. kolo, pátek 27.9.2024, Ostrava, OSTRAVAR ARÉNA

3:4
0:1, 3:0, 0:3
Branky a nahrávky: 21:07 Barinka (R. Bukarts, Abdul; 5/4), 32:50 Barinka (Hladonik; 5/4), 39:28 Nellis (Yetman, Abdul; 5/5) – 15:26 Radil (Kousal, Hájek; 5/4), 49:24 Radil (Kousal, Musil; 5/5), 52:15 Kaut (Čerešňák; 5/4), 55:03 Vondráček (Čerešňák; 5/5). Rozhodčí: Šír, Ondráček – Ondráček, Zíka. Diváci: 5847. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:2. Střely na branku: 22:32 (2:14, 18:9, 2:9). Zblokované střely: 13:18. Hity: 7:5. Vhazování: 25:36. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:4.
Vítkovice: Pařík – Marcel, Košťálek, Auvitu, Demel, Mikuš, Kovář – Abdul, Yetman, Nellis – Bambula, Barinka, Zdráhal – R. Bukarts, Hladonik, R. Bukarts – Hašek, Claireaux, Lednický.
Dynamo Pardubice: Will – Hájek, Čerešňák, Dvořák, Šustr, Vála, Musil, Houdek – Smejkal, Červenka, Kaut – Kousal, Zohorna, Radil – Mandát, Poulíček, Vondráček – Lichtag, Rákos, Herčík.