23.10.2022

Byli jsme lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli, říká Bartoň

V sobotu odehrál pardubický dorost domácí utkání proti týmu Českých Budějovic a díky povedené třetí třetině zvládlo Dynamo zápas 2:1. Po zápase jsme se zeptali Šimona Bartoně například na to, proč i přes množství útočných akcích neproměňují své šance.

Jak bys zhodnotil celkově zápas s Budějovicemi?

Šli jsme do zápasu s tím, že jdeme vyhrát za tři body a přiblížení se do top čtyř týmů naší tabulky. Celý zápas jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli

V úvodních dvou třetinách jste tam měli velké množství šancí, tak jak to, že to tam nepadlo?

Ano, měli jsme nějaké přesilovky, spoustu dobrých šancí, ale stále nás trápí koncovka.

Všechny branky zápasu padly až ve třetí třetině, tak co se změnilo oproti úvodním dvěma třetinám?

Nic se nezměnilo, my jsme hráli pořád stejně. Dostali jsme nešťastný gól z dorážky, ale naštěstí jsme rychle odpověděli.

Ke konci jsi vstřelil branku z velkého úhlu, která nakonec zapadla za záda gólmana. Zamýšlel jsi to takhle nebo to nebyl prvotní záměr?

Zkoušel jsem se natlačit před bránu, jenže tam byl obránce, tak jsem to zkusil vystřelit a naštěstí to tam propadlo.

Další zápas sehrajete doma proti Táboru, který je aktuálně s dvěma body na posledním místě. Co od nich očekáváš a jak bude podle tebe zápas probíhat?

Bude to určitě hodně náročný zápas. Nesmíme to podcenit, a připravit se na to. Bude to o našem nasazení a jak k zápasu přistoupíme.