Mladším dorostencům utekl začátek, derby prohráli 2:3

10.9.2017 | Jan Hrabal

HRADEC KRÁLOVÉ — Neuteklo ani deset minut a mladší dorostenci museli v Hradci Králové dohánět dvoubrankové manko. V ČPP Aréně sice proměnili zásluhou Daniela Hledíka a Adama Nedelky dvě přesilovky ze tří, na bodový zisk to ale nestačilo.

1. kolo, sobota 9.9.2017 od 12:00 hodin, ČPP Aréna
Mountfield HK
3

2

Třetiny: 2:0, 1:2, 0:0.
Branky a nahrávky: 1. Lang (Kašpar, Pelda), 8. Lang (Boštík, Pelda), 30. Šlaicher (Budina, Jušta) – 28. Hledík (Rouha), 39. Nedelka. Rozhodčí: Beránek – Tasch, Roischel. Vyloučení: 3:7, navíc Naar (Mountfield HK) 10 minut osobní trest. Využití: 0:2. Diváci: 111. Střely na branku: 40:22. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2.
Mountfield HK: Sajdl – Pelda, Boukal, Naar, Havlíček, Perička, Pinkas – Moravec, Souček, Budina, Kašpar, Lang, Beneš, Jušta, Pajer, Šlaicher, Šedivý, Boštík.
Dynamo Pardubice: Batěk – Vojtěch, Kaštánek, Nedelka, Hrádek, Odehnal, Hrdlička, Heligr – Kubíček, Rouha, Marha, Herčík, Paleček, Kloz, Lichtag, Šťastný, Hledík.