25.11.2023

Fantazie! Béčko veze ze Zlína tři body, Milan Klouček udržel čisté konto

Dynamo B napravilo středeční domácí zaváhání s Jihlavou a na ledě Zlína zvítězilo 3:0! Výhru ve třetí třetině svým gólem zařídil Lukáš Žálčík, Ondřej Rohlík a Daniel Rákos přidali pojistky do prázdné branky. V brance nastoupil Milan Klouček, který bezchybným výkonem vychytal čisté konto.

Chance liga, 24. kolo, sobota 25.11.2023, Zlín, Trinity Bank Arena Luďka Čajky

0:3
0:0, 0:0, 0:3
Branky a nahrávky: 54:50 Žálčík (Švec, Nedbal; 5/5), 57:44 Rohlík (Hrníčko, Voženílek; 5/5), 59:37 Rákos (5/5). Rozhodčí: Skopal, Šudoma – Otáhal, Komínek. Diváci: 2896. Vyloučení: 4:4. Bez využití. Střely na branku: 36:24 (15:7, 14:10, 7:7). Zblokované střely: 20:13. Vhazování: 30:35. Průběh utkání: 0:3.
Berani Zlín: Huf – Zbořil, Salonen, Hrbas, Husa, Novotný, Suhrada, Čáp – Šlahař, Kindl, Paukku – Novák, Gago, Süss – Lang, Werbik, Salmio – Köhler, Sadovikov, Sedláček.
Dynamo Pardubice: Klouček – Zdráhal, Hrádek, Švec, Nedbal, Voženílek, Tvrdík, Kaštánek – Herčík, Rákos, Žálčík – Urban, Mikyska, Pochobradský – Hrníčko, Kaut, Rohlík – Rouha, Zeman, Lichtag.