Výsledkový přehled

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB KLA KOM KVA LIB LIT MBL PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
7. čtvrtfi st 16.3.2011 Liberec Slavia 3:4p
 
52 ne 20.2.2011 Brno Slavia 1:5
52 ne 20.2.2011 K. Vary Sparta 1:2
52 ne 20.2.2011 Pardubice Ml. Boleslav 1:0
52 ne 20.2.2011 Liberec Č.Budějovice 5:2
52 ne 20.2.2011 Vítkovice Třinec 5:4
52 ne 20.2.2011 Plzeň Zlín 1:0
52 ne 20.2.2011 Kladno Litvínov 3:5
 
51 pá 18.2.2011 Třinec Plzeň 4:0
51 pá 18.2.2011 Ml. Boleslav Slavia 1:0
51 pá 18.2.2011 Kladno Brno 1:5
51 pá 18.2.2011 Sparta Vítkovice 2:4
51 pá 18.2.2011 Litvínov Liberec 4:3
51 pá 18.2.2011 Č.Budějovice K. Vary 2:1sn
51 pá 18.2.2011 Zlín Pardubice 2:3p
 
50 st 16.2.2011 Vítkovice Ml. Boleslav 3:1
50 st 16.2.2011 Č.Budějovice Litvínov 5:2
50 st 16.2.2011 Plzeň Brno 4:1
50 st 16.2.2011 Pardubice Kladno 7:3
50 st 16.2.2011 Sparta Liberec 3:2sn
50 st 16.2.2011 K. Vary Zlín 2:3sn
50 út 15.2.2011 Slavia Třinec 2:1
 
49 ne 6.2.2011 Zlín Vítkovice 5:1
49 ne 6.2.2011 Třinec Liberec 5:0
49 ne 6.2.2011 Sparta Č.Budějovice 3:5
49 ne 6.2.2011 Brno Pardubice 1:4
49 ne 6.2.2011 Ml. Boleslav Plzeň 2:4
49 ne 6.2.2011 Kladno Slavia 3:4sn
49 ne 6.2.2011 Litvínov K. Vary 2:3
 
48 pá 4.2.2011 Sparta Litvínov 0:1
48 pá 4.2.2011 Plzeň Kladno 2:1sn
48 pá 4.2.2011 Vítkovice Brno 5:0
48 pá 4.2.2011 Pardubice Slavia 1:3
48 pá 4.2.2011 Liberec Ml. Boleslav 3:0
48 pá 4.2.2011 Č.Budějovice Zlín 1:2sn
48 čt 3.2.2011 K. Vary Třinec 2:4
 
47 út 1.2.2011 Třinec Litvínov 1:3
47 út 1.2.2011 Kladno Liberec 0:3
47 út 1.2.2011 Zlín Sparta 3:0
47 út 1.2.2011 Ml. Boleslav K. Vary 5:3
47 út 1.2.2011 Brno Č.Budějovice 2:5
47 út 1.2.2011 Pardubice Vítkovice 4:0
47 út 1.2.2011 Slavia Plzeň 4:3sn
 
46 ne 30.1.2011 K. Vary Slavia 3:2sn
46 ne 30.1.2011 Sparta Ml. Boleslav 4:2
46 ne 30.1.2011 Č.Budějovice Třinec 4:1
46 ne 30.1.2011 Liberec Brno 5:2
46 ne 30.1.2011 Vítkovice Kladno 2:1sn
46 ne 30.1.2011 Plzeň Pardubice 3:2
46 ne 30.1.2011 Litvínov Zlín 3:1
 
45 pá 28.1.2011 Třinec Zlín 7:1
45 pá 28.1.2011 Kladno K. Vary 0:4
45 pá 28.1.2011 Ml. Boleslav Litvínov 3:2sn
45 pá 28.1.2011 Pardubice Č.Budějovice 1:0
45 pá 28.1.2011 Slavia Liberec 2:1p
45 pá 28.1.2011 Brno Sparta 1:0
45 čt 27.1.2011 Plzeň Vítkovice 3:1
 
35 út 25.1.2011 Sparta Litvínov 1:4
 
44 ne 23.1.2011 Slavia Vítkovice 4:3
44 ne 23.1.2011 K. Vary Brno 2:4
44 ne 23.1.2011 Zlín Ml. Boleslav 2:1
44 ne 23.1.2011 Pardubice Liberec 3:5
44 ne 23.1.2011 Sparta Třinec 3:5
44 ne 23.1.2011 Č.Budějovice Kladno 2:1
44 ne 23.1.2011 Litvínov Plzeň 1:0
 
43 pá 21.1.2011 Kladno Třinec 4:6
43 pá 21.1.2011 Vítkovice K. Vary 4:2
43 pá 21.1.2011 Ml. Boleslav Č.Budějovice 3:2
43 pá 21.1.2011 Brno Zlín 2:4
43 pá 21.1.2011 Sparta Slavia 3:0
43 pá 21.1.2011 Pardubice Litvínov 4:2
43 čt 20.1.2011 Liberec Plzeň 1:3
 
42 út 18.1.2011 Třinec Ml. Boleslav 5:2
42 út 18.1.2011 Plzeň Sparta 2:0
42 út 18.1.2011 Zlín Kladno 3:0
42 út 18.1.2011 Č.Budějovice Slavia 3:0
42 út 18.1.2011 Litvínov Brno 1:7
42 út 18.1.2011 K. Vary Pardubice 4:1
42 út 18.1.2011 Liberec Vítkovice 4:2
 
41 ne 16.1.2011 Slavia Zlín 3:4sn
41 ne 16.1.2011 Liberec K. Vary 7:1
41 ne 16.1.2011 Brno Ml. Boleslav 1:2
41 ne 16.1.2011 Vítkovice Litvínov 4:2
41 ne 16.1.2011 Kladno Sparta 2:4
41 ne 16.1.2011 Plzeň Č.Budějovice 3:2
41 ne 16.1.2011 Pardubice Třinec 3:2sn
 
40 pá 14.1.2011 Třinec Brno 6:4
40 pá 14.1.2011 Č.Budějovice Vítkovice 6:1
40 pá 14.1.2011 Litvínov Slavia 2:3sn
40 pá 14.1.2011 Ml. Boleslav Kladno 3:4
40 pá 14.1.2011 K. Vary Plzeň 2:3
40 pá 14.1.2011 Liberec Zlín 7:5
40 čt 13.1.2011 Sparta Pardubice 2:0
 
39 ne 9.1.2011 Č.Budějovice Liberec 4:0
39 ne 9.1.2011 Zlín Plzeň 2:3p
39 ne 9.1.2011 Třinec Vítkovice 6:1
39 ne 9.1.2011 Sparta K. Vary 2:3sn
39 ne 9.1.2011 Ml. Boleslav Pardubice 6:8
39 ne 9.1.2011 Litvínov Kladno 3:1
39 ne 9.1.2011 Slavia Brno 4:1
 
38 pá 7.1.2011 Vítkovice Sparta 4:3
38 pá 7.1.2011 Brno Kladno 1:3
38 pá 7.1.2011 Pardubice Zlín 2:4
38 pá 7.1.2011 Plzeň Třinec 3:0
38 pá 7.1.2011 Liberec Litvínov 6:3
38 čt 6.1.2011 Slavia Ml. Boleslav 5:2
38 čt 6.1.2011 K. Vary Č.Budějovice 2:3sn
 
37 út 4.1.2011 Třinec Slavia 5:3
37 út 4.1.2011 Litvínov Č.Budějovice 4:3
37 út 4.1.2011 Zlín K. Vary 5:4sn
37 út 4.1.2011 Brno Plzeň 2:3
37 út 4.1.2011 Kladno Pardubice 4:3sn
37 út 4.1.2011 Ml. Boleslav Vítkovice 2:7
37 út 4.1.2011 Liberec Sparta 3:2
 
36 ne 2.1.2011 Pardubice Brno 4:2
36 ne 2.1.2011 Slavia Kladno 4:3
36 ne 2.1.2011 Liberec Třinec 2:3
36 ne 2.1.2011 K. Vary Litvínov 4:1
36 ne 2.1.2011 Vítkovice Zlín 2:3
36 ne 2.1.2011 Plzeň Ml. Boleslav 2:4
36 ne 2.1.2011 Č.Budějovice Sparta 2:1
 
35 čt 30.12.2010 Třinec K. Vary 4:3p
35 čt 30.12.2010 Ml. Boleslav Liberec 2:3p
35 čt 30.12.2010 Č.Budějovice Zlín 4:0
35 čt 30.12.2010 Vítkovice Brno 2:3sn
35 čt 30.12.2010 Slavia Pardubice 1:5
35 st 29.12.2010 Kladno Plzeň 2:3
 
34 út 28.12.2010 Č.Budějovice Brno 5:4
34 út 28.12.2010 K. Vary Ml. Boleslav 4:1
34 út 28.12.2010 Vítkovice Pardubice 2:1sn
34 út 28.12.2010 Slavia Plzeň 3:1
34 út 28.12.2010 Litvínov Třinec 6:3
34 út 28.12.2010 Liberec Kladno 4:2
 
33 ne 26.12.2010 Slavia K. Vary 3:2
33 ne 26.12.2010 Zlín Litvínov 7:2
33 ne 26.12.2010 Pardubice Plzeň 1:2p
33 ne 26.12.2010 Třinec Č.Budějovice 4:3sn
33 ne 26.12.2010 Kladno Vítkovice 3:4p
33 ne 26.12.2010 Brno Liberec 3:4
 
32 st 22.12.2010 Vítkovice Plzeň 6:4
32 st 22.12.2010 Zlín Třinec 3:2
32 st 22.12.2010 Č.Budějovice Pardubice 1:3
32 st 22.12.2010 Litvínov Ml. Boleslav 3:5
32 st 22.12.2010 K. Vary Kladno 3:4p
32 st 22.12.2010 Slavia Liberec 7:1
32 út 21.12.2010 Sparta Brno 3:2
 
31 ne 12.12.2010 Brno K. Vary 2:4
31 ne 12.12.2010 Třinec Sparta 1:5
31 ne 12.12.2010 Ml. Boleslav Zlín 0:2
31 ne 12.12.2010 Pardubice Liberec 2:3p
31 ne 12.12.2010 Kladno Č.Budějovice 4:0
31 ne 12.12.2010 Plzeň Litvínov 3:4sn
31 ne 12.12.2010 Vítkovice Slavia 7:1
 
30 pá 10.12.2010 Třinec Kladno 2:1
30 pá 10.12.2010 Litvínov Pardubice 3:1
30 pá 10.12.2010 Č.Budějovice Ml. Boleslav 10:2
30 pá 10.12.2010 K. Vary Vítkovice 3:4p
30 pá 10.12.2010 Slavia Sparta 3:2
30 pá 10.12.2010 Zlín Brno 3:2
30 čt 9.12.2010 Liberec Plzeň 5:6
 
29 út 7.12.2010 Sparta Plzeň 4:3
29 út 7.12.2010 Kladno Zlín 3:2sn
29 út 7.12.2010 Pardubice K. Vary 3:4p
29 út 7.12.2010 Brno Litvínov 4:1
29 út 7.12.2010 Ml. Boleslav Třinec 3:2sn
29 út 7.12.2010 Slavia Č.Budějovice 4:1
 
28 ne 5.12.2010 K. Vary Liberec 2:3
28 ne 5.12.2010 Třinec Pardubice 3:0
28 ne 5.12.2010 Zlín Slavia 3:1
28 ne 5.12.2010 Sparta Kladno 6:3
28 ne 5.12.2010 Č.Budějovice Plzeň 2:3sn
28 ne 5.12.2010 Ml. Boleslav Brno 2:3sn
28 ne 5.12.2010 Litvínov Vítkovice 3:1
 
27 pá 3.12.2010 Kladno Ml. Boleslav 2:1
27 pá 3.12.2010 Vítkovice Č.Budějovice 4:6
27 pá 3.12.2010 Plzeň K. Vary 5:4
27 pá 3.12.2010 Zlín Liberec 2:3sn
27 pá 3.12.2010 Brno Třinec 4:3sn
27 čt 2.12.2010 Pardubice Sparta 4:1
27 čt 2.12.2010 Slavia Litvínov 3:2
 
26 út 30.11.2010 Plzeň Zlín 4:1
26 út 30.11.2010 Kladno Litvínov 1:5
26 út 30.11.2010 Ml. Boleslav Pardubice 2:4
26 út 30.11.2010 Vítkovice Třinec 3:2
26 út 30.11.2010 Liberec Č.Budějovice 3:1
26 út 30.11.2010 K. Vary Sparta 3:4sn
26 út 30.11.2010 Slavia Brno 3:4p
 
25 ne 28.11.2010 Brno Kladno 3:0
25 ne 28.11.2010 Sparta Vítkovice 1:4
25 ne 28.11.2010 Třinec Plzeň 4:0
25 ne 28.11.2010 Č.Budějovice K. Vary 3:2p
25 ne 28.11.2010 Litvínov Liberec 0:1
25 ne 28.11.2010 Ml. Boleslav Slavia 2:3
25 ne 28.11.2010 Zlín Pardubice 3:4
 
24 pá 26.11.2010 Vítkovice Ml. Boleslav 4:1
24 pá 26.11.2010 Č.Budějovice Litvínov 4:6
24 pá 26.11.2010 Pardubice Kladno 5:2
24 pá 26.11.2010 Brno Plzeň 4:5
24 pá 26.11.2010 Liberec Sparta 4:1
24 čt 25.11.2010 K. Vary Zlín 3:5
24 st 24.11.2010 Slavia Třinec 4:3sn
 
34 út 23.11.2010 Sparta Zlín 0:4
 
29 út 23.11.2010 Vítkovice Liberec 5:4
 
3 út 23.11.2010 Pardubice K. Vary 2:5
 
23 ne 21.11.2010 Brno Pardubice 3:2
23 ne 21.11.2010 Zlín Vítkovice 2:3
23 ne 21.11.2010 Kladno Slavia 3:1
23 ne 21.11.2010 Litvínov K. Vary 0:2
23 ne 21.11.2010 Ml. Boleslav Plzeň 4:7
23 ne 21.11.2010 Třinec Liberec 3:4sn
23 ne 21.11.2010 Sparta Č.Budějovice 3:4
 
22 pá 19.11.2010 Litvínov Sparta 2:1
22 pá 19.11.2010 Plzeň Kladno 3:2
22 pá 19.11.2010 Zlín Č.Budějovice 5:3
22 pá 19.11.2010 Brno Vítkovice 3:2
22 pá 19.11.2010 K. Vary Třinec 3:2sn
22 pá 19.11.2010 Slavia Pardubice 5:4sn
22 čt 18.11.2010 Liberec Ml. Boleslav 0:6
 
21 st 17.11.2010 Třinec Litvínov 10:1
21 st 17.11.2010 Pardubice Vítkovice 4:3
21 st 17.11.2010 Zlín Sparta 3:2
21 st 17.11.2010 Ml. Boleslav K. Vary 9:5
21 st 17.11.2010 Brno Č.Budějovice 4:3
21 út 16.11.2010 Kladno Liberec 5:3
21 út 16.11.2010 Plzeň Slavia 4:5p
 
20 ne 7.11.2010 K. Vary Slavia 3:5
20 ne 7.11.2010 Vítkovice Kladno 2:0
20 ne 7.11.2010 Liberec Brno 3:1
20 ne 7.11.2010 Sparta Ml. Boleslav 3:1
20 ne 7.11.2010 Litvínov Zlín 2:4
20 ne 7.11.2010 Plzeň Pardubice 3:4
20 ne 7.11.2010 Č.Budějovice Třinec 5:6
 
19 pá 5.11.2010 Třinec Zlín 2:1p
19 pá 5.11.2010 Ml. Boleslav Litvínov 1:2sn
19 pá 5.11.2010 Brno Sparta 3:1
19 pá 5.11.2010 K. Vary Kladno 2:1
19 pá 5.11.2010 Liberec Slavia 2:1
19 pá 5.11.2010 Plzeň Vítkovice 4:2
19 čt 4.11.2010 Pardubice Č.Budějovice 3:0
 
18 út 2.11.2010 Litvínov Plzeň 0:3
18 út 2.11.2010 Vítkovice Slavia 2:1
18 út 2.11.2010 Č.Budějovice Kladno 7:1
18 út 2.11.2010 Liberec Pardubice 4:1
18 út 2.11.2010 Zlín Ml. Boleslav 2:3p
18 út 2.11.2010 Sparta Třinec 0:3
18 út 2.11.2010 K. Vary Brno 4:1
 
17 ne 31.10.2010 Brno Zlín 4:2
17 ne 31.10.2010 Pardubice Litvínov 4:3p
17 ne 31.10.2010 Vítkovice K. Vary 2:1sn
17 ne 31.10.2010 Kladno Třinec 1:3
17 ne 31.10.2010 Ml. Boleslav Č.Budějovice 2:1
17 ne 31.10.2010 Plzeň Liberec 3:2
17 ne 31.10.2010 Slavia Sparta 2:1
 
16 pá 29.10.2010 Č.Budějovice Slavia 5:1
16 pá 29.10.2010 Zlín Kladno 8:0
16 pá 29.10.2010 Litvínov Brno 5:3
16 pá 29.10.2010 Sparta Plzeň 3:0
16 pá 29.10.2010 K. Vary Pardubice 2:3
16 pá 29.10.2010 Třinec Ml. Boleslav 4:0
16 čt 28.10.2010 Liberec Vítkovice 5:2
 
33 út 26.10.2010 Ml. Boleslav Sparta 0:2
 
15 po 25.10.2010 Pardubice Třinec 9:2
15 ne 24.10.2010 Slavia Zlín 0:2
15 ne 24.10.2010 Brno Ml. Boleslav 1:0
15 ne 24.10.2010 Liberec K. Vary 3:4sn
15 ne 24.10.2010 Kladno Sparta 3:1
15 ne 24.10.2010 Plzeň Č.Budějovice 4:2
15 ne 24.10.2010 Vítkovice Litvínov 4:2
 
14 pá 22.10.2010 Třinec Brno 0:3
14 pá 22.10.2010 Ml. Boleslav Kladno 0:2
14 pá 22.10.2010 Zlín Liberec 4:3p
14 pá 22.10.2010 Č.Budějovice Vítkovice 3:2p
14 pá 22.10.2010 Sparta Pardubice 2:1sn
14 pá 22.10.2010 K. Vary Plzeň 5:2
14 čt 21.10.2010 Litvínov Slavia 2:0
 
13 út 19.10.2010 Třinec Vítkovice 3:2
13 út 19.10.2010 Č.Budějovice Liberec 2:4
13 út 19.10.2010 Zlín Plzeň 3:4
13 út 19.10.2010 Litvínov Kladno 4:1
13 út 19.10.2010 Pardubice Ml. Boleslav 2:3sn
13 út 19.10.2010 Brno Slavia 1:2sn
13 út 19.10.2010 Sparta K. Vary 2:1sn
 
12 ne 17.10.2010 Slavia Ml. Boleslav 1:3
12 ne 17.10.2010 Liberec Litvínov 3:2p
12 ne 17.10.2010 Plzeň Třinec 3:1
12 ne 17.10.2010 Kladno Brno 4:1
12 ne 17.10.2010 K. Vary Č.Budějovice 1:2sn
12 ne 17.10.2010 Vítkovice Sparta 5:2
 
11 pá 15.10.2010 Třinec Slavia 5:3
11 pá 15.10.2010 Ml. Boleslav Vítkovice 1:2
11 pá 15.10.2010 Zlín K. Vary 5:3
11 pá 15.10.2010 Litvínov Č.Budějovice 3:1
11 pá 15.10.2010 Plzeň Brno 0:3
11 pá 15.10.2010 Sparta Liberec 3:2p
11 čt 14.10.2010 Kladno Pardubice 0:5
 
10 út 12.10.2010 Plzeň Ml. Boleslav 5:4
10 út 12.10.2010 Pardubice Brno 0:1
10 út 12.10.2010 K. Vary Litvínov 6:3
10 út 12.10.2010 Slavia Kladno 3:0
10 út 12.10.2010 Č.Budějovice Sparta 4:2
10 po 11.10.2010 Liberec Třinec 0:5
10 ne 10.10.2010 Vítkovice Zlín 5:2
 
8 ne 10.10.2010 K. Vary Ml. Boleslav 2:1sn
 
9 pá 8.10.2010 Třinec K. Vary 3:4sn
9 pá 8.10.2010 Ml. Boleslav Liberec 3:5
9 pá 8.10.2010 Kladno Plzeň 5:0
9 pá 8.10.2010 Zlín Č.Budějovice 2:3
9 pá 8.10.2010 Brno Vítkovice 4:1
9 pá 8.10.2010 Pardubice Slavia 2:4
9 čt 7.10.2010 Litvínov Sparta 2:1
 
8 st 6.10.2010 Č.Budějovice Brno 3:2
8 st 6.10.2010 Liberec Kladno 2:1
8 út 5.10.2010 Vítkovice Pardubice 1:2
8 út 5.10.2010 Litvínov Třinec 2:4
8 út 5.10.2010 Plzeň Slavia 2:3
8 út 5.10.2010 Sparta Zlín 3:2p
 
7 ne 3.10.2010 Slavia K. Vary 1:2
7 ne 3.10.2010 Kladno Vítkovice 3:5
7 ne 3.10.2010 Brno Liberec 2:1
7 ne 3.10.2010 Zlín Litvínov 10:2
7 ne 3.10.2010 Třinec Č.Budějovice 3:2p
7 ne 3.10.2010 Pardubice Plzeň 2:3sn
7 ne 3.10.2010 Ml. Boleslav Sparta 5:0
 
6 pá 1.10.2010 Litvínov Ml. Boleslav 4:1
6 pá 1.10.2010 Vítkovice Plzeň 6:1
6 pá 1.10.2010 Zlín Třinec 3:2sn
6 pá 1.10.2010 Č.Budějovice Pardubice 3:2sn
6 pá 1.10.2010 Sparta Brno 3:4sn
6 čt 30.9.2010 Kladno K. Vary 1:2
 
12 st 29.9.2010 Pardubice Zlín 1:3
 
6 st 29.9.2010 Liberec Slavia 1:4
 
5 út 28.9.2010 Slavia Vítkovice 1:2
5 ne 26.9.2010 Plzeň Litvínov 6:1
5 ne 26.9.2010 Třinec Sparta 5:3
5 ne 26.9.2010 Brno K. Vary 0:7
5 ne 26.9.2010 Liberec Pardubice 0:2
5 ne 26.9.2010 Kladno Č.Budějovice 0:2
5 ne 26.9.2010 Ml. Boleslav Zlín 3:1
 
4 pá 24.9.2010 Třinec Kladno 7:3
4 pá 24.9.2010 Litvínov Pardubice 3:1
4 pá 24.9.2010 Č.Budějovice Ml. Boleslav 3:2
4 pá 24.9.2010 Zlín Brno 1:4
4 pá 24.9.2010 K. Vary Vítkovice 2:6
4 pá 24.9.2010 Plzeň Liberec 1:6
4 čt 23.9.2010 Sparta Slavia 5:3
 
3 út 21.9.2010 Kladno Zlín 2:3sn
3 út 21.9.2010 Ml. Boleslav Třinec 2:3sn
3 út 21.9.2010 Vítkovice Liberec 3:2sn
3 út 21.9.2010 Plzeň Sparta 4:3sn
3 út 21.9.2010 Brno Litvínov 3:1
3 út 21.9.2010 Slavia Č.Budějovice 1:3
 
2 ne 19.9.2010 Třinec Pardubice 1:3
2 ne 19.9.2010 Sparta Kladno 5:3
2 ne 19.9.2010 Č.Budějovice Plzeň 5:4
2 ne 19.9.2010 Litvínov Vítkovice 4:2
2 ne 19.9.2010 K. Vary Liberec 1:3
2 ne 19.9.2010 Zlín Slavia 3:4p
2 ne 19.9.2010 Ml. Boleslav Brno 5:2
 
1 pá 17.9.2010 Plzeň K. Vary 6:5
1 pá 17.9.2010 Kladno Ml. Boleslav 3:4
1 pá 17.9.2010 Vítkovice Č.Budějovice 3:1
1 pá 17.9.2010 Brno Třinec 2:3
1 pá 17.9.2010 Pardubice Sparta 3:1
1 pá 17.9.2010 Slavia Litvínov 5:1
1 pá 17.9.2010 Liberec Zlín 6:3

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:07x
2:04x
2:115x
2:1pp2x
2:1sn8x
3:011x
3:121x
3:219x
3:2pp6x
3:2sn10x
4:07x
4:118x
4:213x
4:38x
4:3pp3x
4:3sn6x
5:04x
5:13x
5:211x
5:310x
5:46x
5:4sn2x
6:14x
6:35x
6:42x
6:51x
7:15x
7:21x
7:32x
7:51x
8:01x
9:21x
9:51x
10:11x
10:22x
0:13x
0:27x
0:35x
0:42x
0:52x
0:61x
0:71x
1:27x
1:2pp1x
1:2sn4x
1:311x
1:45x
1:55x
1:61x
1:71x
2:313x
2:3pp5x
2:3sn12x
2:414x
2:52x
2:61x
2:71x
3:47x
3:4pp7x
3:4sn8x
3:59x
4:51x
4:5pp1x
4:63x
4:71x
5:62x
6:81x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
REPON
Pekařství Frydrych
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera
Fanshop Dynana Pardubice

Chcete být vidět?

Banner sponzoři