Permanentky

Prodej permanentek skončil ve čtvrtek 24. srpna 2017. Výměna poukazů za permanentky probíhá do pátku 8. září 2017 na pokladnách Tipsport areny, od pondělí 11. září 2017 na sekretariátu klubu.

Výhody koupě permanentky na novou extraligovou sezonu

1. Ušetříte oproti nákupu klasických jednotlivých vstupenek.
  2. Máte zajištěné své místo dle vašeho výběru pro celou sezonu.
  3. Kategorie: klasik (přátelská utkání a základní část Tipsport extraligy) a extra (všechna utkání A týmu v sezoně 2017/2018).
  4. V případě včasného nákupu jste mohli získat dres nebo šálu ZDARMA.

Ceny permanentek pro sezonu 2017/2018 se slevou 5 procent

Název Permanentka klasik Permanentka extra
Kategorie A (zelená) 6270 Kč 7790 Kč
Kategorie B (žlutá) 4750 Kč 5985 Kč
Kategorie C (červená) 3420 Kč 4465 Kč
Kategorie D (modrá) 2518 Kč 3325 Kč
Kategorie omezená (fialová) 2185 Kč 2755 Kč
Stání (šedá) 1995 Kč 2565 Kč
Uvedené ceny platí pro nové permanentkáře při nákupu platební kartou DYNAMO.

Ceny permanentek pro sezonu 2017/2018 beze slevy

Název Permanentka klasik Permanentka extra
Kategorie A (zelená) 6600 Kč 8200 Kč
Kategorie B (žlutá) 5000 Kč 6300 Kč
Kategorie C (červená) 3600 Kč 4700 Kč
Kategorie D (modrá) 2650 Kč 3500 Kč
Kategorie omezená (fialová) 2300 Kč 2900 Kč
Stání (šedá) 2100 Kč 2700 Kč
Rozmístění sektorů v Tipsport areně

Obchodní podmínky

• Permanentka kategorie klasik opravňuje jejich držitele ke vstupu na přípravné zápasy, na domácí utkání základní části Tipsport extraligy a rezervaci místa na Generali play off.
  • Permanentka kategorie extra opravňuje jejich držitele ke vstupu na přípravné zápasy, základní části Tipsport extraligy a dalších utkání po jejím skončení (předkolo play off, Česká pojišťovna play off, případně skupina o 11. až 14. místo a baráž o Tipsport extraligu).
  • Slevu ve výši 5 procent mohou uplatnit zájemci při platbě na pokladnách Tipsport areny nebo přes systém ONLINE VSTUPENKY kartou DYNAMO.

Pravidla pro uplatnění bonusu

Dres Dynama jako dárek

• Dres Dynama mohou získat fanoušci, kteří si zakoupili svou permanentku k sezení kategorie A nebo B od 15. do 23. května 2017 na pokladnách Tipsport areny, nebo online.
  • V případě nákupu na pokladnách Tipsport areny se fanoušek prokáže voucherem v prodejně fanshopu v Tipsport areně, který při uplatnění bonusu prodavač označí, aby nemohl být znovu použit. Fanoušek dále podepíše protokol o využití bonusu.
  • V případě nákupu na online se fanoušek prokáže vytištěným voucherem v prodejně fanshopu v Tipsport areně, který musí obsahovat datum a čas prodeje permanentky. Fanoušek dále podepíše protokol o využití bonusu.
  • Fanoušek si může vybrat dres ze sezony 2016/2017, nebo si objednat dres na sezonu 2017/2018.
  • Fanoušek má nárok na získání jednoho fan dresu v ceně 899 korun na jeden voucher na permanentní vstupenku.
  • V případě zájmu o vlastní jméno na dresu, nebo o jinou variantu dresu uhradí fanoušek rozdíl mezi konečnou cenou a cenou 899 korun v plné výši přímo ve fanshopu.
  • Pro uplatnění tohoto bonusu musí fanoušek navštívit fanshop v Tipsport areně nejpozději do pátku 14. července 2017.
  • Nárok na dres jako dárek nemá fanoušek, který si koupí permanentku na splátky.
  • Dynamo si vyhrazuje během konání této slevové akce změnit její pravidla.

Šála Dynama jako dárek

• Šálu Dynama mohou získat fanoušci, kteří si zakoupí svou permanentku k sezení kategorie A nebo B od 22. května 2017 do 30. června 2017 na pokladnách Tipsport areny, nebo online. Šálu Dynama mohou získat fanoušci, kteří si zakoupí svou permanentku k sezení kategorie C, D nebo omezenou či k stání od 15. května 2017 do 30. června 2017 na pokladnách Tipsport areny, nebo online.
  • Fanoušek má nárok na získání jedné šály v ceně 300 korun na jeden voucher na permanentní vstupenku.
  • V případě zájmu o jinou variantu šály uhradí fanoušek rozdíl mezi konečnou cenou a cenou 300 korun v plné výši přímo ve fanshopu.
  • Nárok na šálu jako dárek nemá fanoušek, který si koupí permanentku na splátky.
  • Dynamo si vyhrazuje během konání této slevové akce změnit její pravidla.