Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 8561 odpovědí v této kategorii celkem.

Miroslav Němec (mireksberatel@seznam.cz)
23.2.2017, 11:56

Prosím,upozorněte pana Hrabala,ať si článek po sobě čte,ty jeho bludy,týmy na 11-12 začínají play-out doma 28.února,to se hraje ještě klasika,my v Plzni ne play-out.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za upozornění. Nyní je vše uvedeno správně.
Uwe Schmidt (u.schmidt@centrum.cz)
21.2.2017, 17:15

Dobrý den,
už delší dobu jsem nic neslyšel o Honzovi Kolářovi. Kde vůbec teď hraje? Vloni ho poslali na hostování do Jihlavy, ale tam vlastně už taky není. Měl se přece vracet do Pardubic.

děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, útočník Jan Kolář hraje za EK Zeller Eisbären v Rakousku. Webové stránky klubu naleznete zde. V tuto chvíli je se 40 kanadskými body (11+29) z 31 utkání nejproduktivnějším hráčem klubu.
Martina
20.2.2017, 17:21

Dobrý den, mohu se zeptat O.Janecký je stále nemocen?

Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, Otakar Janecký je již zdráv, dnešní čtvrteční trénink sledoval z tribuny a dělal si poznámky pro následnou poradu.
Karel
20.2.2017, 11:46

Dobrý den,

minulý týden jsem položil tento dotaz:
Karel 14.2.2017, 08:56

Dobrý den,

nevím kdo je zodpovědný za aktualizaci těchto webových stránek, ale v sekci mládeže máte velice neaktualizované údaje. Například rozpis zápasů je z prosince 2016 atd.

Děkuji za brzkou odpověď a hlavně za odstranění nedostatků.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za podnět, předáme jej sekretáři mládeže.

Můj dotaz zní dokázal jste za týden předat můj dotaz kompetentní osobě? Je kompetentní a zodpovědná osoba za tyto nedostatky vůbec schopna je odstranit?

Díky za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Sekretář mládeže výsledky začátkem tohoto týdne aktualizoval, poslední nedoplněné výsledky z posledního víkendu doplnil dnes.
19.2.2017, 17:18

Dobry den, neuvažuje vedení klubu o angažování psychologa??? Je evidentní, že by jeho služby hráči potřebovali jako sůl... Bohuzel to mají v ”hlavách” a i přes to, že moc chtějí, nejde to a to co předvádí, je tragédie. Děkuji za odpověď. Snad baráž dobře dopadne...

Odpověď:
Dobrý den, vedení klubu o angažování psychologa neuvažuje. Nejdůležitějším důvodem pro porážky z minulých utkání jsou individuální chyby. Hráči se pod vedením trenérů tvrdě připravují na závěr sezony, prakticky každý den mají náročné fyzické tréninky.
18.2.2017, 06:00

Dobrý den,

Musí se tisknout vstupenky, které jsem zakoupil online? Nebo je stačí mít pouze v mobilu?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši podporu a za zájem o Dynamo. Vstupenky, pokud máte kvalitní týmem s dobře svítícím displejem, není nutné tisknout. Čtečky v Tipsport areně čárové kódy zobrazené na displeji rozpoznají.
Michal Kmoníček (kmonicek.michal@email.cz)
17.2.2017, 15:33

Dobrý den,
nemůže klub podat dovolání k řediteli extraligy ohledně zákroku na Petra Čáslavu?
Myslím si, že to lze. když srovnáte zákroky Berana a Fleminga a jejich potrestání, tak to musí být snad jasné.
Určitě tam nějaké páky jsou a už vůči Petrovi by to chtělo řešit až do konce.
Díky a s pozdravem Michal Kmoníček

Odpověď:
Dobrý den, HC Dynamo Pardubice nebylo účastníkem disciplinárního řízení, odvolávat se proti rozhodnutí předsedy disciplinární komise nebude.
Jan
17.2.2017, 14:47

Tak jinak, co nyní víme o stavu Časyho a můžeme prozradit? Opravdu bych byl rád aspoň za pár slov..snad toho tolik nechci..

Odpověď:
Dobrý den, podle zpráv z pátečního odpoledne nehrozí Petrovi krvácení do mozku, jsou mu stále podávané léky proti bolesti, trpí silnými bolestmi hlavy.
Michal Kmoníček (kmonicek.michal@email.cz)
17.2.2017, 13:06

Dobrý den,
musím zopakovat část mého dotazu, protože to nebylo odpovězeno.
Bude ten diskuzní kotel za účasti pana primátora?
Díky za odpověď a s pozdravem Michal Kmoníček

Odpověď:
Dobrý den, kancelář primátora má z naší strany prosbu o účast na příštím diskuzním setkání s fanoušky. Vše závisí na časových možnostech a vytíženosti pana primátora.
Jan
17.2.2017, 12:13

Dobrý den, můžu se ještě zeptat, zda již můžou lékaři vyloučit krvácení do mozku a možné trvalé následky? Hokej jde ted stranou, hlavně aby Časy neměl nějaké následky, jsem z toho mála co zatím vim o jeho zdravotním stavu velmi nervózní, děkuji za odpověď.

Další stránky
123456>>