Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 8599 odpovědí v této kategorii celkem.

Jakub.K
22.3.2017, 18:03

Dobrý den chci se zeptat bylo by možné od vás poslat od hráčů podepené karty bohužel do AFI Palace se nedostanu jsem totiž 70KM od PCE těžko bych se tam dostával
předem děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz a za zájem, bohužel (pro Vás) ale panuje o akce s hráči veliký zájem mezi fanoušky a žádné karty nám nezbývají, abychom je mohli zaslat.
22.3.2017, 14:19

Ještě jeden dotaz, trochu praktický mimo hokej.

Někdo mi říkal, že v době domácích zápasů Pardubic se nemusí platit na přilehlých vnějších parkovištích(ten kdo má koupen lístek na hokej). Tzn. u Labe a podelné parkoviště naproti parku. Vždy jsem platil, ale po této informaci jsem si prošel auta na těchto parkovištích, a dobrá polovina neměla koupený lístek v době zápasu a pokutu za stěračem také nikdo neměl, je to tedy pravda?? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, nic takového neplatí. Pouze jsou vyblokované jízdní pruhy na Hradecké třídě, na nich je dovoleno během hokejových utkání parkovat.
22.3.2017, 14:13

Dobrý den, děkuji za odpovědi, jsem trochu zklamán že šanci trénovat s Á týmem na baráž nedostal ještě M.Rohlík a Jakub Martinec, ale to je věc trenérů...

Zajímalo by mě jak to ale bude s nadějnými dorostenci M.Kautem a F.Zadinou, informace se různí, teď prý měli odjet na soustředění, ale přitom někde jsem četl že svaz akceptuje právo Pardubic na jejich účast v baráži. Jak to tedy je? Za koho budou v dubnu hrát? Za nás v baráži nebo za repre18?

Odpověď:
Dobrý den, Martin Kaut a Filip Zadina jsou nyní na kempu reprezentace do 18 let. Pokud budou nominováni na mistrovství světa v této věkové kategorii, budou hrát za Českou republiku i v době baráže.
Radek Šťastný (sttagr@gmail.com)
22.3.2017, 10:59

Dobrý den. Proto jsem se ptal, kde si lístky zdarma k permanentkám extra můžu vyzvednout. Pokud pouze na pokladnách Tipsport arény, tak jak píšete až od soboty. Pokud se místa nedrží, tak se mě může stát, že už v sobotu lístky neseženu - minimálně pěkně rozházené od sebe. Kde si je tedy alespoň můžu zamluvit. Mám šest permanentek extra. Tak abych nějakou výho´du měl, jak deklarujete.

Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, na pokladnách Tipsport areny bude v sobotu dostatek vstupenek pro uplatnění výhody ve formě volných vstupenek pro majitele permanentek extra. Pokladní budou vydávat vstupenky dle možností jednotlivých sektorů. Tento benefit nelze z kapacitních důvodů uplatnit na konkrétní místo.
Radek Šťastný (sttagr@gmail.com)
21.3.2017, 21:26

Dobrý večer. Můžu si volné vstupenky k permicím extra vyzvednout i ve stánku v paláci, nebo pouze na pokladnách. A do kdy se na ne drží místa. Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, volné vstupenky si můžete vyzvednout na pokladnách Tipsport areny. Žádná konkrétní místa se nedrží, vstupenky jsou běžně v prodeji nyní online, od soboty i v Tipsport areně.
20.3.2017, 23:44

Dobrý den,
mám permici nahranou na kartě Dynamo. Podle tohoto: ”Majitelé permanentek, které je mají nahrané na kartě Dynamo, se v případě zájmu o vstupenky zdarma musí touto kartou prokázat na pokladně Tipsport areny, poté jim lístky budou vydány. Pro vstup na kartu Dynamo platí režim ze základní části.” to chápu, že si musím pro vstupenku zajít na pokladnu. Vydají mi všech 6 najednou nebo tam budu muset pokaždé zvlášť?
Děkuji za info.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za Váš zájem a podporu Dynama. Stačí, když přijdete s platebními kartami a dle počtu obdržíte vstupenky navíc, pokud máte nahrané permanentky extra.
Bloodeh
17.3.2017, 22:35

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, proč dnes nehrál Schlaus, nějaké zranění? Nebylo by dobré přijít na baráž o nejlepšího hráče. Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, Nicholas Schaus nehrál ze zdravotních důvodů, už je zcela fit.
Nahněvaný fanoušek (delrosso@seznam.cz)
17.3.2017, 20:46

Dobrý den,

může pan Salfický zařídit pokutu pro hráče,za otřesný výkon proti K. Varům?

To, že se nedaří se stává, ale že na to hráči ještě s prominutím serou, tak to už je vrchol. Takhle se za Pardubice nehraje.

Ať si sáhnou všichni hráči do svědomí,za to co předvádí. Berou za to peníze,tak ať se snaží i v Play Outu, dělají jen ostudu, nejen sobě, ale celému klubu.

Odpověď:
Dobrý den, hráči absolvovali po utkání v Karlových Varech důrazný pohovor.
17.3.2017, 20:40

Denisi Kusému zbývá ještě do kvóty 15 zápasů odehrát JEDEN zápas aby mohl případně nastoupit v baráži, nebo už s ním letos nepočítáte a dostal volno??

Můžete mi napsat seznam juniorů a starších dorostenců co se po konci své sezony připojili k Á týmu a trénují na baráž?

Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, Denis Kusý je kmenovým hráčem Dynama, a tak může nastoupit do baráže. S A týmem trénují hráči stažení z Kolína Josef Horyna a Ondřej Panna, dále pak junior Václav Zídek.
17.3.2017, 20:37

Zajímalo by mě zda budou Vary potrestány pokutou 10 tisíc za to samé jako my, tzn. 17.3. v zápase proti nám vysílali na kostce situaci kterou sudí nepotrestali, nevíte kde bych se to mohl dozvědět, kde se takové tresty sdělují, nebo nemáte tu informaci vy sám děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, jedinou situaci dle Herního řádu Tipsport extraligy, kterou kluby nesmí vysílat, jsou posuzované situace videorozhodčím, ostatní záběry kluby mohou vysílat.
Další stránky
123456>>