Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 9165 odpovědí v této kategorii celkem.

Jan
8.4.2018, 09:51

Dobrý den, Tomášek odchází to bylo jasné.. Ale jak to bude s jeho právy?(vlastníme je my) Odejde na přestup, hostování se souhlasem, bez souhlasu? Finsko, zámoří? Kápne nám z jeho odchodu vůbec nějaká koruna? Děkuji..

Odpověď:
Dobrý den, David Tomášek dle svého vyjádření odchází do zahraničí. Pokud se tak stane, nenáleží klubu žádné odstupné, neboť Davidovi probíhající smlouva končí k 31. dubnu 2018.
Martin R.
7.4.2018, 08:37

Dobrý den, kdy budou známy vstupenky nebo pernamentky na novou sezonu ? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, stejně jako v minulých sezonách počítáme se spuštěním prodeje permanentek v průběhu měsíce května. Ceny sezonních lístků stanoví představenstvo společnosti i na základě výsledků ticketingu v sezoně 2017/2018, poté je rádi zveřejníme.
Petr
31.3.2018, 17:25

Dobrý den, uvažujete nad angažováním Tomáše Nouzy z Prostějova? Poslední sezona se mu hodně povedla.

Odpověď:
Dobrý den, útočník Tomáš Nouza není v hledáčku vedení klubu.
30.3.2018, 16:46

Dobrý den,
vím že sezóna skončila nedávno, ale rád bych se vás zeptal, kdy hodláte podávat informace složení týmu na příští ročník? Pro začátek třeba nějaký souhrn hráčů, kteří mají smlouvu na příští sezónu, na které lze využít opci a tak. Fanoušci jsou teď namlsaní a hladoví po dalších informacích. Děkuji. :)

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Těžko se v době probíhajících jednání informuje, my jsme ve středu 11. dubna 2018 připravili živý rozhovor s generálním manažerem Dušanem Salfickým, kde odpověděl i na otázky, které se týkají budování kádru na novou sezonu. Obsáhlejší budeme moci být po 1. květnu 2018.
P. Štěpánek
29.3.2018, 11:36

Dobrý den.
Nějak jste nás pozapomněli informovat, jak skončila sezóna juniorům. Díky předem za informace.

Odpověď:
Dobrý den, nepozapomněli, výsledky utkání juniorského týmu naleznete v mládežnické sekci.
Daniel
29.3.2018, 11:03

Dobrý den,
chci se zeptat proč nebyla autogramiáda v Tipsport aréně? Kdyby to byla akce v pátek, tak by byla možnost pro více lidí. Navíc několik hráčů tam ani nebylo. Bude se konat něco podobného? Děkuji Daniel

Odpověď:
Dobrý den, pro pořádání posezonní autogramiády jsme vyhodnotili jako lepší variantu ji uspořádat v sídle našeho hlavního partnera, záměrně jsme ji uspořádali co nejdříve během pracovního týdne až od 18.00 hodin, kdy začínají naše extraligová utkání.
Petr
29.3.2018, 10:54

Dobrý den,
proč nebyl včera na autogramiádě Rosťa Marosz, Sacha Treille a Jordan Perret?

Díky za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, Rostislav Marosz se nezúčastnil autogramiády ze zdravotních důvodů, Sacha Treille a Jordann Perret byli v době jejího konání na cestě na pražské letiště, odkud letěli do Paříže, aby se připojili k francouzské reprezentaci.
Jaromír Bulíček (artur17@seznam.cz)
28.3.2018, 07:31

Dobrý den, vím, že všichni jsou v nadšení z toho co se povedlo ”A” týmu. Samozřejmě mne to též těší nicméně mám, ani ne dotaz, ale připomínku. Nechci hodnotit úroveň Webových stránek klubu, ale jedna věc mi vadí velmi.
Neaktuální, opožděné, neúplné informace o naši mládeži. Junioři, st. a ml. dorost hrají celostátní soutěže na nejvyšší úrovni, ale pokud chci získat aktuální info musím na webovky soupeře či hokej.cz Je to neúcta k naší budoucnosti nebo neschopnost? Nikdo se pořádně nedozví, kde a kdy hrají atd. Chci zdůraznit, že nemám žádný osobní zájem (jsem senior a žádného vnuka hokejového nemám), ale myslím si, že u extraligového týmu by to mělo fungovat jinak. Přeji hodně úspěchů i do dalších sezón. Jaromír Bulíček

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za Váš vzkaz. Informace o mládeži se na našem webu objevovaly se zpožděním, toto napravíme.
PavelBarak (p.barak5.a@email.cz)
27.3.2018, 23:30

Kdybych vám donesl knížku podepsali by jste mi ji? Děkuji moc za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, určitě ano, akorát v těchto dnech mají hráči dovolenou, tak nebudeme moci zajistit všechny podpisy.
Poledňák Jaroslav (polednakovi@atlas.cz)
27.3.2018, 19:56

Dobrý den, rád bych pozdravil všechny pardubáky. Ale k věci, přesto že jsem z kroměříže, pardubicím fandím už 40 let. Tuto sezonu jsme si naprosto užili i se svým 11 letým synem Dominikem. Ale hlavně těch 6 čtvrtfinálových zápasů které byly naprosto neuvěřitelné, v tom jaký hokej jsme předváděli. Má otázka zní, jestli nám někdo nevyměnil před 7 zápasem tým, nebo je to vykřičník pro další (snad ne ) barážovou sezonu. Vše píšu s pokorou, a koněm v srdci.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši podporu. Sedmé utkání čtvrtfinále play off bylo velmi nepovedené, na tom se shodneme všichni. Zkrátka byl to takový, jak se říká, zápas blbec a nás bohužel v sérii potkal v nejnevhodnější chvíli bez možnosti opravy.
Další stránky
123456>>