Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 8837 odpovědí v této kategorii celkem.

Martin
11.7.2017, 19:24

Dobry den,
mam zajem jit na pripravna utkani se Slovanem. Jsem drzitelem permanentky na sezonu 2017/18. Permanentku jsem si koupil online voucher musim na pokladne mit vytisteny, nebo staci voucher ukazat na telefonu atd. Protoze pokud si ho vytisknu tak me nejake oznaceni stejne nevadi. Protoze.si ho mohu vytisknout znovu neoznaceny. Takze zalezi jen me slusnosti jestli ho pouziji jednou ci vycekrat.
Dekuji za odpoved. Martin

Odpověď:
Dobrý den, Martine, voucher si prosím vytiskněte a ukažte jej pracovníkovi Tipsport areny při vyzvednutí vstupenky. Toto opatření činíme jen a pouze na zápas se Slovanem Bratislava, a to z důvodu kapacitních možností malé haly Tipsport areny.
11.7.2017, 19:18

dobry den,chci se zeptat .:s tymem trenuje i Jan Semorad?a kde se daji sehnat karticky hracu?dekuji za odpoved

Odpověď:
Dobrý den, Jan Semorád patří k hráčům, kteří jsou v Dynamu na zkoušku. Kartičky jednotlivých hráčů lze získat na některé z autogramiád, které pořádáme během celého kalendářního roku.
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz)
11.7.2017, 10:01

Dobrý den,
Může na utkání se slovanem od 19 hodin vstoupit vozíčkář? Jsou zde nějaká místa? Děkuji za informace.

Odpověď:
Dobrý den, kontaktujte, prosíme, paní Lucii Fickovou (lucie.fickova@hcdynamo.cz) se specifikací Vašeho zájmu a zařídíme Vám vstup přes vrátnici Tipsport areny.
11.7.2017, 09:48

Odpověď:
Dobrý den, každý pracovník klubu pracuje dle požadavků jeho vedení. Hráč poslouchá trenéra, pracovník plní zadání managementu. Nynější vedení dbá na co největší otevřenost klubu, proto komunikuje s veřejností zde v této sekci i několikrát týdně, odpovídá na dotazy na facebooku i jiných sociálních sítích. Pokud to jen trochu jde, žádné příspěvky na facebooku nemažeme.
Jakub Novotný
9.7.2017, 16:03

Gratuluji uživateli Pan policajt, doufám, že si svým udáním Trončinského ukojil své touhy. :)) Práskač jeden. :)

Jinak všechny ostatní činovníky klubu zdravím a přeji v příští sezoně více úspěchů.

Odpověď:
Dobrý den, počin Pana policajta nebudeme komentovat, ale za Vaše přání rádi poděkujeme!
9.7.2017, 00:09

Dobry den,

Neplánujete rozlucku s Radovanem Somíkem? Myslim že si to zaslouží.
Bylo by dobre ocenit hráče jeho typu.
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, v těchto dnech plánujeme marketingové aktivity pro blížící se extraligovou sezonu, mezi něž mohou patřit rozlučky nejen s Radovanem Somíkem, ale i s Alešem Píšou, Tomášem Blažkem a dalšími bývalými hráči Pardubic.
Martin
8.7.2017, 13:44

Dobrý den, na facebooku jste psali, že na příprávná utkání jsou připraveny krásné červené dresy,tak se ptám jestli budou v prodeji ? děkuji Martin.

Odpověď:
Dobrý den, tyto dresy jsou určeny pouze pro přípravná utkání, v prodeji ve fanshopu nebudou.
Kde jsou centři proboha?
8.7.2017, 13:04

Dobrý den,

kde je ten slibovaný elitní první centr? Zatím pouze hráči na Try-outu, kteří ale určitě nemají známku elitní.
Jsou to hráči do 3 a dál lajny. Takže?

Odpověď:
Dobrý den, vedení klubu stále jedná o možnostech doplnění kádru, a to i na pozici prvního centra. Nyní probíhá try out, o jeho vývoji Vás budeme informovat na webu a sociálních sítích.
Pan policajt
8.7.2017, 08:27

Dobrý den,

copak říká vedení ná krásný song v podání Marka Trončinského, který ve veselém stavu vložil na instagram?

Copak hráči slavili? :)

Odpověď:
Dobrý den, hráči mají dnes poslední den osobní volno, Marek Trončinský byl včera na svatbě jednoho ze svých kamarádů. Vámi zaslané video není v souladu s profesionálním životem sportovce, a to i v době svého volna. Na takovou situaci pamatuje interní část hráčské smlouvy a vedení klubu ji bude v souladu s ní řešit.
Alan
7.7.2017, 13:55

Dobrý den, budou zveřejněny čísla hráčů v přípravných zápasech, třeba v sestavě na onlajnech?

Odpověď:
Dobrý den, čísla hráčů v přípravných utkání nahlásí hlasatel před začátkem utkání. Váš požadavek na jejich zanesení do onlajnů předáme společnosti eSports.cz, která je pro nás zajišťuje.
Další stránky
123456>>