Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 8921 odpovědí v této kategorii celkem.

Tomáš Bartoška (tommonie@seznam.cz)
14.9.2017, 13:41

Dobrý den,
s podivením jsem otevřel svoji kartu hráče a nenašel jedinou statistiku, ale zato jsem našel v záložce články a foto mého jmenovce Jiřího s panem Donutilem. Buď uveďte moji kartu hráče do pořádku včetně statistik, článků a fotogalerie, nebo vás žádám o zrušení a vymazání mojí karty.

S pozdravem váš odchovanec a vicemistr 1. ročníku České extraligy
Bc. Tomáš Bartoška

Odpověď:
Dobrý den, na klubovém webu jako jeden z mála klubů uvádíme sestavy hráčů ze sezon, kdy byl ještě internet v plenkách. Dá se říci, že "kopírujeme" www.hokej.cz, který také nabízí data od ročníku 1993/1994. Tyto karty neobsahují tolik informací jako ty s hráči současného A týmu. Článek a fotografie s Jiřím Bartoškou jsme odstranili programátorským zásahem, neboť do těchto sekcí se načítají dle klíčových slov, která jsou příjmení. Vaše karta tyto informace již neobsahuje. Děkujeme Vám za upozornění.
Mirka
14.9.2017, 10:51

Dobry den,proc nejde koupit listky třeba na Brno,Hradec?a jak to je na pokladně?

Odpověď:
Dobrý den, vstupenky na utkání s Kometou Brno zamíří do prodeje v nejbližší době, na duel s Mountfieldem HK bude probíhat ve zvláštním režimu.
Alan
13.9.2017, 13:50

Dobrý den,
mohu se zeptat kolik si pernamentních vstupenek reálně koupili fanoušci, bez pernamentních vstupenek sponzorů a partnerů?

Odpověď:
Dobrý den, my považujeme naše partnery a sponzory také za naše fanoušky :-)

Dobrý den,
opět děkuji za odpověď neodpověď, ale co od Vás jiného čekat.
Tak jinak, kolik bylo letos vydáno pernamentek a kolik z toho bylo v rámci smluv o partnerství nebo sponzoringu? Moc nechápu, že i na takovouto otázku musíte mlžit, ale Vy už asi jiný nebudete a stále budete vytvářet napjatou atmosféru mezi klubem a fanoušky. Možná by pomohla větší otevřenost.

Odpověď:
Dobrý den, na Vaši otázku není jednoduché odpovědět. Do které kategorie byste zařadil situaci, kdy si permanentky koupila firma na fakturu bez žádného dalšího reklamního plnění? Proto uvádíme, že klub se může pochlubit stejně jako v minulé sezoně dohromady zhruba 4000 majiteli permanentek.
Ladislav Kubelka (kubelka.lad@seznam.cz)
12.9.2017, 21:14

Dobrý večer, chtěl bych vědět jestli se nyní v pátek 15.9. nebo v neděli 17.9. plánuje vyjezd fanklubu do Boleslavi nebo do Vítkovic. Dík za info nebo prosím o kontakt na někoho kdo tyto výjezdy organizuje.Kuba

Odpověď:
Dobrý den, všechny výjezdy organizuje fanouškovská skupina Dynamo FANS. Podrobnosti naleznete na jejich facebooku. Děkujeme Vám za podporu!
Jan
12.9.2017, 19:53

Zdravím, v zápase s Chomutovem jsem napočítal asi 12 nepotrestaných faulů ze strany Chomutova. Jasně to ovlivnilo průběh hry. Když pominu různé sekery, hákování a přistrkávání na naše rychlé hráče jako Perret, tak do očí bijící byl nepotrestaný zákrok Laca(měla být přesilovka 5 na 3), dále pak faul na Čáslavu po kterém padl gol Chomutova(mimochodem na Čáslavu byly 2 nepotrestané fauly), dále pak jsme měli střilet trestné střílení po faulu na Jána Sýkoru. Stačí to k podání protestu? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, dovolujeme si v této záležitosti citovat generálního manažera Dušana Salfického: „Jsme nespokojeni s výkonem rozhodčích. Podle našeho názoru nepotrestal několik nedovolených zákroků hráčů hostí. Podáme tedy v souladu s Herním řádem podněty k pravidlovému posouzení více situací. Zápas s Chomutovem jsme prohráli vinou špatné koncovky, což je jenom náš problém, na to se vymlouvat nechci a nebudu říkat, že za naši porážku mohou rozhodčí, ale takové chyby by si dovolit neměli.“
Jirka.
12.9.2017, 19:03

Ještě si dovolím poznámku, dokonce i v české televizi ”ocenili” špatný výkon rozhodčích proti Chomoutům. Např. David Pospíšil, doufám že to nenecháme jen tak!! Děkuji.
Jirka.
12.9.2017, 18:50

Dobrý den, budeme podávat protest na výkon rozhodčích proti kůžičkovýmu chomoutu, to spojení kůžička-svaz-rozhodčí bylo do očí bijící. Ovlivněný zápas!

Odpověď:
Dobrý den, HC Dynamo Pardubice podalo několik pravidlových podnětů. Klub zatím nedostal vyhodnocení.
Filip
11.9.2017, 14:34

Dobrý den chtěl bych se zeptat budou mít naši golmani nové masky v této sezone?

Odpověď:
Dobrý den, Martin Růžička chytá v loňské masce, Ondřej Kacetl bude mít novou, Milan Klouček ji již má.
Míša
11.9.2017, 10:57

Dobrý den, Mám jen menší dotaz.... Bude mít Ondra Kacetl novou helmu nebo bude celou sezónu chytat s hradeckým lvem na boku???

Odpověď:
Dobrý den, důvodem, proč Ondřej Kacetl chytá ve starší masce, je ten, že zatím mu nedorazila maska nová. Sám Vám to potvrdí v nejbližší středu, kdy bude od 16.00 do 17.00 hodin prodávat ve fanshopu v Tipsport areně.
Vašek
11.9.2017, 09:44

Dobrý den
Kdy bude možnost na pokladnách koupit lístky na další zápasy. Chtěl jsem si koupit na Brno a bylo mě řečeno ,že mají pouze na Chomutov a Jihlavu.
Děkuji a přeji hezký den

Odpověď:
Dobrý den, podle sdělení dodavatele ticketingu – společnosti DEEP VISION – jsou všechny testy nového ticketingu úspěšné a všechna utkání by měla "najet" do systému v nejbližší době. Výjimkou budou zápasy s Mountfieldem HK, která se budou prodávat ve speciálním režimu.
Další stránky
123456>>