Šála k permici? Pospěšte si, nabídka platí do středy!

26.6.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — V tomto týdnu mají fanoušci Dynama poslední možnost získat klubovou šálu za nákup permanentní vstupenky na novou sezonu. Oproti loňskému roku klub registruje obdobný zájem o sezonní lístky, uvolněná místa zamířila v pondělí 26. června 2017, kdy jsou pokladny haly otevřeny od 9.00 do 12.00 hodin, do volného prodeje, v úterý 28. června a ve středu 29. června 2016 od 12.00 do 17.00 hodin.

Majitelé platebních karet Dynamo mohou stejně jako v minulé sezoně uplatnit 5% slevu. Stejně jako v minulých sezonách si mohou fanoušci pořídit permanentní vstupenku na splátky oproti nevratné záloze 500 korun za poukaz, zbylou část doplatí při výměně poukazu za vlastní permanentku a to do prvního domácího zápasu Tipsport extraligy.

Zájemci mají na výběr mezi dvěma druhy sezonních karet: základní permanentka klasik platí pouze na základní část Tipsport extraligy a nabízí rezervaci míst pro play off. Permanentka extra je platná na všechny zápasy v Tipsport extralize, tedy i ty po skončení základní části.

Veškeré informace o prodeji permanentek na Dynamo naleznete na www.hcdynamo.cz/permice.

REPON
Pekařství Frydrych