Partneři klubu

Agro družstvo Sebranice

Agro družstvo Sebranice vzniklo již v roce 1992, původně však jako ZD Sebranice. Družstvo je velmi významným zemědělským subjektem, regionálně ležící na hranicích Pardubického kraje a Vysočiny. Sídlo družstva je v Sebranicích u Litomyšle. Agro družstvo Sebranice má v okolí dvě dceřiné společnosti - Zemědělské družstvo Radiměř a Zemědělské družstvo Květná. Po mnoha potravinových aférách, které značně nahlodaly důvěru českého spotřebitele na trhu, se stále více nakupujících rozhlíží po tuzemské, nejlépe regionální produkci. A Agro družstvo Sebranice Vám má co nabídnout – kvalitní, chutné, čerstvé a hygienicky nezávadné produkty. Vždyť jde nejen o konkurenceschopnost, ale i budování dobrého jména našeho družstva a našich produktů. Naším hlavním cílem je nabídnout spotřebiteli kvalitní produkty s jasným původem, které splňují veškeré nároky všech spotřebitelů. Výrobní zaměření našeho družstva odpovídá klimatickým a půdním podmínkám naší oblasti. Jedná se především o tradiční zemědělskou výrobu. Tj. pěstování obilí,řepky, kukuřice a objemného krmiva pro skot. Nabízíme sadbové a konzumní brambory, produkujeme kvalitní české mléko, specializujeme se na chov skotu a prasat, provádíme sklizeň kukuřice, objemných krmiv, obilí a řepky. Zaměřujeme se také na mačkání a šrotování zrna. K dispozici máme řezačku, lis i sklízecí mlátičku. Nabízíme také opravu strojů a motorových vozidel, sklizňové práce a také nákladní a traktorovou dopravu.
» www.agrosebranice.cz

Agrometall

V obchodní činnosti se zabývá prodejem a servisem zemědělské, komunální a zahradní techniky. Zde mají dominantní postavení výrobky firmy John Deere a Kverneland. Ve firemní prodejně zákazníci najdou nejen náhradní díly pro zemědělskou a komunální oblast, ale i drobnou zahradní techniku a nářadí, zařízení a díly pro stlačený vzduch a pro malé návštěvníky jeden z největších sortimentů hraček firmy Bruder a Rolly Toys.
» www.agrometall.cz

Agropodnik Humburky

Agropodnik Humburky: rostlinná výroba, živočišná výroba a těžba písku.

Agrostav Pardubice

Agrostav Pardubice, a. s. realizuje a zajišťuje generální dodávky staveb (občanských, průmyslových, zemědělských i ekologických), výstavbu inženýrských sítí (kanalizace, vodovody, plynofikace i ostatní produktovody), zemní práce (meliorace, rekultivace, úpravy toků a nádrží), prodej stavebnin, výrobu betonového zboží a betonových směsí, nákladní autodopravu, opravárenskou, obchodní a poradenskou činnost. A to vše navíc v souladu s normami ISO 9001 (kvalita), ISO 14001 (péče o životní prostředí) a OHSAS 18001 (bezpečnost práce). Své zákazníky může Agrostav Pardubice, a. s. přivítat ve svém areálu v Hostovické ulici v Černé za Bory (východní předměstí Pardubic), kde sídlí vedení společnosti i stavební středisko, dále pak stavebniny, autodoprava, mechanizace a dílny. Ostatní služby zajišťujeme ve svých pobočkách v Časech (betonové zboží) a Holicích (betonové směsi). Kontaktovat nás můžete zde: Tel.: 466 736 111, 466 736 128, fax: 466 736 177, e-mail: agrostav@agrostav-pce.cz.
» www.agrostav-pce.cz

Akvaristika Macenauer

Firma byla založena v roce 1990 pod obchodním názvem Jaroslav Macenauer, Ing. – AKVARIUM. Od svého prvopočátku se zabývala celou širokou oblastí akvaristiky s filozofií nabízet na českém i zahraničním trhu produkty, které by byly jednak zajímavé v obchodní síti, jednak se vyznačovaly kvalitou a s tím svázanou spokojeností zákazníků. V současné době zastupujeme na českém a slovenském trhu 25 nejprestižnějších zahraničních značek v oboru akvaristiky, teraristiky a chovatelství a neustále náš sortiment rozšiřujeme. Nabízíme jejich zboží do maloobchodních sítí a řetězců v rámci ČR a SR. I nadále se zabýváme též pravidelným importem a exportem akvarijních ryb do celého světa (USA, Kanada, Japonsko, Německo, Francie, Velká Británie, Belgie, Itálie, Řecko, Rakousko, Izrael, Libanon, Singapur, Vietnam, Čína, Peru, Kolumbie, aj.) a v neposlední řadě zařizováním exkluzivních akvárií do interiérů hotelů, bank, restaurací a státních institucí.
» www.macenauer.eu

ALIN – NÁBYTEK

Společnost ALIN – NÁBYTEK působí na českém trhu od roku 2000. Společnost vznikla z původního sdružení fyzických osob ALIN – Nábytkové truhlářství Šupík & Kváč, které bylo založeno roku 1996.
» www.alin-nabytek.cz

Alpa

Podporuje zdravý životní styl a aktivní způsob života. Široká nabídka tradičních masážních přípravků a kosmetických produktů.
» www.alpa.cz

APAG

Dodáváme elektroniku pro zákazníky v automobilovém průmyslu a dalších průmyslových oborech. Navrhujeme design výrobku, vyvíjíme a vyrábíme produkty podle individuálních návrhů a specifikací. Společně s Vámi uvádíme kreativní nápady v život.
» www.apag.cz

aPPelia

Společnost aPPelia je dynamicky rostoucí společností poskytující služby v oblasti telekomunikací. Jsme certifkovaným partnerem společnosti Vodafone, ale především jsme tým silných osobností a o naše klienty se staráme s náležitou péčí.

Aquacentrum

Nově zrekonstruované aquacentrum v Pardubicích nabízí maximální komfort a vyžití jak pro rodiny, tak pro jednotlivé sportovce. Přijďte si zaplavat, bavit se, cvičit a posilovat, nebo relaxovat za příjemné ceny. V aquacentru je zázemí pro špičkové sportovce i plavecké školy. V našem areálu se mohou bezproblémově pohybovat i občané s tělesným omezením.
» www.aquapce.cz

ASSA ABLOY

Jsme největším světovým dodavatelem inteligentních zámků a zabezpečení. Globální značka ASSA ABLOY vznikla v roce 1994 fúzí švédské společnosti ASSA a finské ABLOY, které jsou zaměřeny na mechanické a elektromechanické zamykací systémy. Od té doby se ASSA ABLOY rozrostla z regionální společnosti v mezinárodní skupinu s přibližně 46 000 zaměstnanci. Ve výrobním závodě se sídlem v Rychnově nad Kněžnou a se staletou tradicí, spojenou s dnes již legendární značkou FAB, vyrábíme a vyvíjíme zámkové cylindrické vložky včetně chytrých zámků ovládaných mobilním telefonem, elektronické klíče, visací zámky a další produkty spojené s tématikou zabezpečení vstupních a interiérových dveří. Rosteme a investujeme do moderních technologií, naše výrobky neustále inovujeme, abychom našim zákazníkům zajistili větší bezpečí a pohodlí.
» www.assaabloy.cz

AR Credit

AR CREDIT s.r.o. je nezávislá poradenská společnost poskytující služby v oblasti pojišťovnictví. Komplexní a systémový přístup k řízení problematiky pojištění, realizovaný naší společností, je jasnou a přímou cestou k dosažení požadované úrovně pojistné ochrany pro všechny naše klienty. Preferujeme individuální přístup a individuální řešení. Nabídka našich služeb pokrývá všechny oblasti pojistné ochrany od pojištění občanů, tj. životní i majetkové pojištění, dále pojištění podnikatelských a průmyslových rizik a v neposlední řadě pojištění zemědělství.
» www.arcredit.cz

ARGOS ELEKTRO

Společnost ARGOS ELEKTRO vznikla 23. 12. 1997 jako obchodní společnost zaměřená na velkoobchodní činnost v oboru elektroinstalačního materiálu. Tato společnost kontinuálně navázala na činnost sdružení "Pavel Balhar- sdružení podnikatelů", které vyvíjelo velkoobchodní činnost v tomto oboru již od roku 1992.
» www.argos.cz

Arysta LiefeScience

Na trhu České republiky nabízíme přípravky na ochranu rostlin a speciální hnojiva od renomovaných japonských a evropských výrobců a na těchto stránkách naleznete aktuální nabídku včetně technických informací k jednotlivým produktům. Hlavními cíli společnosti Arysta LifeScience Czech s. r. o. je neustálé zkvalitňování nabízených služeb, ale také rozšiřování stávajícího sortimentu přípravků a zlepšení dostupnosti odborných informací. Budeme rádi, pokud k tomu přispěje i tato prezentace.
» www.arystalifescience.cz

Atrium Palác Pardubice

Atrium Palác Pardubice je první moderní nákupní galerií tohoto typu v Pardubicích. Byl slavnostně otevřen 25. listopadu 2008. Vyrostl na volném prostranství na rohu Masarykova náměstí, které bylo již dříve určeno k zástavbě. Atrium Palác Pardubice je dílem renomované mezinárodní architektonické kanceláře MYS Architects, která je realizátorem mnoha zajímavých projektů v různých částech světa. Architektura Atrium Paláce Pardubice reprezentuje moderní, čistý, městský styl, respektující unikátní lokalitu v centru města. Příjemný, světlý interiér nákupní galerie představuje atraktivní nákupní prostředí pro občany a návštěvníky Pardubic a okolí.
» www.palacpardubice.cz

Autocentrum BARTH

Autorizovaný prodej a servis vozů značek Volkswagen, ŠKODA, SEAT, Audi, Kia, Peugeot, FIAT, Honda a Aixam. V nabídce najdete také prodej referenčních a ojetých vozů. Servis s kapacitou až 100 zakázek denně je vybaven nejmodernější a špičkovou servisní technikou s vyškolenými pracovníky. Provádíme výměnu a uskladnění pneumatik, výměnu autoskel a měření emisí. Provozujeme také dvě vlastní lakovny a klempírny, kde likvidujeme škodní a pojistné události. Havarované vozy odvážíme vlastními vozy odtahové služby. Prodáváme originální díly a příslušenství na vozy Volkswagen, ŠKODA, SEAT, Audi, Kia, Peugeot, FIAT, Honda a Aixam. Naše pobočky naleznete v Pardubicích na Dubině, v Hradci Králové na ulici Bratří Štefanů a na ulici Brněnská.
» www.autocentrum.cz

Jiří Sklenář s.r.o.

Společnost se od roku 2007 zabývá přepravou různých materiálů pomocí návěsů Walking Floor v rámci celé Evropy. Vzhledem k navýšení počtu vlastních i spedičních vozidel a tedy i několikanásobnému navýšení uskutečněných přeprav byla v roce 2014 založena společnost Jiří Sklenář s.r.o., pod jejíž hlavičkou nyní vystupuje. Specializuje se na přepravu sypkých materiálů po České republice, Německu, Rakousku, Slovensku, Itálii a často se soupravy podívají i na Skandinávský poloostrov. Za sedm let působení se společnost rozrůstá až o několik souprav ročně. Profesionálním přístupem, spolehlivostí i příznivými cenami si vybudovala široké spektrum stálých zákazníků využívajících jejich služeb. Pro tyto zákazníky zajišťuje přepravu jak vlastními vozidly, tak i využívá služeb vlastních smluvních partnerů, kteří využívají spedičních služeb v plné míře. O tom, že jsou se službami společnosti v oblasti spedice spokojeni, svědčí hlavně to, že i svůj rozrůstající se vozový park vytěžují převážně přes společnost Autodoprava Jiří Sklenář. V oblasti spedice nabízí částečnou spolupráci, ale stále více zákazníků využívá plné vytížení vozidla. V tomto případě vytěžuje vozidlo v rámci celých týdnů a vlastníkovi vozidla odpadá nutnost zajišťovat pro soupravu vytížení.
» www.autodopravasklenar.cz

Auto ESA

Auto ESA poskytuje služby v oblasti nákupu a prodeje ojetých vozů již od roku 1993. Za 19 let prodalo či koupilo ojetý vůz v Auto ESA přes 120 000 zákazníků. Mezi standardní služby, spojené s nákupem vozu v Auto ESA, patří certifikát kontroly stavu najetých kilometrů od společnosti CEBIA. Všechny vykoupené vozy jsou důkladně prověřeny při technické kontrole, jsou zkontrolována a garantována případná finanční břemena jako zástavní právo, leasing nebo půjčka či blokace dopravním inspektorátem. Auto ESA navíc garantuje výměnu zakoupeného vozu do sedmi dnů bez udání důvodu. Auto ESA provozuje čtyři prodejní centra v Praze: centrum s osobními a terénními vozy ve Štěrboholech, centrum levných vozů ve Štěrboholech a rozšířené centrum vozů Škoda a užitkových vozů v Praze na Černém Mostě, a nově také pobočku v Pardubicích na Pražské ulici nedaleko dostihového závodiště. Jako první autobazar v ČR získala společnost prestižní certifikát kvality německé společnosti TÜV. Patří dlouhodobě mezi největší autobazary na území České republiky.
» www.autoesa.cz

Autoservis Hybeš

Auto Hybeš s.r.o. působí úspěšně na automobilovém trhu východočeského regionu již více než 20 let. Svým zákazníkům nabízíme kompletní servisní i prodejní služby již od roku 1993. Firma byla založena 20.1.1993 Josefem Hybešem, po kterém nesla i dlouhá léta název Josef Hybeš – Autoservis Hybeš.
» www.autohybes.cz

Barth

Skupina BARTH pod svým názvem skrývá několik aktivit. Mezi ty největší patří společnost Autocentrum BARTH a reklamní agentura společnost BARTH – media. V roce 2014 se mezi aktivity skupiny BARTH přidal tým BARTH Racing a v roce 2015 to pak bylo spuštění půjčovny obytných vozů BARTH Caravan, otevření prodeje a půjčovny motocyklů značky Yamaha a také spuštění projektu půjčovny vozů BARTH Rent.
» www.barth.cz

Barth media

Naše společnost disponuje vlastní sítí několika set billboardových ploch formátu 5,1×2,4 m (š×v). Billboardové plochy – katalog. Billboardy jsou rozmístěny po celém území Pardubického a Královéhradeckého kraje a jsou umístěny převážně kolmo nebo šikmo ke komunikacím. U některých reklamních ploch je zabezpečeno osvětlení.
» www.barth-media.cz

Bonté class

Bonté znamená francouzský přívlastek vyjadřující „dobré“. Přijďte se přesvědčit, že o dobré se snažíme vším. Vstřícným personálem, kuchyní vysokého standardu, nabídkou vín i tematickými akcemi. Téměř žádná významná návštěva pardubického kraje ze sféry politiky, obchodu či sportu nevynechá možnost vyzkoušet naše služby. Vyzkoušejte nás i vy.
» www.bonte.cz

BPA

BPA sport marketing a. s. působí na českém reklamním trhu od roku 1993, tedy téměř od samého zrodu reklamního trhu v České republice. S využitím svých dlouholetých zkušeností se ve své činnosti zaměřuje na poskytování komplexních služeb z oblasti marketingu, sponzoringu a reklamy v souvislosti se sportovními projekty.
» www.bpa.cz

CEE Logistics

CEE je mladou, dynamickou společností. Opíráme se o bohaté a dlouholeté zkušenosti v oboru doprava a spedice. Naší specializací je vnitrostátní i mezinárodní doprava naším vozovým parkem. Naším cílem je však nabídnout komplexní služby v oblasti dopravy, letecké a námořní přepravy, šité zákazníkům na míru, včetně spedice a zajištění komplexní logistiky. Není pro nás problémem zajistit jak celovozové přepravy tak i kusové zásilky kamkoliv, a to nejen v Evropě. Vždy preferujeme individuální přístup k zákazníkům s velkým důrazem na úroveň komunikace a informovanosti. Vaše kusová zásilka či velkoobjemová souprava bude pod neustálou kontrolou dispečinku a pod dohledem moderních monitorovacích systémů. Náš tým je připraven Vás přesvědčit o kvalitě našich služeb.
» www.ceelogistics.cz

CEMEX

Firma CEMEX je lídrem v oblasti stavebních materiálů, která poskytuje vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby zákazníkům a komunitám se kterými spolupracuje. Cílem společnosti je sloužit potřebám svých zákazníků a vytvářet hodnoty pro akcionáře tím, že se stává vysoce efektivní a inovativní společností na trhu stavebních materiálů.
» www.cemex.cz

Cerea

Cerea je díky dlouhodobé tradici v obchodu s obilovinami a olejninami významným partnerem zemědělců na agrárním trhu v České republice. Společnost provádí nákup, posklizňovou úpravu, následné skladování a prodej zemědělských, rostlinných komodit. Ve vlastních skladech disponuje kapacitou 450 000 tun.
» www.cerea.cz

CLIMASTYL

CLIMASTYL je regionálním partnerem firmy SERVIS CLIMAX, což je největší výrobce stínicí techniky u nás. Zároveň CLIMASTYL montuje a prodává stínicí techniku jakou jsou žaluzie, rolety či markýzy.
» www.climastyl.cz

CLIMPROFI

Firma CLIMPROFI Pardubice, byla založena v roce 2001. Na trhu působí již od roku 2001 a za dobu svého působení si kvalitní prací získala řadu významných zákazníků. Její hlavní činností jsou montáže a dodávky klimatizačního zařízení značek MITSUBISHI ELECTRIC a PANASONIC Nabídka společnosti se týká klimatizace a vzduchotechniky celých budov nebo jednotlivých kanceláří, místností v rodinných domcích nebo bytech. Naší snahou je maximálně uspokojit požadavky zákazníků.
» www.climprofi.cz

Česká podnikatelská pojišťovna

Česká podnikatelská pojišťovna je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995. ČPP si udržuje tradičně silnou pozici v pojištění vozidel, zejména v povinném ručení. S více než milionem pojištěných vozidel je třetím největším poskytovatelem tohoto typu pojištění na českém trhu. ČPP se úspěšně rozvíjí i v dalších pojistných segmentech, v životním a úrazovém pojištění, občanském majetkovém pojištění a pojištění podnikatelů. Ve velké konkurenci domácích pojišťoven se ČPP profiluje jako stabilní a finančně silná společnost. Aktuálně spravuje více než 1,8 milionu smluv a její služby využívá přes 1 milion klientů. Od roku 2005 je ČPP součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group.
» www.cpp.cz

CS MTRADE

Společnost CS MTRADE se sídlem v Pardubicích byla založena 1. dubna roku 2005 a je autorizovaným dealerem společnosti Mitsubishi Electric B. V. Europe, Germany – Living Environment Systems pro Českou a Slovenskou republiku.
» www.csmtrade.cz

Czechoslovak Group (CSG)

Czechoslovak Group (CSG) je holding navazující na tradici československého průmyslu. Podporuje rozvoj tradičních českých a slovenských společností, jež se věnují obranné i civilní průmyslové výrobě a obchodu. V podnicích začleněných do holdingu CSG, které vygenerovaly v roce 2016 tržby v hodnotě 15,4 mld. Kč, pracovalo více než 6000 zaměstnanců.

Hlavními obory CSG jsou strojírenství, automobilový, železniční a letecký průmysl. S produkty společností CSG se lze díky silné proexportní orientaci holdingu setkat na všech kontinentech a počet jeho zákazníků se stále rozrůstá. Výrobní portfolio je pestré: od hodinek přes vlakové brzdy až po nákladní automobily. Neméně důležitou oblastí jsou i radarové a navigační systémy pro civilní i obranný průmysl.
» www.czechoslovakgroup.cz

Českomoravská stavební spořitelna

Nabídku Českomoravské stavební spořitelny tvoří ucelená, provázaná nabídka produktů, které přinášejí klientům možnosti komplexního řešení jejich potřeb. Zahrnuje výhodné spoření i úvěry na bydlení včetně pojištění úvěru, zajištění na stáří penzijním připojištěním, investice do podílových fondů, spotřebitelské úvěry a postžiro. Více informací naleznete na www.cmss.cz. Českomoravská stavební spořitelna si již tradičně zakládá na tom, že zkušení finanční poradci jsou klientům po domluvě kdykoli a kdekoli k dispozici. Vždy se snaží hledat řešení na míru klientových přání a potřeb. Kontakty na obchodní zástupce naleznete na www.cmss-oz.cz.
» www.cmss.cz | » www.cmss-oz.cz

ČSOB Pojišťovna

ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovnou nabízející celou řadu životních i neživotních pojištění pro fyzické i právnické osoby. Objemem předepsaného pojistného se řadí na 4. místo mezi všemi pojišťovnami českého trhu. Její členství v silné finanční skupině ČSOB zajišťuje klientům komplexnost a kvalitu poskytovaných služeb srovnatelnou se zeměmi EU.
» www.csobpoj.cz

ČPP servis

ČPP servis je dceřinou společností České podnikatelské pojišťovny, a.s., Vienna Insurance Group, která je součástí přední evropské pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group. Na pojistném trhu v České republice působíme již devátým rokem a přinášíme svým klientům mnohaleté zkušenosti, vysokou profesionalitu a poradenství v oboru pojišťovnictví. Při poskytování služeb a produktů se orientujeme na klienta, jeho skutečné potřeby a požadavky. Cílem je nalezení vždy toho nejlepšího řešení přesně na míru.
» www.cppservis.cz

Danotix plus

Společnost působí na trhu již více než 5 let a za tuto dobu úspěšně realizovala zakázky v hodnotě více než 100 000 000 korun. Působnost společnosti se zaměřuje převážně na zakázky v Německu a v České republice v poměru 75 % – 25 %.
» www.danotixplus.cz

DAYS MENU

Společnost DAYS MENU s.r.o. zahájila výrobu v lednu 1998. Díky vysoké kvalitě a příznivé ceně svých výrobků si brzy vybudovala pevnou pozici mezi konkurencí a v současné době se řadí mezi špičky v oboru. Důkazem toho je i neustále se zvyšující počet spokojených zákazníků a pravidelných odběratelů. V dubnu 2012 společnost získala certifikát HACCP. Tento certifikát, vydaný společností TÜV SÜD Czech s.r.o. je zárukou kvality výrobků a poskytovaných služeb a zároveň také výsledkem dlouhodobých investic do výrobních prostor, které jdou ruku v ruce s trendy moderní gastronomie a splňují přísné požadavky legislativy ČR a EU. V březnu 2015 společnost plynule nahradila certifikát HACCP certifikátem ISO 9001, který je kromě systému HACCP zaměřen také na systém managementu kvality a bezpečnosti potravin ve společnosti. Sortimentní nabídka je velice pestrá, pravidelně se obměňuje a obohacuje o oblíbené novinky. Součástí základní nabídky je i stále častěji žádaná zdravá kuchyně. Vyrábět poctivá, zdravá jídla bez použití přídatných látek a zachovat tak tradice české kuchyně je hlavní myšlenkou vedení společnosti. Bramborovou kaši či hotové omáčky a polévky v prášku, barviva, konzervanty, stabilizátory apod. v produktech firmy DM opravdu nenajdete. O maximální spokojenost zákazníků a perfektní servis se stará tým profesionálních a zkušených pracovníků a to počínaje příjmem objednávky, přes samotný výrobní proces až po předání finálního výrobku spotřebiteli.
» www.days.cz

DEEP VISION

Společnost DEEP VISION s.r.o. je mladou a dynamickou společností, která si uvědomuje váhu rozvoje mobilních telefonů v dnešní době. Naší hlavní činností je realizace IT projektů, které mají zjednodušit a zpříjemnit komunikaci mezi našimi partnery a jejich zákazníky. Tyto projekty dodáváme dle požadavků na klíč, společně s kompletní marketingovou podporou. Díky širokým možnostem, které mobilní telefony v současnosti nabízejí a stále budou nabízet chceme otevřeně konkurovat tištěným programům, letákům, pohlednicím či průvodcům, které zbytečně zatěžují životní prostředí a jejichž tisk je také finančně nákladný. Náš tým je složený z odborníků z odvětví systémového inženýrství, marketingu a tvůrců IT projektů. Externě spolupracujeme s proaktivně myslícími studenty vysokých škol, kteří se nebojí inovací a přímému pohledu do budoucna. „Naší prací je měnit v realitu vize o moderní komunikaci zítřka již dnes.“
» www.deepvision.cz

DELIKOMAT

Společnost DELIKOMAT byla založena v roce 1992 a orientuje se výhradně na trh s nápojovými a prodejními automaty. Za dobu svého působení jsme na trh uvedli do provozu více jak 14 000 automatů na území celé České republiky. Těžištěm podnikání je vlastní umisťování, prodej a pronájem nápojových automatů na teplé a studené nápoje a rovněž potravinářských prodejních automatů na bagety, cukrovinky, balené nápoje apod. a veškeré služby související s touto činností jako například servis. Z automatu, provozovaného společností DELIKOMAT, si mimo jiné můžete pochutnat i na naší vlastní kávě s názvem café+co.
» www.delikomat.cz

Deník

Deník jsou nejvýznamnější regionální noviny u nás. Mají dominantní postavení ve svých regionech, charakteristická je vysoká čtenost. Regionální deníky jsou jediné noviny, kde je zároveň obsaženo zpravodajství z nejbližšího okolí bydliště čtenáře, z okresu, kraje, republiky i ze světa. Cíleně lze regionálně oslovit více než 10 % obyvatelstva až do úrovně jednotlivých okresů a to nejen ve velkých městech, ale i v nejmenších obcích. Průměrný denní náklad všech titulů VLP, cca 225 tisíc výtisků, si denně přečte 913 tisíc čtenářů, což představuje 38 % trhu se zpravodajskými deníky.
» www.denik.cz

Dopravní podnik města Pardubic

Dopravní podnik města Pardubic a. s. svojí činností ovlivňuje život snad každého obyvatele Pardubic i jejich okolí. Snažíme se vám usnadňovat vaše každodenní přesuny po Pardubicích, ať už cestujete za prací, zábavou či třeba nákupy.
» www.dpmp.cz

Družstevní závody Dražice

Družstevní závody Dražice-Strojírna s.r.o. jsou největším výrobcem ohřívačů vody v České republice, známým po celé Evropě. Vyváží své výrobky téměř do dvaceti zemí celého světa. Ohřívače vody značky Dražice jsou českými zákazníky velmi žádané, o čemž svědčí i dominantní podíl na trhu více než 50 %. Základní činností společnosti DZ Dražice je výroba a prodej ohřívačů vody. Jedná se o modely v provedení svislém, vodorovném, stacionárním, elektrickém a kombinovaném v objemech od 5 l do 1000 l. Dále pak nepřímotopné stacionární zásobníky (výměníky) vody o objemech od 100 l do 1000 l. Neméně důležitým předmětem činnosti je i výroba zásobníků vody s nepřímým ohřevem pro výrobce plynových kotlů. Cílem DZ Dražice je posílit vedoucí pozici na trhu v České republice a zařadit se mezi nejlepší evropské firmy v oboru. Pevným základem pro to je vynikající tradice a kvalita našich produktů, zodpovědná a dokonalá služba zákazníkům i pověst společnosti zodpovědné vůči životnímu prostředí.
» www.dzd.cz

Ehrle

Ehrle společnost je rodinná firma založená a postupně provozovaná dalšími generacemi. V roce 1927 průkopníkem v oblasti vysokého tlaku systémů byl Josef Anton Ehrle. On byl ten, kdo určoval směr společnosti, dozvěděl a naučil řemeslo, který je používán dodnes. V roce 1953 společnost převzal jeho syn Oskar Rudolf Ehrle – zakladatel továrny, která stále funguje a rozvíjí se. Díky němu společnost usilovala o dokonalosti čističe a jiných vysokotlakých systémů. V roce 1961 produkty Ehrle byly oficiálně představeny na světovém trhu, a proto jsme oslavili 50. výročí v roce 2011. Od roku 1984 až do současnosti se o společnost stará další potomek – inženýr Reiner Ehrle. Došlo k výraznému nárůstu technologií v posledních 20 letech, což je zřejmé co se týče vyráběných strojů. Inovace je i nadále jedním z hlavních předpokladů Ehrle společnosti. Majitel chová jeho uvedení v platnost, a jemu vzdělání zde rozhodně pomáhá. Ehrle mycí linky jsou vyrobeny v Německu. Továrna v Illertissenu má tři oddělené výrobní linky a dvě z nich jsou určeny pouze pro bezdotykové mycí linky. Německý výrobek znamená pokročilé technologie, přesnost a spolehlivost. Vezmeme-li v úvaze užívání tisíců Ehrle mycích zátok na světě, stejně jako skutečnost, že naše značka je velmi dobře známa řidiči, využití zařízení je značné pozitivním způsobem. Mezinárodní tým nejlepších odborníků pracuje na výrobě vysoce kvalitních strojů připravené i pro tvrdé podmínky. Německé produkty znamenají moderní technologie, přesnost a spolehlivost, ale defekty se mohou stát. Pak se můžete spolehnout na naše profesionální služby. 24 hodin je průměrná doba odezvy. Díky zlepšení Ehrle je tentokrát snížena i o polovinu!
» www.ehrle.cz

Elberry

Snažíme se, aby se pro Vás nakupování přes internet stalo příjemným zážitkem. Ke každému výrobku Vám poskytneme maximální možné množství informací. K nabízeným výrobkům Vám budeme doporučovat nejen doplňkové příslušenství, ale také další pečlivě vybírané produkty, se kterými je vhodné kombinovat Vámi vybraný produkt a tak Vám přinést ještě větší užitek z nakupování v našich obchodech. To vše za velmi zajímavé ceny. Naším cílem je usnadnit zákazníkovi orientaci při nákupu. Poskytnout mu odborné rady při výběru z široké škály nabízeného zboží. A především uspořit zákazníkovi čas vybudováním profesionálního nákupního prostředí a kvalifikovaného poradenství.
» www.eberry.cz

EDERA Group

Edera to je internet a televize naplno. V Pardubicích, Hlinsku, Hořicích a 200 obcích v okolí. Zakládáme si na rychlém servisu a podpoře až do 21.00 hodin i instalaci do 3 dnů. Využijte internet naplno – i 1000 mega na optickém připojení a 30 mega na bezdrátu. 30 dnů na vyzkoušení zdarma a bez závazků.
» www.edera.cz

ELEKTRO-SDRUŽENÍ

Nabízí elektroinstalační práce včetně revizí hromosvodů a vyrábíme rozvaděče.

Eliher

Společnost ELIHER vznikla roku 1990 v Pardubicích, kde začala s montáží a prodejem elektromateriálu a osvětlovací techniky. V roce 2002 se přestěhovala do nové provozovny na Fáblovku 403 v Pardubicích – Starém Hradišti, kde je vybudována jedna z největších vzorkových prodejen s elektromateriálem a osvětlovací technikou ve východních Čechách. Společnost ELIHER se specializuje především na osvětlovací techniku pro interiéry a exteriéry rodinných domů, bytů, ale i sportovních zařízení, průmyslových prostor, komerčních budov, učeben, tělocvičen, hřišť, komunikací, parků a mnoho dalšího. V širokém sortimentu naleznete svítidla domovní i venkovní, světelné zdroje, kabely, vodiče, hromosvodový materiál, elektro komponenty a další elektroinstalační materiál.
» www.eliher.cz

ELMO-TRADE

ELMO-TRADE je od 1. dubna 2016 nástupnickou společností firmy Maincor – předního dodavatele potrubních systémů pro vodovody a kanalizace v České republice. ELMO-TRADE si zároveň některé potrubí nechává vyrobit podle vlastního zadání od jiných výrobců jako OEM produkty s vlastním potiskem.
» www.elmotrade.cz

ELPO

Společnost ELPO nabízí svým zákazníkům a obchodním partnerům služby v oblasti energetiky, elektroinstalací, veřejného osvětlení, obnovitelných zdrojů, zemních prací, dodávek staveb, autodopravy, práce montážními plošinami a další činnosti spojené s těmito obory. Hlavním cílem společnosti je poskytnout kompletní služby od zpracování projektové dokumentace, přes následnou realizaci díla, vystavení revizní zprávy, uvedení do provozu včetně geodetického zaměření stavby. Samozřejmostí je možný následný smluvní servis vč. periodických revizí.
» www.elpoelektro.cz

Emado

Sortiment nabízených produktů zahrnuje veškeré kancelářské a školní potřeby, xerografický papír, pořadače, rychlovazače, odkládací mapy, bloky, sešity, kuličková pera, sešívačky, kancelářské sponky, spotřební materiál, tonery, cartridge, datová média, CD, DVD, razítka a reklamní předměty.
» www.emado.cz

Energeticko-vodárenský inovační klastr

Energeticko-vodárenský inovační klastr je zájmovým spolkem se sídlem v Kolíně, sdružuje fyzické a právnické osoby se zájmem o progresivní inovace pro spolupráci, vědu a výzkum v regionu Středočeského kraje s působností po celé ČR.
» www.ewic.eu

Emporio exclusive

Emporio exclusive s. r. o. – demolice a demontáže, likvidace a recyklace odpadů, rekonstrukce, zemní a výkopové práce, zateplení a jiné stavební práce. To jsou nejčastěji prováděné či požadované práce naší společností. Již od roku 2009 poskytujeme kompletní servis a zázemí pro každého zákazníka. S námi je demolice či rekonstrukce naprostou hračkou. Sídlíme v Pardubicích a jsme hrdým partnerem HC Dynamo Pardubice!
» www.emporio-exclusive.cz

eSports

Sportovním klubům, organizacím a profesionálním sportovcům nabízí tvorbu a každodenní aktualizaci internetových stránek. Dodává také sportovní obsah v podobě textových on line přenosů, psaného zpravodajství i audiovizálních klipů pro přední česká a slovenská média. Pro sportovní kluby a organizace nabízí PR a mediální služby, e-marketing nebo zajištění provozu tiskového střediska pro sportovní turnaje.
» www.esports.cz

European Contract Logistics – Czech Republic

Náplní naší činnosti je poskytování komplexních služeb v mezinárodní silniční, letecké i námořní přepravě kusových, částečných i celovozových zásilek. Zastoupení v České republice máme  na šesti místech (Praha, Rudná, Hradec Králové, Pardubice, Brno a Ostrava). Důležitou součástí naší činnosti je také skladování, které provozujeme v moderním terminálu o rozloze 5000 m2 v Rudné u Prahy, a s tím spojené logistické služby. Rovněž provádíme celní odbavování zásilek.
» www.transped-soc.cz

Eurovia CS

Společnost EUROVIA CS, dříve Stavby silnic a železnic, patří k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice a je jedničkou v oblasti dopravního stavitelství. Stavíme na svých bohatých zkušenostech, špičkovém technologickém zázemí a výkonnosti regionálních závodů a dceřiných společností. Máme vlastní surovinovou základnu. Skupina je organizována do šesti oblastí na území České a Slovenské republiky. EUROVIA CS nabízí své služby zákazníkům již více než 60 let. Od roku 2006 je jejím stoprocentním vlastníkem francouzská společnost Eurovia, která působí v 18 zemích světa a je součástí světového koncernu VINCI.
» www.eurovia.cz

Evropské vydavatelství

Evropské vydavatelství vydává novinové tituly Evropské noviny, Krajské noviny a Bulvár.
» www.evropskevydavatelstvi.cz

EVT Stavby

Stavební firma EVT Stavby byla založena na podzim roku 1996 v období masivního nástupu výstavby telekomunikačních sítí. V průběhu vývoje společnosti došlo k rozšíření aktivit na celé spektrum stavebních činností. S tímto rozvojem jsou spjaty organizační a personální změny v oblasti řízení a výroby za účelem získávání kvalifikovaných odborníků a aplikování nejnovějších technologií. Na tomto základě pokračuje dynamický rozvoj společnosti. Předností společnosti EVT Stavby je realizace a dokončení staveb s precizním provedením všech detailů stavebních objektů, použití kvalitních materiálů, poskytování vysokých garancí na provedené dílo, individuální přístup k zákazníkovi, stabilní partnerství, kreativita a charakterní jednání.
» www.evt.cz

Explosia

Explosia a.s. je výrobní a obchodní společností působící především v oblasti výroby výbušnin a služeb spojených s aplikací energetických materiálů pro civilní i vojenské použití.
» www.explosia.cz

Farmet

Společnost Farmet je dynamicky se rozvíjející českou společností zabývající se vývojem, výrobou, prodejem a servisem zemědělských strojů na zpracování půdy a setí a technologií na zpracování olejnin, rostlinných olejů a výrobu krmiv.
» www.farmet.cz

Federal-Mogul Friction Products

Společnost Federal Mogul patří mezi přední světové výrobce originálního vybavení pro automobilový průmysl.

Feedyou

Naši šikovní chatboti automatizují opakující se činnost v HR.
» www.feedyou.agency

Feedyou

Naše společnost se specializuje na maloobchodní prodej pánské a dámské luxusní konfekce včetně módních doplňků. FERATT je společnost se 100% českým kapitalém. Řadíme se mezi firmy, které díky své jednoduché struktuře dokáži pružně reagovat na potřeby trhu. Zboží, které je na našich prodejnách nabízeno sami vyrábíme nebo jsme výhradními zástupci pro Českou republiku. Při výrobě spolupracujeme s módními návrháři tak, aby naše nabídka odpovídala současným trendům. Zaručujeme vysokou kvalitu a originalitu nabízeného sortimentu. Přijďte si vybrat i Vy.
» www.feratt.cz

Finet

Obchodní společnost FINET Pardubice působí na českém trhu od roku 1991. Tehdy začala dodávat obchodním firmám poptávaná a v té době nedostatková maďarská vína. Její specializace na kvalitní jakostní révová odrůdová vína různých balení od seriozních maďarských producentů ze známých vinařských oblastí Eger, Kunság a Tokaj potvrdila správné marketingové rozhodnutí, neboť konzumace dobrých maďarských vín měla vždy v Čechách bohatou tradici. Mimořádný zájem o prodávaná vína ovlivnil i sortiment, kdy z původně nabízených čtyř druhů je v současné nabídce přes 50 druhů vín. S tím souvisí i rozšíření nabídky o vína v různých lahvích i dosud netypická atraktivní balení. Nebývalého úspěchu u spotřebitelů dosáhla vína v novém balení v lahvích o obsahu 0,5 litru a 1,5 litru a zvyšuje se poptávka po speciálním balení tři litry BAG IN BOX. Výsledek intenzivní, dlouhodobé a trvalé spolupráce s maďarskými producenty, osobní účast při výběru odrůd, obalů, etiket a dalších záležitostí včetně stále se prohlubující spolupráce s obchodníky na českém trhu vede ke stále většímu uspokojení velké poptávky tuzemských spotřebitelů po těchto vínech.
» www.finet-vino.cz

Fontana watercoolers

Výrobce kvalitní přírodní pramenité vody a její distributor v devatenáctilitrových barelech formou nápojového systému watercooler. Disponuje sítí vlastních poboček na území celé ČR a na Slovensku. Tým, který je tvořen především lidmi s nízkým věkovým průměrem, dovedl firmu na vedoucí pozici na trhu. V roce 2007 rozvezl zákazníkům více jak 700 000 barelů vody.
» www.ifontana.cz

Forez

Výrobce plastových dílů pro automobilový průmysl.
» www.forez.cz

Gaetano Danelli

Tradice kávy a značky Gaetano Daneli sahá do roku 1884, kdy italský obchodník s kávou pan Gaetano, žijící poblíž města kávy – přístavu Terst, spojil své obchodní aktivity s panem Josefem Sýkorou, původem z Heřmanova Městce. Svou recepturu složení a pražení po generace střežili a předávali do dnešních dnů. Za první republiky provozovali svůj obchod s koloniálním zbožím, kávou a pražírnou v Pardubicích v ul. Mezi Mosty čp. 48. Po válce pokračoval v pražení v Pardubicích Vilém Damián Sýkora, který předal receptury svému synovi Jiřímu. Ten od roku 1988 s končící totalitou navázal se svým synem na rodinné tradice značky Gaetano Daneli. Pan Jiří Sýkora – majitel značky i firmy v duchu tradice pečlivě střeží rodinné receptury složení a pražení kávy. Pravidelně navštěvuje plantáže se zelenou kávou, kde si kontroluje sklizně, zpracování a uskladnění. Pan Sýkora je vyhledávaným a uznávaným degustátorem, a to i na mezinárodní úrovni – např. na soutěžích Mistr kávy. Velmi často ho můžete slyšet v rádiu v pořadech o kávě. Sídlo firmy je jak jinak než v Pardubicích. Nedílnou součástí prodeje jsou i kávovary, servisní střediska na kávovary, kompletní kávový servis od šálku počínaje… malým, rodinným muzeam kávy konče.
» www.gaetano.cz

GAMET elektro

Společnost GAMET elektro vznikla v roce 2000 přejmenováním firmy GAMET, jejiž počátek působení na trhu sahá až do roku 1992. Firma během své činnosti rozšířila nabídku služeb na komplexní dodávky moderních elektroinstalací.
» www.gametelektro.cz

GASCO

Společnost GASCO spol. s r.o. byla založena v roce 1991. Hlavními činnostmi jsou výstavba, opravy a rekonstrukce plynárenských zařízení. Od roku 2000 firma začala stavět i vodovody, kanalizace a další inženýrské sítě. V současné době se řadí mezi středně velké firmy.
» www.gasco.cz

GASTRO NECHANICKÝ

go4games

Společnost ENDL + K, a. s., provozovatel značky go4games, je přední českou firmou působící v oblasti zábavního a herního průmyslu. Od roku 1995 svým klientům poskytuje vysoký standard zábavy v moderním a příjemném prostředí, s profesionální obsluhou a skvělým zákaznickým servisem. S více než 50 provozovnami se řadí k nejvýznamnějším loterijním společnostem na tuzemském trhu. Společnost vytváří kvalitní zázemí pro klienty, kteří hledají silný zážitek ze hry, znají své limity a jsou schopni vyhodnotit míru rizika, které jsou ochotni podstoupit. Současně si je společnost vědoma závažnosti rizik vzniku závislosti a vnímá jako svou společenskou povinnost těmto rizikům předcházet. Z toho důvodu spustila společnost vlastní program prevence závislosti a eliminace jejích negativních důsledků. Více o programu zde. Společnost si silně uvědomuje svou společenskou odpovědnost. Z toho důvodu podporuje desítky charitativních projektů lokálního i celorepublikového rozsahu.
www.go4games.cz

HAK velkoobchod

Společnost nabízí komplexní systémy pro vodovody a kanalizace. Neprodáváme jen výrobky, ale i řešení. Firma HAK vznikla v lednu 1993 jako sdružení fyzických osob Habich a Kapuscinská se zaměřením na velkoobchod s vodárenským materiálem. V listopadu roku 1996 se společnost transformovala na HAK Pardubice a svoji činnost postupně rozšířila o výrobu z polypropylénu. V polovině roku 2005 došlo k rozdělení společnosti na dvě části. Ryze česká společnost HAK velkoobchod se specializuje na dodávky materiálu pro vodovody a kanalizace a na jejich výstavbu, rekonstrukci i opravy. Společnost dodává materiál stavebním firmám ale i konečným odběratelům. Pro běžné odběry jsou stálým zákazníkum poskytovány různé druhy slev dle kupních smluv. Na akce většího rozsahu jsou zpracovávané specifické cenové nabídky.
» www.hakvelkoobchod.cz

Hitrádio Černá Hora

Hitrádio Černá Hora je členem sítě Hitrádií, nejúspěšnějších regionálních stanic v rámci celé České republiky. Svým posluchačům hraje nejžádanější světové i české hity současnosti. Ve vysílání se zaměřuje na mladé rodiny s dětmi a především východočeský region. Aktivně se podílí na kulturním a společenském rozvoji měst Pardubického a Královéhradeckého kraje. Mnohé akce samo produkuje a mediálně podporuje. Hitrádio Černá hora je dlouhodobě lídrem východočeského rozhlasového trhu a je jedním z nejposlouchanějších rádií působícími na východě Čech.
» www.hitradiocernahora.cz

Holflor

V současné době se velkoobchod Holflor czech s. r. o. v prvé řadě zabývá nákupem a prodejem hrnkových rostlin. Každý týden navštěvuje Patrik Holeček holandskou burzu s květinami v Alsmeeru, kde má výhradní právo nákupu. Toto zboží pak cestuje do našeho velkoobchodu ve Strašově. Z tohoto místa je expedováno přímo k zákazníkům téměř po celé České republice. Vzhledem k tomu, že jsme zahradnická firma, produkujeme také vlastní výpěstky. Specializujeme se na polohotové a hotové sazenice balkónových rostlin, jako jsou pelargónie a petúnie. V našem sortimentu naleznete také bacopy, bidens, torenie a mnoho dalších rostlinných druhů. Naší chloubou jsou i cyklameny, primule a vánoční hvězdy. Do vlastní produkce zařazujeme chryzantémy, a to řízenou skleníkovou kulturu a polní produkci. Důležitá je i naše úzká spolupráce s německými šlechtiteli a zahradníky, kteří nás každoročně zásobují kvalitním materiálem. Ten nám slouží k dalšímu množení, nebo k přímému dopěstování. Pro velký zájem nabízíme mladé rostlinky i ostatním zahradníkům.
» www.holflor.cz

Holoubek Protect

Společnost HOLOUBEK PROTECT a. s. působí na trhu jako obchodní organizace s prioritním zaměřením na velkoobchodní činnost v několika produktových segmentech: ochranných pracovních oděvů, obuvi a pomůcek, plastů, stavení chemie, nátěrových hmot, plochého skla a zrcadla, pryže a řemeslnických potřeb, potřeb pro čalouníky, nářadí a drogerie. Svou činností navazuje na více jak padesátiletou tradici velkoobchodu ŘEMPO.
» www.holoubekprotect.cz

Hostálek Werbung

Hotel Euro

Srdečně vítejte v nově vybudovaném čtyřhvězdičkovém hotelu. Hotel EURO se nachází nedaleko historického jádra a centra města Pardubice. Hotel Euro vám nabízí prvotřídní ubytování se službami v 63 dvoulůžkových pokojích a 1 apartmá. Součástí hotelu je restaurace o 60 místech a 2 salonky. Kapacita většího salonku je cca 96 osob a kapacita menšího salonku je cca 38 osob. Na všech pokojích nabízíme ZDARMA k dispozici pevné internetové připojení. Ve veřejných prostorech a v konferenčních místnostech nabízíme připojení přes Wi-Fi.
» www.hoteleuro.cz

Hradecká pekárna

Hradecká pekárna byla založena 1. listopadu 1994. Její hlavní činností je výroba a prodej pekárenských a cukrárenských výrobků. 380 zaměstnanců zabezpečuje kvalitu a bohatý sortiment za příznivé ceny. Zárukou kvality je především vysoká úroveň hygieny, laboratorní kontrola a v neposlední řadě pečlivý výběr surovin. Hradecká pekárna nyní provozuje 31 vlastních prodejen v Královéhradeckém, Pardubickém a Středočeském kraji. Konkrétně v Pardubicích je to pět prodejen oblíbené značky „Mňam mňam“ na třídě Míru, Karlovině, ulici Josefa Palacha, na Dubině a v Polabinách.
» www.hradeckapekarna.cz

Chládek a Tintěra

Společnost Chládek a Tintěra, Pardubice jsme založili v dubnu roku 1994 jako dceřinou společnost litoměřické „matky“ stejného jména. V roce 1997 jsme firmu transformovali na akciovou společnost a zcela osamostatnili, takže v současné době se jedná o suverénní podnik s jasně vymezenou vlastnickou strukturou i dalšími perspektivami rozvoje. Další milník v historii společnosti přišel v roce 2008, kdy jsme se stali součástí českého holdingu enteria.
» www.cht-pce.cz

innogy

innogy zajišťuje prodej zemního plynu a elektřiny. innogy patří mezi pět nejvýznamnějších energetických koncernů v Evropě.
» www.innogy.cz

Interklima

Interklima poskytuje své služby soukromníkům a firmám v projektové, poradenské a dodavatelské činnosti v oblasti technického zařízení budov.
» www.interklima.cz

Intimboard

Intimboard – zakladatel a provozovatel reklamních panelů, které najdete v prestižních a hojně navštěvovaných gastronomických zařízeních na dámských a pánských toaletách v různých regionech ČR, nyní nově i v Tipsport areně a v aquacentrech. Agentura vznikla na sklonku roku 2000 a již dvanáct let zajišťuje pro své klienty komplexní reklamní full servis – reklamní kampaně na Intimboardech, v médiích, tisku. Naše grafické grafické studio pro Vás zpracuje grafické návrhy, logotipy, tisk, atd. Intimboard – reklama, kterou nepřehlédnete, u níž se Vám uleví, jež Vás osloví.
» www.intimboard.cz

IP stav

Předmětem činnosti naší společnosti je především výstavba bytových domů v Pardubicích. Každý rok pro vás budujeme desítky bytů v atraktivních, pečlivě vybraných lokalitách, a to ve velikostech od 1+kk až po luxusní mezonetové byty s bazénem. Buďte nároční a hledejte útulné moderní bydlení u společnosti IP stav s. r. o.
» www.ipstav.cz

ISOOL

ISOOL, s.r.o. Velkoobchod, maloobchod technických a stavebních izolací. Technické izolace Armaflex, Tubex, Rockwool, Isover pro chlazení, klimatizace a TZB. Stavební izolace Knauf Insulation pro zateplení budov.
» e-shop: www.izolace-zatepleni.eu web: www.isool.cz

JF logistics

JF Logistics poskytuje komplexní přepravní a logistické služby ve vysoké kvalitě. Při dopravě nákladu vždy bereme ohled na jeho povahu a maximálně se přizpůsobujeme požadavkům zákazníků. Vozový park pravidelně rozšiřujeme v souladu s nejnovějšími trendy dopravních technologií. Samozřejmostí našich automobilů je satelitní systém GPS, který umožňuje přehled o poloze a přibližném termínu dodání zásilek zákazníkům. Klademe velký důraz na profesionalitu a bezpečnost.
» http://www.jflogistics.cz

JHV engineering

Pro naše zákazníky jsme velmi výrazným zdrojem přidané hodnoty a nástrojem k prosazení se na trhu a k překonání konkurence. Přinášíme nové myšlenky a nápady. Díky nezaujatému pohledu a zkušenostem našich konstruktérů se nám daří nacházet nová netradiční řešení problémů v oblasti konstrukce i výroby, zkrátka to, co vyžaduje rychle se měnící a rozvíjející se trh, kde vítězí nové myšlenky, vyšší kvalita, rychlost a nejlepší poměr kvalita/cena.
» www.jhv.cz

J. P. D. GROUP

Společnost se specializuje na výrobu dílů a strojírenských výrobků pro dopravní prostředky a jejich dodávky do prvovýroby a zároveň komplexní následný prodej nahradních dílů na nákladní vozidla, osobní vozidla a autobusy.Nabídka zahrnuje značky SOR, IVECO, MERCEDES BENZ, M.A.N, DAF, SCANIA, VOLVO, CREDO, LAND ROVER, ROR, SAF, BPW, GIGANT, TATRA, AVIA, ŠKODA, VW, SEAT, RENAULT, PEUGEOT, CITROËN, FIAT a další značky. Dalším oborem je prodej pneumatik, disků, služby pneuservisu a rychloservisu na osobní a dodávková vozidla. Významnou částí našich aktivit je vývoj, zavádění nových technologií a výroba, skladování a prodej bezpečnostního materiálu.
» www.jpdgroup.cz

JS – TRANS

Pronájem vozidel pro přepravu zboží s řidičem. Pomocné a doplňkové dopravní služby; provozování cestovních agentur.

JTEKT

Společnost JTEKT Automotive Czech Pardubice se specializuje na výrobu přesných mechanických dílů do převodovek a řízení osobních automobilů. Našimi zákazníky jsou světoví výrobci automobilů. Společnost JTEKT se vždy snaží dodávat spolehlivé produkty té nejlepší kvality, které vyrábí s využitím nejnovějších technologií a dovednosti našich perfektně vyškolených zaměstnanců.
» www.jtekt-pa.com

K2 machine

Společnost K2 Machine s. r. o. se věnuje problematice vývoje, konstrukce a výroby jednoúčelových strojů a výrobních zařízení z nejrůznějších technických oborů. Společnost si zakládá na několikaleté zkušenosti našich zaměstnanců s návrhem, vývojem a vlastní realizací výroby strojů a výrobních zařízení. Veškeré konstrukční práce jsou prováděny pomocí 3D softwaru.
» www.k2machine.cz

KAS

Historie společnosti KaS, s.r.o. sahá do roku 1991. Od té doby jsme prošli prudkým vývojem. Z malé soukromé firmy, úzce specializované na distribuci komponentů pro čpavková průmyslová chladicí zařízení se během několika let stala rychle se rozvíjející distribuční společnost s důležitým postavením na trhu s chladicí technikou v České republice.
» www.kas.cz

KAVE Bau

Společnost vznikla sjednocením prosperujících firem, které mají dlouholeté zkušenosti ve stavebnictví. Zaručuje kvalitní a materiální zázemí, které napomáhá k vykonání nejnáročnějších zakázek. Klíčovou oblastí působení jsou vodohospodářské, dopravní a jiné inženýrské stavby jako jsou demolice nebo zemní práce. Převážnou součástí naší práce jsou subdodávky či komplexní dodávky stavebních zakázek.
» www.kavebau.cz

Kávoviny Pardubice

Jsme firma uplatňující nové technologie a zachovávající původní receptury. Snažíme se pružně přizpůsobit požadavkům zákazníka a pečlivě hlídáme vysoký standard naší produkce. Tradice naší firmy sahá až do roku 1896. Kávoviny Pardubice, kávaVyrábíme a distribuujeme kávové náhražky, pražené a mleté obiloviny, pufovanou rýži, piškoty, sušenky, přípravky na pečení, směsi k přípravě těst, instantní kakao. Distribuujeme kakao a kakaové směsi, rýži a luštěniny, hořčici. Nabízíme ucelenou nabídku pro ten okruh našich zákazníků, který se zabývá cateringem, tzn. stravovacími zařízeními škol, školek, nemocnic, sanatorií, domovů, ubytoven apod.
» www.kavoviny.cz

Klemon

Lité a průmyslové podlahy, rekonstrukce budov a interiérů, opravy a čištění fasád, malby a nátěry.
» www.klemon.cz

Kominictví Kabele

Komínové centrum – vložkování komínů, frézování komínů, stavby komínů, prodej komínových systémů a příslušenství.
» www.kabele-kominictvi.cz

KOMI SYSTEM

Výrazně Vám snížíme náklady na tisk až o padesát procent. Provedeme analýzu Vašeho stávajícího tiskového vybavení a navrhaneme optimální řešení. Otimální rozmístění multifukčních zařízení, jejich využití a kontrolu nad tiskem. Zajistíme bezproblémový dlouhodobý provoz Vašich multifunkčních strojů, tiskáren a faxů včetně dodávky spotřebního materiálů a papírů naší dopravou. Provádíme instalace, konfigurace a zaškolení. Zajistíme pronájem strojů bez nutnosti investování velkých částek na pořízení. Pronájem poskytujeme na 36 až 60 měsíců. Společně se servisní a materiálovou smlouvou ziskáte přehled o nákladech po celou dobu pronájmu, zamezíte neočekávaným výdajům a zajistíte bezstarostný provoz.
» www.komisystem.cz

KASI

KASI spol. s r. o. byla založena v říjnu 1992. Zabývá se vývojem, výrobou a prodejem prvků pro kanalizace, strojní výrobou a CNC obráběním.
» www.kasi.cz

Konektel

Akciová společnost KonekTel  byla založena v roce 1991. V současnosti je největším distributorem komunikačních produktů firmy MOTOROLA v České republice a patří i mezi největší dodavatele v oblasti bezdrátové komunikace. Společnost zaměstnává 71 pracovníků a na území České a Slovenské republiky dodalado roku 2008 přes 123 000 radiostanic a vybudovala více než 600 privátních rádiových sítí.
» www.konektel.cz

Kooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group

Partner mládežnického hokeje.
Kooperativa je soukromou pojišťovnou, která po revoluci 1989 začala působit na českém trhu. Nyní je velkou, stabilní a prosperující institucí, která zaujímá pozici druhé nejsilnější pojišťovny v České republice a je součástí vedoucího pojišťovacího koncernu ve střední a východní Evropě – Vienna Insurance Group. Kooperativa je univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké průmyslové firmy. V oblasti pojištění průmyslových a podnikatelských rizik je jedničkou na českém trhu.
» www.koop.cz

KOVOKUBÁT

Společnost KOVOKUBÁT s.r.o. se specializuje na prodej a výrobu řezných a brusných nástrojů a materiálů, řezných diamantových nástrojů pro stavební materiály a dalších nástrojů na opracování kovů, dřeva apod. V oboru působí firma KOVOKUBÁT s.r.o. na trhu již 20 let a většinu těchto produktů prodává pod svými registrovanými obchodními značkami.
» www.kovokubat.cz

KYB Manufacturing Czech s. r. o.

KYB je celosvětově jedním z největších výrobců tlumičů pro automobily. Každý druhý automobil zakoupený v Japonsku a každý pátý zakoupený v ostatních zemích světa je vybaven tlumiči od společnosti KYB. Historie společnosti KYB započala 1919 v Japonsku. Máme 22 poboček ve 21 zemích a 20 výrobních továren v Asii, USA a Evropě. V samotném Japonsku pak 13 výrobních závodů. V rámci KYB pracuje po celém světě 15 000 zaměstnanců. Naše společnost KYB Manufacturing Czech s. r. o. sídlí v průmyslové zóně v Pardubicích, Starých Čívicích. Společnost byla založena v srpnu 2003 a výroba tlumičů byla zahájena v prosinci roku 2006. V současné době u nás pracuje okolo 400 zaměstnanců a naše výrobky dodáváme do automobilek po celé Evropě.
» www.kmcz.cz

Labská

LABSKÁ, strojní a stavební společnost s. r. o. Pardubice provádí generální dodávky vodohospodářských a pozemních staveb. Dále provádí výrobu ocelových konstrukcí pro tuzemský i zahraniční trh. Provozuje lodní dopravu, nákladní dopravu, servis nákladních automobilů. Středisko mechanizace je vybaveno pro veškeré zemní práce. Středisko truhláři provádí montáž sádrokartonů a vyrábí práce na zakázku. Firma zaměstnává více jak 200 pracovníků.
» www.labska.cz

Letiště Pardubice

Pardubické letiště je nedílnou součástí dopravy nejen ve východočeském regionu, ale zajišťuje dopravní služby i v rámci Evropy. Od roku 1994, kdy se původně vojenské letiště změnilo v letiště pro civilní provoz, uběhla již řada let, během kterých prošel tento prostor i služby velkou změnou.
» www.airport-pardubice.cz

LEVELSPORTKONCEPT

Společnosti SPORT KONCEPT a LEVEL, dva úspěšní a dlouholetí distributoři sportovního sortimentu se dohodli na sloučení svých obchodních aktivit. Oba subjekty zastupují značky, které jsou špičkou ve svém segmentu, a jejich spojením vzniká holding s pracovním názvem LEVELSPORTKONCEPT. Na trhu se tak vyvíjí silná distribuce s komplexní nabídkou sportovních značek pod jednou střechou pro stávající i nové zákazníky. Cílem je zajistit optimalizaci všech procesů, rychlou dostupnost zboží, ale i nové a unikátní služby v oblasti podpory maloobchodního prodeje.
» www.levelsportkoncept.cz

LM Asistent

Společnost LM Asistent byla založena v roce 2005. Naše hlavní obchodní činnost zahrnuje především: mimosoudní a soudní vymáhání pohledávek, vedení účetnictví a vedení daňové evidence.
» www.lmasistent.cz

Louda Reality

Společnost LOUDA REALITY nabízí byty, provedené ve vysoké kvalitě a standardu, v oblíbené lokalitě u promenády lázeňského města Poděbrady a nově chystá výstavbu v Nymburce a Pardubicích, kde nabízí zájemcům možnost realizace bytů ve formě „shell and core“ za velmi přijatelné ceny.
» reality.louda.cz

Lumius

Společnost Lumius, spol. s r. o. vznikla dne 17. dubna 2002. Jsme ryze českou společností, držitelem licencí na obchod s elektřinou a plynem. Působíme v rámci celé České republiky, a prostřednictvím dceřinné společnosti také na Slovensku. Díky aktivní účasti na významných obchodních místech svou působnost rozšiřujeme do celého regionu střední Evropy. Stali jsme se prvním dodavatelem obou komodit, elektřiny i plynu, na českém trhu. Primárně se zaměřujeme na dodávky středním a velkým odběratelům. Mezi naše zákazníky patří společnosti z oblasti průmyslu, obchodu, dopravy i veřejného sektoru. Své produkty a služby neposkytujeme domácnostem a maloodběratelům. Našim cílem je spokojenost zákazníka a dlouhodobé budování vztahů založené na vzájemné důvěře. Jsme flexibilní a nabízíme širokou škálu produktů. Potřeby každého odběratele řešíme individuálně a nabídky vytváříme přímo na míru.
» www.lumius.cz

Markmed

Markmed je moderní společnost, která se věnuje prodeji nejen zdravotnických prostředků pro aktivní lidi, sportovce a širokou veřejnost. Snažíme se vyhledávat moderní a inovativní produkty. Prodej realizujeme nejen v České republice, ale zaměřujeme se také na aktivity v zahraničí – zejména v Německu a na Slovensku. Rádi bychom, aby nákup u nás byl pro každého jednoduchý a pohodlný a zákazníci se k nám rádi vraceli. Vedle prodeje se věnujeme také pořádání marketingových a team-buildingových akcí.
» www.markmed.cz

Maro

Pomáháme realizovat představy a požadavky zákazníků v mnoha oblastech: topení, plyn, voda, sanitární technika a keramika, inženýrské sítě a dodávky koupelnového vybavení včetně 3D návrhů. Naše odborné služby se snažíme nabízet přímo v pobočkách Pardubice, Hradec Králové a Kolín, ale také i prostřednictvím regionálních partnerů převážně ve východních Čechách a Vysočině. Široký záběr sortimentu výrobků (spolupracujeme s více než 100 předními dodavateli z oboru), propracovaný systém prodeje a kvalitní odborné poradentsví jsou pro naše zákazníky zárukou spokojeného nákupu. Moderně zbudované logistické centrum v Pardubicích (které jsme otevřeli v lednu 2010) svým umístěním na okraji města a v blízkosti rychlostní silnice, umožňuje bezproblémovou dostupnost a obslužnost. Centrum je vybaveno moderní technologií pro rychlé a bezchybné vyřízení vašich objednávek a jeho součástí je i koupelnové studio. Rozsáhlý záběr našich činností na sebe pochopitelně váže i doplňkové služby: poradenství, odborná školení a dále pak půjčovnu nářadí nebo zajištění dopravy zakoupeného zboží.
» www.maro.cz

MARY & POPP’S AGENCY

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti event management, marketing, hostess, entertainment, média, produkčních a reklamních služeb. Jsme komunikační, reklamní a eventová agentura s bohatými zkušenostmi s tvorbou reklamních kampaní, reklamních produkcí a pořádáním firemních akcí… s působností po celé ČR od roku 2009. Bez ohledu na to, o jak velkou událost se jedná vám pomůžeme zjednodušit celý proces realizace akce či kampaně a dodáme vám komplexní řešení kdekoliv v celé České republice. Chápeme, že zákazníci potřebují být vyslyšeni při svých přáních a požadavcích, nasloucháme vašim potřebám a cílům, podle toho vyvíjíme kreativní plán, který pracuje pro vás… po celou dobu plánování strategie a realizace zakázky jsme s vámi. Věříme ve stejné věci – kreativita, celistvost, partnerství, inovace. Zní to příliš dobře, aby to byla pravda? Můžeme vás ujistit, že tomu tak není. Je to prostě … pravda.
» www.marypopps.cz

Máša agency s. r. o.

Máša agency byla založena v roce 2000 a poskytuje svým klientům full-servis v oblasti promo, event akcí, public relations, modelingu a marketingu. Zrealizovala mnoho velkých i menších společenských, kulturních a sportovních akcí například pro: prezident ČR Václav Klaus, BMW, Coca-Cola, Eurotel, Quelle, Panasonic, Mistrovství světa juniorů v hokeji, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice a další.
» www.masa-agency.cz

Maximum

Společnost MAXIMUM, s. r. o. založena v roce 1994, vychází z dlouholeté zkušenosti v oboru vzduchotechniky a klimatizace. Nabídky firmy se týká kompletní dodávky vzduchotechniky a klimatizace celých budov, jednotlivých kanceláří, hal, restaurací, rodinných domů či bytových jednotek. Dokážeme Vám zajistit úpravu vzduchu a jeho klima pomocí výše uvedených profesí a zároveň zajistit komplexní pravidelné servisní práce pro vzduchotechniku a klimatizaci. Společnost MAXIMUM, s.r.o. přistupuje ke svým zákazníkům s individuální péčí, jejímž cílem je zajistit spokojenost při využívání všech našich služeb. Vše, co děláme, děláme s cílem maximálně uspokojit potřeby a požadavky stávajících a potenciálních zákazníků.
» www.maxklima.cz

McDonald’s Pardubice

Obě restaurace McDonald’s v Pardubicích mají otevřeno každý den od 7.00 hodin do 1.00 hodin v noci. Zákazníci se mohou těšit na moderní, příjemné a nekuřácké prostředí, rodiče uvítají dětské židličky nebo přebalovací pult pro své ratolesti. Na větší z restaurací, tedy na Palackého třídě, můžete využít McDrive, zajít si do naší kavárny McCafé na lahodnou kávu a zákusek, případně objednat narozeninovou oslavu pro Vaše ratolesti, kde si užijí spoustu zábavy. Restaurace nabízí širokou škálu platebních možností: kromě platby v hotovosti v českých korunách přijímáme také eura a americké dolary, zaplatit lze také všemi druhy stravenek (Edenred, Sodexo Pass nebo Chéque Déjeuner) a samozřejmostí je bezhotovostní platba jakýmkoli druhem platební karty. Těšíme se na vaši návštěvu!
» www.mcdonalds-pce.cz

MD Logistika

Jsme tradiční českou firmou se zkušeným týmem zaměstnanců, vlastními sklady, moderním vozovým parkem, manipulační technikou a IT podporou. MD logistika má jediný cíl: efektivně a spolehlivě zajišťovat kompletní logistické služby potravinářského zboží. Naše výkonnost a dynamika nám umožnila vyrůst ve významného poskytovatele logistických služeb, zaručujícího neustále potřebné inovace, rozvoj procesů a technologií což nám umožňuje otevřenou komunikací a s respektem plnit potřeby našich stávajících i nových zákazníků. Každý zákazník je pro nás ten nejdůležitější.
» www.mdlogistika.cz

Media vision

Pro naše klienty zajišťujeme outdoorové reklamní kampaně na našich statických velkoplošných LED obrazovkách nebo také na mobilní LED obrazovce, která je velice neokoukanou formou prezentace v rámci celé České republiky. Služby, které našim klientům poskytujeme nejsou jen z oblasti vizuální komunikace, ale také nabízíme malonákladový i velkonákladový tisk. Dále výrobu reklamních plachet, buttonů a dalších reklamních předmětů.
» www.mediavision.cz

Media marketing services

Společnost MEDIA MARKETING SERVICES a. s. je součástí holdingu Media Bohemia a je významným mediálním zastupitelstvím pro rozhlasová média. Na mediálním trhu se úspěšně pohybuje již více než 18 let, v současné době obchodně zastupuje 53 regionálních a lokálních rozhlasových stanic sdružených v síti MMS Radio Network.
» www.mms.cz

Meduna – vakuová kalírna

Kalírna MEDUNA nabízí tepelné a chemicko-tepelné zpracování kovů, které výrazně zvyšuje užitné vlastnosti strojírenských výrobků. Kalírna se sídlem v Pardubicích - Černé za Bory poskytuje procesy kalení, žíhání, cementování, nitrocementování, nitridování, karbonitridování, indukční kalení a mnohé další na špičkové úrovni. Neodmyslitelnou součástí našich služeb je odborné poradenství, metalografie a spektrální analýza. Za kvalitou Vašich výrobků stojí maximální péče našeho týmu a moderní vybavení pro tepelné zpracování. Náš zkušený tým technologů a kaličů je Vám k dispozici.
» www.kalirna.cz

Mersen

Společnost MERSEN je se svými šesti tisíci zaměstnanci, více než čtyřiceti pobočkami a padesáti výrobními závody zastoupena po celém světě v oblastech energie, dopravy, elektroniky, chemie & farmacie a zpracovatelského průmyslu. Součástí skupiny je velký počet celosvětově známých společností, mezi jinými například M. SCHNEIDER, LenoirElec, CarbonLorraine a FerrazShawmut. Řešení Mersen pro „Bezpečnost a spolehlivost elektrické energie“ integruje naše znalosti produktů do požadavků našich zákazníků, aby požadovaná aplikace byla bezpečná, spolehlivá a rentabilní. Naše pobočka v Sezemicích vyrábí pojistkové spodky pro nožové pojistky, pojistkové lišty BSL, horizontální pojistkové odpínače Multibloc, vertikální pojistkové odpínače Multivert a příslušenství pojistkových systémů pro celou skupinu Mersen. Obchodní část společnosti zajišťuje prodej kompletního sortimentu skupiny Mersen v České republice a na Slovensku.
» www.mschneider.cz

Město Pardubice

Pardubice jsou statutární město na východě Čech a metropolí Pardubického kraje s výraznou správní, obytnou, obslužnou a výrobní funkcí pardubicko-hradecké aglomerace. Leží ve východní části Polabí na soutoku řek Labe a Chrudimky. S devadesáti tisíci obyvatel jsou desátým největším městem České republiky.
» www.pardubice.eu

ME Systems

Společnost Martin Engineering je přední mezinárodní výrobce systémů pro zlepšení manipulace se sypkými hmotami v průmyslu. Společnost ME Systems je výhradní zástupce Martin Engineering pro Českou a Slovenskou republiku. Společnost ME Systems poskytuje technická řešení spojená s odstraňováním problémů při manipulaci a skladování sypkých hmot – nálepy materiálů na dopravní pásy, tlumení materiálu na přesypech, jejich utěsnění, mechanické potlačení prašnosti nebo skrápěním vodní mlhou případně pěnou, regulace chodu dopravního pásma, odstraňování kleneb sypkých hmot v silech, zásobnících apod. vzduchovými děly a vibrátory a dále veškeré služby spojené s údržbou a servisem realizovaných hmotných dodávek.
» www.mesystems.cz

Mgr. Petr Pelikán

Soudní exekutor Mgr. Petr Pelikán byl jmenován soudním exekutorem k 1. 7. 2017 do uvolněného Exekutorského úřadu po JUDr. Ladislavu Navrátilovi. Mgr. Petr Pelikán pracoval pro Exekutorský úřad JUDr. Navrátila od roku 2005, kontinuita Vašich případů je tak zachována. Exekutorský úřad vyvíjí svou činnost stanovenou zákonem č. 120/2001 Sb., o soudních exekutorech a exekuční činnosti (exekuční řád). Hlavní činností úřadu je nucený výkon exekučních titulů. Realizujeme všechny způsoby provedení exekuce. Exekutorský úřad provádí i další činnost dle exekučního úřadu – sepisujeme exekutorské zápisy o osvědčení skutkového děje nebo stavu věci, provádíme dražby na návrh vlastníka či osoby oprávněné disponovat s věcí, sepisujeme a doručujeme výhrady práva dovolání se neúčinnosti právního jednání.
» www.exekuce-pardubice.cz

MSSL Advanced Polymers

Nadnárodní strojírenská firma – zabývá se výrobou a dodávkami komponentů převážně pro automobilový průmysl se zaměřením na pohledové (estetické), přesné lisované plastové díly – výroba plastových dílů vstřikováním. Je držitelem certifikátů – normy jakosti ISO/TS 16949, normy pro životní prostředí ISO 14001 a normy managementu hospodaření s energií ISO 50001.
» www.motherson.com

Nemocnice Pardubického kraje

Nemocnice Pardubického kraje vznikla k 31. prosinci 2014 sloučením pěti nemocnic akutní lůžkové péče, jejichž vlastníkem je Pardubický kraj. K tomuto datu z důvodu fúze s Pardubickou krajskou nemocnicí, byly z obchodního rejstříku vymazány Chrudimská nemocnice,, Litomyšlská nemocnice, Orlickoústecká nemocnice, Svitavská nemocnice a veškeré závazky, jmění, práva a povinnosti přešly na nástupnickou společnost Nemocnice Pardubického kraje. Vznikem nové společnosti vyvrcholil dlouhodobý proces naplánovaný na základě Scénáře efektivní transformace akutní lůžkové nemocniční péče v Pardubickém kraji, který schválili krajští zastupitelé. Nemocnice Pardubického kraje se s ročním obratem více než 3,5 miliardy korun a se zhruba 4500 zaměstnanci řadí mezi desítku největších nemocnic v zemi.
» www.nempk.cz

NIKA

Pod značkou NIKA působíme v oblasti dopravy již dvacet let. Disponujeme více než 250 vozidly různých typů a tříd, včetně souprav provozovaných v režimu ADR pro přepravu nebezpečných nákladů. Náš vozový park prochází pravidelnou modernizací, většina vozidel splňuje nejpřísnější ekologické normy EURO 5 a 6. Portfolio našich činností doplňuje železniční, námořní a letecká doprava, stejně jako doprava sypkých hmot a zemní práce. Provozujeme dva moderní logistické areály v Liberci a Pardubicích s výbornou dopravní dostupností, ve kterých našim zákazníkům nabízíme komplexní logistické služby. Jsme partnerem, který vždy dodrží ujednané podmínky, a stálou kvalitou a spolehlivostí Vám bude oporou ve Vašem podnikání.
» www.nikalogistics.cz

Netpromotion

Máme vynikající zkušenosti s tvorbou webových prezentací na špičkové úrovni. V aktuálním ročníku prestižní soutěže WEB TOP 100 jsme získali 1. místo za firemní web klienta www.kubovy-jeraby.cz. Jste se svým webem víceméně spokojeni, ale stále mu něco málo chybí, nebo jen nepřivádí ty správné zákazníky? I Vám můžeme pomoci, jako jeden z dvanácti certifikovaných SEO specialistů v České republice, rádi využijeme naše znalosti i pro Váš užitek! Více se dočtete na www.netpromotion.cz, kde naleznete i recenze realizovaných služeb od našich klientů.
» www.netpromotion.cz

Obchodní firma Hanousek

Ucelený sortiment pro svářeče. Obchodní, servisní a poradenská činnost. Najdete u nás: přídavné svařovací materiály ESAB, autogenní technika, chemické výrobky, brousící a řezací kotouče, brousící plátna a papíry, elektrické a ruční nářadí osvědčených výrobců, ochranné pomůcky, plechy pozinkované, nerezové.
» www.hanousek.cz

Paramo

Společnost Paramo je producentem asfaltářských výrobků a mazacích a procesních olejů, včetně výrobků navazujících a pomocných. Firma rovněž nakupuje a zpracovává olejové hydrogenáty a hydrokrakáty z firmy Unipetrol RPA. Získané meziprodukty využívá při výrobě základových a mazacích olejů s velmi nízkým obsahem síry. V roce 1994 se státní podnik Paramo Pardubice transformoval v akciovou společnost. Více než 70 procent jejích akcií přešlo do správy Fondu národního majetku. Tento balík akcií odkoupil v roce 2000 Unipetrol, který ke dni 31. prosince 2008 vlastnil 91,77procentní podíl na základním jmění společnosti Paramo. Od 4. března 2009 je podíl společnosti Unipetrol v Paramu stoprocentní. K tomuto datu byla v souladu s obchodním zákoníkem převedena vlastnická práva minoritních akcionářů společnosti Paramo na Unipetrol. Paramo je stoprocentním vlastníkem společnosti s ručením omezeným Mogul Slovakia, která se zabývá nákupem a prodejem olejů a maziv.
» www.paramo.cz

Pardubický kraj

Kraj je územním společenstvím občanů, kterému náleží právo na samosprávu. To znamená, že může v právních vztazích vystupovat svým jménem a nese odpovědnost z těchto vztahů vyplývající. Dále mu tím vzniká právo i povinnost pečovat o všestranný rozvoj svého území a potřeby svých občanů. Tato práva a povinnosti v praxi realizují samosprávné orgány kraje. Tím hlavním je krajské zastupitelstvo, které má v Pardubickém kraji 45 zastupitelů. Dalším významným orgánem je rada kraje, v čele s hejtmanem. Jako poradní orgány jsou zřízeny výbory zastupitelstva a komise rady.
» www.pardubickykraj.cz

Pavel Cejnar

Fandím srdcem!

Penzion Café City

Penzion nabízí ubytování v nově vybudovaném objektu. Nachází se v samém centru Pardubic, je situován ve dvorním traktu a proto zde naleznete klidné ubytování. Součástí všech prostorných pokojů je vlastní sociální zařízení a klimatizace. V apartmánech navíc najdete vybavený kuchyňský kout (lednice, vařič, rychlovarná konvice, topinkovač, nádobí a příbory), žehličku a žehlící prkno, pračku a pohodlnou sedací soupravu.
» www.penzioncity.cz

Petr Tomášek

Pfahnl Backmitter

Prodej surovin pro pekaře a cukráře, fritéz, příslušenství a vybavení provozů. Provoz školícího centra.
» www.pfahnl.cz

Pizza Coloseum

Všechny restaurace Pizza Coloseum jsou jako „italské náměstí pro setkávání moderních lidí, kteří vědí jak si užít restauraci.” Tu první jsme otevřeli s cílem být jiní, být originální, dávat více vám, našim hostům, a to stále zůstává naším hlavním cílem pro budoucnost. Jsme rádi, že se k nám naši hosté vracejí a také že přibývají noví. A protože většinu našich hostů tvoří rodiny s dětmi, je součástí Pizza Coloseum i naše dětská značka Kids Coloseum. Téměř ve všech restauracích najdete velké dětské koutky a jídelní lístek ve formě časopisu Colosík pro ty nejmenší. Výhodou pro rodiče je, že děti do 6-ti let jedí u nás zdarma. A výhodou pro všechny je, že mohou využívat náš věrnostní program Bakarta. Chceme, aby Pizza Coloseum byla příjemným místem pro všechny a každá návštěva pro každého hosta jedinečná.
» www.pizzacoloseum.cz

Plyntop

Firma PLYNTOP JM s. r. o. Zaječice zajišťuje montáž rozvodů vody, kanalizace, topení a plynu – regulační stanice, plynové hořáky, zářiče včetně dodávky materiálu pro rodinné domy, kotelny, administrativní budovy a technologické rozvody.
» www.plyntop.cz

Podnik pro výrobu vajec v Kosičkách

Podnik pro výrobu vajec v Kosičkách je firma s více než čtyřicetiletou tradicí ve výrobě konzumních vajec. Skládá se ze dvou středisek Kosičky a Mlékosrby. Pracuje zde 35 lidí. Na středisku v Kosičkách je šest snáškových hal o kapacitě 155 tisíc kusů slepic. Slepice chováme v klecových technologiích, které splňují požadavky EU na sklon podlah, výšku klecí i osazení na 1 cm2. Roční produkce vajec v roce 2011 dosáhla 45 milionů kusů vajec. Produkujeme na trhu žádanější hnědá vejce a jako jediní v České republice částečně bílá vejce pro potřeby velikonočního období. Na středisku v Mlékosrbech si odchováváme kuřice pro potřeby snáškových hal v Kosičkách. Současná kapacita odchovu je 140 tisíc kuřat jednorázový zástav.
» www.vejcekosicky.cz

Polanský

Společnost POLANSKÝ s.r.o. byla založena v roce 2004 a jejím hlavním předmětem podnikání jsou demolice, zemní práce, stavební práce, výškové práce, autodoprava a recyklace včetně likvidace veškerých odpadů.
» www.polansky-sro.cz

PROFI CREDIT Czech

Společnost PROFI CREDIT Czech je významným poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších třech zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku a v Bulharsku. Je úspěšnou společností se stabilním a výkonným týmem, která nabízí úvěry zaměstnancům i podnikatelům.
» www.proficredit.cz

ProScan

ProScan je nezávislým autorizovaným dealerem pro prodej a servis vozů SCANIA a ISUZU.
» www.proscan.cz

Příhoda

Naše výrobky jsou obvykle zároveň potrubím i distribučním či sběrným prvkem. Rozlišujeme přetlakové rozvody (tkaninové vyústky a potrubí) a podtlakové (odsávací) potrubí pro odvádění vzduchu z místnosti.
» www.prihoda.com

PSP izoterm

Firma PSP izoterm byla založena v květnu 1991, tehdy ještě pod názvem PSP – Polyurethan sandwich panels s.r.o. Zakladateli firmy a současnými majiteli jsou výlučně české fyzické osoby. Svou činnost firma zahájila v pronajatých prostorách v Hluboké u Skutče výrobou sendvičových panelů pro obytné kontejnery, chladírenské a mrazírenské boxy, automobilové nástavby a lehké montované stavby metodou pěnění do dutin, izolační panely pro stavebnictví . Tato technologie se používá v tomto provoze dodnes a byla dále rozšířena o výrobu tvarových dílů izolace z tvrdé a viscoelastické („paměťové“) polyuretanové pěny. V roce 1993 firma otevřela svůj druhý provoz ve Vysokém Mýtě. Zde byla zavedena technologie lepení panelů ve vakuových lisech. Tato technologie zásadním způsobem rozšířila variabilitu výroby a umožnila pružně reagovat na poptávku zákazníků, zejména při výrobě rozměrných a členitých panelů pro skříňové nástavby. V roce 1997 byla zakoupena první CNC pila pro řezání polyuretanových pěn i ostatních izolačních materiálů ve dvou osách. Tím firma dále rozšířit svůj výrobní program o tvarové díly vyřezávané z bloků izolačních materiálů jako jsou segmenty pro izolaci potrubí , izolační prvky komínových systémů, izolační panely pro stavebnictví, tvarové díly pro stavebnictví apod. V roce 1998 získala firma vlastní prostory ve Vysokém Mýtě a bylo sem přemístěno i vedení firmy. Výrobní kapacity pak byly nadále rozšiřovány nákupem dalších lisů a CNC strojů. Významným mezníkem byl i rok 2010, kdy byla uvedena do provozu 3D CNC frézka na niž je možno vyrábět, jak již označení napovídá, díly tvarované ve 3 osách. Firma, která byla v roce 2001 přejmenována na PSP izoterm s.r.o. a tedy v květnu 2011 oslavila již 20 let své existence, však kromě zvyšování objemu výroby dbá přinejmenším se stejnou důsledností na zvyšování kvality svých výrobků. Že se jí to daří dokládá i přiznání Certifikátu kvality ISO 9001 v květnu 2004 a jeho opakované obhajování až do současnosti.
» www.pspizoterm.cz

realma-pískovna dolany s. r. o.

Pískovna Dolany nabízí písek a kačírky pro všechny odběratele. Ať už doma potřebujete trochu písku do pískoviště nebo jste velká firma působící ve stavebnictví, navštivte pískovnu Dolany. Jako jedna z mála pískoven v okolí Pardubic umožňujeme vjezd drobných odběratelů do pískovny, kde si sami mohou vybrat a naložit kamenivo. Zajistíme i dopravu materiálu na místo určení. Stálá kvalita dodávaného kameniva dle certifikovaného systému řízení výroby, výroba kameniva podle předložených křivek zrnitosti pro velkoodběratele.
» www.piskovnadolany.cz

Recosa

RECOSA Pardubice, s. r. o., založená v roce 1990, je více jak 25 let správně vnímána jako tradiční střechařská realizační firma. Jsme stabilní společnost, s vlastními kmenovými zaměstnanci, poskytující nejvyšší kvalitu odvedené práce, založené na mnohaleté praxi, profesionální přístup k obchodním partnerům. Základy naší spolehlivosti jsou opřeny o vlastní zaměstnance, pravidelně proškolované odbornými dodavatelskými firmami, výrobci izolačních materiálů, vlastní zázemí firmy, výrobní, dopravní a manipulační prostředky. Jsme držitelem certifikátu jakosti ISO 9001. Poskytujeme komplexní dodávky a realizace střech, včetně klempířských, zednických, hromosvodářských prací, projektové dokumentace, odborné posouzení stavu. Dalším předmětem činnosti naší firmy jsou izolace staveb: spodní, tlakové radonové, ale i tepelné. Izolační materiály rovněž prodáváme v sídle naší společnosti a to jak velko-, tak i maloodběratelům. Připravujeme rozšíření našeho výrobního programu v oblasti zateplování objektů, snižování energetické náročnosti budov. Jsme odborným dodavatelem zařazeným v seznamu firem „Zelená úsporám“, dotační tituly.
» www.recosa.cz

RENOMIA

RENOMIA, a. s., je největší českou pojišťovací makléřskou společností. Již od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu a pojištění pro firmy a jejich zaměstnance. RENOMIA úspěšně rozvíjí své aktivity nejen v ČR, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy.

Díky vedoucí pozici na trhu a rozsáhlým odborným zkušenostem přináší RENOMIA svým klientům zcela nadstandardní podmínky pojistného krytí, flexibilní likvidaci škod a výhodnou cenu pojištění.

RENOMIA je transparentní a nezávislou společností, která vždy hájí zájmy svých klientů a jedná v jejich prospěch. Zaměřuje se zejména na pojištění průmyslových a podnikatelských rizik a nabízí komplexní služby:

  • analýza rizik a risk management
  • příprava pojistného programu a výběr nejvýhodnější varianty pojištění
  • správa pojistného programu
  • řešení škod 24 hodin denně 7 dní v týdnu
  • poradenství
  • vzdělávání v oblasti pojištění

RENOMIA má zkušenosti s pojištěním sportovních klubů, profesionálních hráčů i jednotlivých sportovních akcí na mezinárodní úrovni. Vyškolení specialisté připravují komplexní pojistné programy pro sportovní organizace, mezinárodní sportovní akce, profesionální sportovce i členy sportovních asociací.

V roce 2015 například pojistila Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji a UEFA Mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let. Pod značkou RENOMIA Sport svým klientům nabízí zkušenosti, mezinárodní know-how a specializovaný tým pro pojištění sportovních aktivit.

Významnou předností RENOMIA jsou její unikátní mezinárodní služby a členství v mnoha prestižních světových sítích pojišťovacích makléřů. RENOMIA poskytuje svým klientům servis ve více než 135 zemích světa.

RENOMIA má jasně definované poslání, cíle a hodnoty, kterými se řídí, jak při poskytování služeb klientům, tak při práci se zaměstnanci. Úspěšný rozvoj RENOMIA je založen na odborných znalostech, pracovitosti a kreativitě jedinečného týmu spolupracovníků, kteří působí v ČR i v zahraničí. Profesní růst jednotlivých zaměstnanců a jejich celková spokojenost jsou pro RENOMIA jednou z hlavních priorit.

RENOMIA je držitelem prestižního oborového ocenění Pojišťovací makléř roku 2016 a také se díky významnému evropskému ocenění Ruban d’Honneur v soutěži European Business Awards v kategorii Zaměstnavatel roku zařadila mezi 10 nejlepších zaměstnavatelů v Evropě.
» www.renomia.cz

REPON

Společnost REPON byla založena v roce 1994 a od samého počátku je její činnost zaměřena na povrchové úpravy kovů. Proces galvanizace ochrání kov před korozí a zlepší jeho povrchové vlastnosti. V současné době nabízíme galvanické zinkování, niklování, chromování a černění oceli nebo eloxování hliníku. Výrobní linky jsou rozděleny do tří závodů, které najdete v Novém Městě nad Metují, v Náchodě a v Žatci.
» www.repon.cz

Respect insurance brokers

RESPECT GROUP je jedním z nejvýznamnějších pojišťovacích makléřů na českém a slovenském trhu, který od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti průmyslového pojištění pro podnikatele a firmy. Významnou součástí služeb je kvalitní riskmanagement a efektivní systém likvidace škod. RESPECT GROUP je zcela nezávislý a vždy hájí zájmy svých klientů. RESPECT GROUP disponuje sítí 41 obchodních kanceláři v České a Slovenské republice. Poskytuje svým klientům komplexní pojistný systém, který pečlivě a efektivně organizuje jednotlivé oblasti fungování pojistné ochrany klienta. Pojistný systém RESPECT je postaven na pěti základních pilířích – koncepční audit, pojistný program, uživatelský manuál, pojistný trh a vlastní likvidační servis. RESPECT Group patří mezi zakládající členy celosvětové makléřské sítě UNiBA a je rovněž výhradním zástupcem pro Českou a Slovenskou republiku. Společnost RESPECT klade důraz na neustálé vzdělávání svých firemních klientů a jejich zaměstnanců v oblasti pojišťovacích produktů a služeb. Pořádá pro ně pravidelné semináře. RESPECT Group se stal Makléřem roku 2014 (1. místo). Řídí se mottem: Za kvalitu pojištění přebíráme osobní odpovědnost.
» www.respect.cz

Rexala

Rexala se specializuje na následující podnikatelské aktivity, a to zejména pro klienty z Pardubického kraje: pronájem a správa bytových a nebytových prostor, správa společností, poskytování obchodních adres, komunikanční a konferenční servis pomoc s podnikatelskými záměry (financování, marketing, prověření obchodních partnerů, ekonomika…), poradenství v oblasti ekonomických analýz, krizového řízení, change managementu a optimalizace procesů.
» www.rexala.cz

Roneka QS

Společnost poskytující profesionální služby v oblasti personalistiky a kontroly kvality se specializací pro automobilový a strojní průmysl v ČR a státech EU. Služby zahrnují vytvoření strategie i její následnou implementaci včetně převzetí odpovědnosti za výsledky. Zaměstnanci společnosti jsou pečlivě vybíráni a pravidelně školeni. Převážná část zaměstnanců má za sebou již několikaleté zkušenosti z obdobných firem zabývající se personalistikou a kontrolou kvality v oblasti automotive a strojního průmyslu.
» www.ronekaqs.cz

Rozvojový fond Pardubice

Investor a realizátor rekonstrukcí významných památkových budov a sportovišť, majitel historických objektů a Tipsport areny, pořadatel výstav, správce bytového fondu města, to vše je Rozvojový fond Pardubice a. s.
» www.rfpardubice.cz/

Sev.en EC

Elektrárna ve Chvaleticích se stala součástí skupiny Sev.en v roce 2013. Severní energetická a. s. koupila akcie elektrárny od skupiny ČEZ. Tím vstoupila jako nový subjekt na trh s elektrickou energií a teplem. Od 1. srpna 2015 nese společnost nový název Sev.en EC, a. s.
» www.7ec.cz

Služby města Pardubic

Obchodní společnost Služby města Pardubic a. s. začala psát historii v roce 1997. První poskytované služby byly z oblasti pietních služeb. V roce 1998 navýšil náš zakladatel a jediný majitel, Statutární město Pardubice, základní kapitál vkladem majetku Technických služeb Pardubice. Tím byl nastartován náš rozvoj a podnikatelské aktivity.
» www.smp-pce.cz

SmP – odpady

Předmětem naší činnosti je komplexní zabezpečení služeb v oblasti svozu a likvidace odpadů pro občany i podnikatelské subjekty nejen ve městě Pardubice. Zajišťujeme taktéž přistavování velkoobjemových kontejnerů. Pro svoz i likvidaci odpadů disponujeme rozsáhlým vozovým parkem a kvalifikovanou obsluhou veškeré techniky a technologických zařízení dle příslušných norem a předpisů. Naším cílem je poskytnout odbornou a pružnou službu, založenou na týmové spolupráci několika profesí v oblasti komunálních služeb, která bude sloužit k vaší spokojenosti.
» www.smp-pce.cz

Sport 5

Televizní kanál SPORT 5 zahájil vysílání 2. srpna 2008 a zaměřuje se na široké spektrum sportovních odvětví. Pro diváky je dostupný v síti pozemního digitálního vysílání (DVB-T) MUX3 v Praze a Středních Čechách a dále v Regionální síti 8, která pokrývá všechna krajská města. TV SPORT 5 pracuje na adrese Šaldova 36, Praha 8 – Karlín. Vlastní 6 střižen, 3 dabérny, on air odbavovací pracoviště a studio, které je vybaveno jak pro výrobu pořadů do záznamu, tak pro živé vysílání s vlastní obrazovou a zvukovou režií. Televize SPORT 5 disponuje kompletním řetězcem k výrobě a vysílání v HD rozlišení. Díky in house technologické divizi vlastní společnost odbavovací playout, který je zásadním prvkem celé televizní technologie. Program je distribuován do pozemního, satelitního, kabelového vysílání a IPTV.
» www.sport5.cz

Stafi

Stavební firma STAFI finalizace staveb s. r. o. se již od roku 1997 zaměřuje na dokončovací fáze stavebních prací – plastová okna, dveře, zateplování fasád i rekonstrukce střech. Provádíme také revitalizace bytových i panelových domů. Pomůžeme vám využít dotaci Nová zelená úsporám, Panel 2013, Jessica, nebo Program energetických úspor v bytových domech s 10% dotací od České Spořitelny. Zajišťujeme kompletní servis k získání těchto dotací na bytové či panelové domy + sami rekonstrukce domů provedeme. Většinu zakázek realizujeme v Pardubickém kraji, ale působíme po celé České republice.
» www.stafisro.cz

Stapro

Společnost STAPRO s. r. o. je významným dodavatelem informačních systémů, diagnostických přístrojů, zdravotnické techniky a zároveň i poskytovatelem služeb v oblasti informačních technologií pro zdravotnictví. Stapro od svého založení v roce 1990 průběžně zvyšuje tržní podíl a obrat prodeje vlastního ASW a služeb. Dceřiná společnost STAPRO Slovensko s. r. o. také úspěšně působí na slovenském zdravotnickém trhu již od roku 1993.
» www.stapro.cz

STASYS

Hlavním a jediným posláním firmy STASYS je poskytovat svým zákazníkům kvalitní, rychlé a cenově dostupné služby v oboru úklidových prací, prodeje čistících přípravků, prostředků a úklidových pomůcek. Firma provádí veškeré úklidové práce komplexně, k tomu využívá nejnovějších technologických postupů pro úklid, které pomáhají dosáhnout vysoké kvality. Ve společnosti je zaveden a uplatňován systém jakosti QMS ISO 9001:2000. Firma STASYS provádí periodické úklidové práce v administrativních budovách, školách, hotelových a restauračních zařízeních, tělocvičnách, výrobních halách, skladech atp. Dále provádí speciální úklidové a čistící práce: extrakční čištění koberců a čalouněného nábytku, strojní, tlakové nebo parní mytí a odmašťování podlah, nanášení ochranných vosků na podlahové krytiny, otryskávání materiálů pod vodní clonou, čištění interiérů motorových vozidel a letadel, mytí oken, výloh, praní záclon aj.
» www.stasys.cz

STAVIS

Stavební společnosti STAVIS Pardubice nabízí širokou škálu služeb ve stavebnictví, komplexní stavební servis (vyřízení stavebního povolení, autorizovaný stavební dozor, kolaudace), ale i další navazující služby, jako je truhlářská výroba (výroba kuchyní a nábytku na míru, výroba oken a dveří z masivu) nebo servis trávníků.
» www.stavispardubice.cz

Stěhování Hanč

Působíme na trhu od roku 1992 a za 25 let naší činnosti jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Naším cílem je spokojený zákazník a dobrý pocit z profesionálně odvedené práce. Klientům nabízíme pojištění nákladu až do 5 000 000 korun v ceně stěhování. Tuto částku lze navýšit dle přání zákazníka. Náš profesionální stěhovací tým tvoří bezúhonní a spolehliví lidé s bohatými zkušenostmi, které skýtají dostatečnou záruku, že všechny poskytované služby proběhnou kvalitně, rychle a bez zbytečných škod.
» www.stehovani-hanc.cz

Josef Stehno

STRABAG

STRABAG je součástí technologického stavebního koncernu STRABAG a patří k předním stavebním společnostem v České republice. Realizujeme všechny druhy staveb v odvětvích dopravního, pozemního a inženýrského stavitelství. Široké spektrum služeb a mnoho poboček rozmístěných po celém území České republiky jsoupřednostmi, které nás přibližují zákazníkům. Využití koncernového know-how a možnost partnerské spolupráce s dalšími koncernovými firmami je naší přidanou hodnotou a konkurenční výhodou společnosti. Ve všech fázích realizace každého projektu důsledně uplatňujeme filozofii přístupu, ve kterém je na prvním místě kvalita, odbornost, kompetence a spolehlivost. Pečlivé plánování celého procesu, od zodpovědné a kvalifikované nabídky pro konkrétního zákazníka a jeho konkrétní potřeby až po ten nejmenší detail stavby, nám při zachování nekompromisních kvalitativních ukazatelů umožňuje dosahovat významných časových a materiálových úspor. To vše stručně shrnuje naše vize: vynikat mezi ostatními schopností přinášet kvalitu za nejlepší dosažitelnou cenu.
» www.strabag.cz

Střída Sport

Společnost STŘÍDA SPORT založil v roce 1996 bývalý profesionální hokejista a pardubický odchovanec Martin Střída, který v Pardubicích otevřel první specializovanou prodejnu potřeb pro lední hokej. O 20 let později se již zavedená společnost přestěhovala do Prahy, kde byla v roce 2006 otevřena velkoobchodní pobočka s administrativním a skladovým zázemím. Od roku 2010 společnost disponuje výhradním právem pro distribuci zboží značky CCM. STŘÍDA SPORT kromě České republiky také působí na slovenském trhu s hokejovým vybavením a postupně vstupuje na trh maďarský. Mezi strategické partnery patří Český svaz ledního hokeje, Slovenský zväz ľadového hokeja, řada extraligových hokejových týmů, týmů první ligy a další obchodní společnosti.
» www.stridasport.cz

TASK

TASK se zabývá kompletními dodávkami tiskových služeb a výrobou CTP, tedy technologie pro digitální zhotovení tiskových desek.
» www.task.cz

Tatra

Mlékárna Hlinsko byla založena v roce 1939 a výroba byla spuštěna v roce 1943. V prvním roce mlékárna zpracovala 2 miliony litrů syrového mléka do výrobků sušené mléko, kondenzované mléko, máslo a sušené podmáslí. Po 70 letech zpracovává necelých 200 milionů litrů mléka ročně a výrobní program byl rozšířen o trvanlivé mléko a smetany, zmrzliny a ledové tříště. V roce 1947 společnost zrealizovala první exporty výrobků, aktuálně vyváží do více jak 25 zemí po celém světě. Od roku 1964 dodává na trh výrobky pod značkou Tatra, kterou používá dodnes a řadu výrobků rozšířila o značky Tatra Zmrzka a Tatra Professional, kterou používá pro dodávky profesionálním kuchařům v rámci gastro segmentu. Od roku 2011 mlékárna patří do společnosti firem AGROFERT, a. s. Mlékárna Hlinsko je hrdá na své výrobky prvotřídní kvality. Město Hlinsko se nachází na Českomoravské vysočině, oblasti zvláště známé pro svoji čistou a neznečistěnou přírodu, která rozhodně přispívá k výborné chuti mléka. Vstupní surovina je vždy z českých chovů a je pravidelně kontrolována. Mlékárna dlouhodobě investuje do nejmodernějších technologií a do systému řízení kvality. Díky tomu dosahuje společnost u všech výrobků nejen špičkové kvality, ale také jejich výjimečné chuti. Mlékárna Hlinsko je certifikována podle norem ISO 9001, HACCP a mezinárodním certifikátem IFS.
» www.tatramleko.cz

Tecam

Společnost Tecam je významným dodavatelem materiálu pro výstavbu a údržbu inženýrských sítí. Firma byla založena jako ryze česká společnost dodávající materiál významným stavebním firmám i konečným drobným odběratelům. Svým zákazníkům se snažíme nabízet zboží a služby v té nejlepší kvalitě. Vyškolený personál poskytuje odborné poradenství v celé naší prodejní síti jak projekčním kancelářím, stavebním firmám i drobným stavebníkům. V České republice působíme od roku 1994. Od této doby se úspěšně rozvíjíme.
» www.tecam.cz

Tepostop

Firma Tepostop byla založena v prosinci roku 1992 a je historicky prvním výrobcem hasicích přístrojů na území České republiky. Začátek výroby vzniká již od srpna 1991 v areálu bývalého podniku Tesla, v dnešním sídle naší společnosti. Od doby zahájení výroby prvních hasicích přístrojů uběhlo již téměř 25 let. Za toto období postupně docházelo k inovaci výroby, k zavedení nových typů hasicích přístrojů, k rozvoji služeb a sortimentu z oblasti požární ochrany. Rozhodující vliv na existenci společnosti však přineslo až zavedení zcela nových výrobků, hasicích systémů Firestop. Naše výrobky si díky své kvalitě získaly pevné místo na českém trhu i v zahraničí.
» www.tepostop.cz

Timra

Česká společnost založená na základě více než dvaadvacetiletých zkušeností z ponikání v oborech obchodu, služeb a provozně-výrobních odvětví. Práce pro zákazníky je postavena na týmové spolupráci - naše produkty jsou výsledkem souhry všech spolupracovníků společnosti TIMRA. Specializujeme se na realizace staveb, provádění energetických úspor a revitalizací budov a objektů, stavební opravy a rekonstrukce, dopravní stavby, zemní práce, stavebně technické poradenství a inženýrská činnost a další činnosti v oboru. Nabídneme vám ale mnohem víc!
» www.timra.cz

Tipsport

Největší sázková kancelář v České republice specializující se na kursové sázky působí na trhu od roku 1991. Hlavním předmětem její činnosti jsou kursové sázky, především na sportovní události, ale také na číselné hry či události veřejného zájmu, tzv. společenské sázky. Tipsport byl založen v Berouně a dodnes je odtud provozován jako ryze česká soukromá firma, bez jakékoli účasti státu či zahraničního kapitálu. Z celkového objemu peněz vložených ročně do sázek jich prosázejí Češi asi 48 % právě u Tipsportu. Dnes mají sázkaři u Tipsportu možnost sázet na více než 1000 kamenných pobočkách na území celé České republiky, přičemž zhruba 68 % jich funguje na bázi Tipsport barů. Svým klientům nabízí sázení po telefonu nebo věrnostní program Tipkonto. V roce 2005 vstoupil Tipsport zároveň i na slovenský a polský trh a založil tam společnosti, které využívají českého know-how pod názvy Tipsport SK, resp. Tipsport PL.
» www.tipsport.cz

TIS – CR s. r. o.

Poskytujeme technicko-inženýrské služby v oblasti přípravy a realizace vyšších dodávek transportních zařízení, hmotných dodávek, montáží a služeb.
» www.tis-cr.eu

Tiskárna ARA

Pochlubte se vlastním peřím a tiskněte s ARA tiskem. Jsme nově založená tiskárna v Pardubicích, která umí zpracovat různorodé tiskové zakázky s bleskovou rychlostí. Naši tiskaři se oboru věnují více než 15 let a můžete se spolehnout na jejich vstřícnost i technické znalosti, s nimiž se o Vaše tisky postarají. Tiskárna ARA nejenže sama hraje barvami, ale stará se také o to, aby i Váš tisk byl plný jasných, čistých barev i ostrých tvarů. Specializujeme se na digitální maloformátový a velkoformátový tisk. Máme zbrusu nové moderní stroje renomovaných značek (produkční stroj Konica Minolta, desetibarevný velkoformátý Epson (s možností tisku bílou barvou!), řezací plotr Summa, laminátory Neschen a další stroje a zařízení pro dokončovací práce). Tiskárnu najdete v samém centru Pardubic, na třídě 17. listopadu 216 (za křižovatkou s ulicí Smilova a před podjezdem ), v areálu VADAS, kde pohodlněte zaparkujete zdarma přímo před našimi dveřmi!
» www.aratisk.cz

TOP CENTRUM CZ s.r.o.

TOP CENTRUM nabízí široký výběr profesionálního nářadí, stavební mechanizace, kufrů a brašen na nářadí, teleskopických žebříků a vestaveb do vozidel SORTIMO. TOP CENTRUM zastupuje a zároveň provádí záruční a pozáruční servis firem Milwaukee, Hitachi, Knipex, Wera, Bessey, Parat, Tyrolit, Husqvarna, Telesteps, Honda, Atlas Copco, Sortimo a dalších. Pro pohodlný nákup využijte internetový obchod www.topcentrum.cz nebo navštivte sídlo firmy v Rohovládově Bělé, kde naleznete moderní zázemí a ucelenou nabídku produktů. Navštívit můžete také prodejnu Milwaukee centrum v Pardubicích nebo na webové stránce www.milwaukeetopcentrum.cz.
» www.topcentrum.cz

Transform

Produkce našeho výrobního závodu zahrnuje širokou škálu výrobků z recyklovaných plastů nejen pro dům a zahradu. Výrábíme plastové plotovky v tradičních tvarech jako masivní profily s přitažlivým vzhledem. Plastové profily se dají využít při stavbě nejrůznějsích druhů oplocení, pergol, laviček a podobně. Plastová zatravňovací dlažba je velmi pevná a lehká, tím se usnadní její pokládka. Pro terasy a balkony se hodí rýhované terasové desky. Narozdíl od klasických dřevěný terasových profilů jsou prakticky bezúdržbové. Dále vyrábíme zahradní nášlapné dílce, plotový základ nebo velmi praktický záhový chodník s obrubníkem. Hlavní výhodou našich výrobků je, že se nanatírají, nehnijí, nekorodují a jsou nenasákavé. Dají se snadno řezat, vrtat nebo spojovat vruty. Přesvěčte se sami…
» www.recyklace.cz

Transport Trutnov

Naše společnost patří do skupiny firem Marius Pedersen a.s. Poskytuje komplexní služby v oblasti nakládání s odpady. Vedle této hlavní činnosti nabízí také služby z oblasti facility managementu a technických služeb.
» www.mariuspedersen.cz

Transys

Historie inženýrské společnosti TRANSYS spol. s r. o. Chrudim se začala vyvíjet od konce roku 1992. Byla založena odborníky s mnohaletou praxí v oblasti projekce a dodávek transportních zařízení pro technologické závody, skládky a povrchové doly a jim příslušné ocelové konstrukce. Její vznik ovlivnily nové požadavky českého trhu na rychlé dodávky vysoké kvality s nízkými pořizovacími a následnými provozními náklady. V roce 2001 do společnosti přistoupili dva společníci z Holandska a společnost rozšířila své aktivity o oblast dodávek speciální jeřábové techniky, lodních vykladačů a speciálních jednoúčelových strojů.
» www.transys.cz

UNI HOBBY

UNI HOBBY je český specializovaný (tzv. hobby) obchodní řetězec.
» www.unihobby.cz

Tutti Pazzi

Bistro TUTTI PAZZI se od července 2012 snaží v té nejlepší kvalitě nabídnout to zásadní, co patří do italské kuchyně a úspěšně dokazuje, že jídlo chutá mnohem lépe bez aditiv a polévka se dá dělat i jinak, než z kostky. V TUTTI PAZZI se snoubí prodejna potravin s restaurací, kavárnou a vinárnou. Prostředí na starém městě v Pardubicích Vás osloví svou útulností, s jakou se majitelé snažili 400 let staré prostory zařídit. Bistro TUTTI PAZZI je ideálním místem na nákup autentických potravin, lehký oběd, čerstvou kávu, nebo skleničku výtečného vína. Proto přijměte naše pozvání, užijte si návštěvu a vychutnejte TUTTI PAZZI!
» www.tuttipazzi.cz

VČE – montáže

Společnost VČE – montáže, a. s. se sídlem v Pardubicích je projektantem a generálním dodavatelem elektroenergetických staveb nízkého, vysokého a velmi vysokého napětí, síťových telekomunikačních staveb a odborných servisních činností pro energetiku. Podnikání společnosti navazuje na nepřerušenou tradici síťových a technologických montáží Východočeské energetiky, a. s., a jejích právních předchůdců. Organizované počátky těchto montáží spadají do dvacátých let minulého století. Společnost disponuje 160 zaměstnanci a moderním strojním a mechanizačním vybavením. Společnost má zaveden Integrovaný systém řízení zahrnující management jakosti (dle norem ČSN EN ISO řady 9 000), systém environmentálního managementu (dle norem ČSN EN ISO řady 14 000) a systém managementu BOZP (dle OHSAS 18001)
» www.vcem.cz

Veselý CZ

» www.vesely-cz.com

Východočeské divadlo Pardubice

Východočeské divadlo Pardubice (VČD) patří k nejprestižnějším kulturním stánkům Pardubického kraje, úspěchy sklízí nejen na domovské scéně, ale i na zájezdech či festivalech po celé České republice i v zahraničí. V letech 2002-2003 divadlo prošlo několika nákladnými rekonstrukcemi jak interiéru, tak exteriéru historické budovy, které jí navrátily původní secesní krásu. V současné době opět zdobí jeviště zrekonstruovaná malovaná opona a v hledišti svítí lustr, který byl také v původních Balšánkových návrzích, ale z důvodu nedostatku financí nebyl vyhotoven. Nová opona i lustr byly financovány z veřejné sbírky. Východočeské divadlo hraje v Městském divadle, na Malé scéně ve dvoře a v letních měsících pak využívá možnosti hraní v amfiteátru na vyhlídce hradu Kunětická hora. Ročně připravuje okolo osmi premiér, repertoár divadla se snaží uspokojit každého diváka, proto na jevišti uvidíte pohádky, muzikály, dramata i komedie.
» www.vcd.cz

VLADYKA

Speciální návěsy a přívěsy Meusburger, sklápěcí návěsy a přívěsy Carnehl, podvalníkové návěsy a přívěsy Goldhofer, nakládací a nájezdové rampy z hliníku Altec, speciální vozidla značky Ebert.
» www.vladyka.cz

Vltava Labe Media

VLTAVA LABE MEDIA je české vydavatelství, které vydává 71 regionálních mutací Deníku, 25 regionálních týdeníků a 15 časopisů. Je právním nástupcem společností VLTAVA-LABE-PRESS a Astrosat Media, dvou vydavatelství působících na českém mediálním trhu, zejména v oblasti tištěných médií, od roku 1992. V roce 2015 se stala vlastníkem vydavatelství Tablet Media.
» www.vlmedia.cz

Vzduchotechnika Vyskočil

Společnost se specializuje na velkoobchodní prodej vzduchotechnických koncových elementů jako jsou veškeré druhy anemostatů, mřížek a regulačních prvků pro firmy zabývající se montáží vzduchotechniky a klimatizace. Výroba probíhá na specializovaných strojích s využitím nejmodernějších technologií, které zaručují vysokou kvalitu výrobků a krátké dodací lhůty.
» www.vzt-vyskocil.cz

Westminster Unternehmensgruppe

Westminster Unternehmensgruppe je společnost se sídlem v Berlíně a má několik dceřiných společností. Z nich nejsilnější je Westminster Immobilien GmbH zabývající se pronájmem nemovitostí.
» www.westminster.de

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Westminster Unternehmensgruppe
FERATT
Pardubický kraj
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH media
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři