Kariéra

Obchodní zástupce

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, německého jazyka výhodou
  • praxi v obchodní činnosti
  • výbornou obchodní komunikaci
  • schopnost vyhledávání nových zákazníků
  • dobré znalosti kancelářského softwaru (Microsoft Office)
  • časovou flexibilitu
  • profesionální a aktivní přístup
  • samostatnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • mzdu a další ohodnocení na základě dosažených úspěchů
  • atraktivní pracovní zázemí v hokejovém klubu
  • možnost podílet se na rozvoji organizace

Náplň práce

  • obchodní činnost, péče o partnery, hledání nových akvizic
  • komunikace se zákazníky
  • rozvoj obchodních kontaktů
  • vyhodnocování a reporting

Své životopisy zasílejte na e-mail: hcdynamo@hcdynamo.cz s předmětem „Obchodní zástupce“. Pokud Vás v průběhu čtrnácti dní od přijetí Vašeho životopisu nebude zástupce klubu kontaktovat, byla dána přednost jinému uchazeči.

Grafik a produkční

Požadujeme

  • designerské dovednosti a grafické cítění, kreativitu, spolehlivost, pracovitost, loajalitu a časovou flexibilitu
  • znalost webové grafiky
  • znalost programů Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Premiere a Adobe AfterEffects
  • praxe v oblasti grafiky výhodou
  • zkušenosti v tvorbě videí

Nabízíme

  • kreativní práci v prestižní organizaci
  • přátelský kolektiv
  • nástup možný dle dohody

Své životopisy zasílejte na e-mail: hcdynamo@hcdynamo.cz s předmětem „Grafik a produkční“. Pokud Vás v průběhu čtrnácti dní od přijetí Vašeho životopisu nebude zástupce klubu kontaktovat, byla dána přednost jinému uchazeči.

Brigáda: pokladní

Požadujeme

  • příjemné vystupování a proaktivní přístup
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • základní dovednosti v práci s počítačem
  • základní znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

  • vhodné jako brigáda pro studentky/studenty středních a vysokých škol

Své životopisy zasílejte na e-mail: hcdynamo@hcdynamo.cz s předmětem „Pokladní“. Pokud Vás v průběhu čtrnácti dní od přijetí Vašeho životopisu nebude zástupce klubu kontaktovat, byla dána přednost jinému uchazeči.

Brigáda: externí pracovník marketingového oddělení

Požadujeme

Nabízíme

  • možnost profesního růstu

Náplň práce

  • zajištění organizace pořádání hokejových utkání a dalších klubových akcí

Své životopisy zasílejte na e-mail: hcdynamo@hcdynamo.cz s předmětem „Marketing“. Pokud Vás v průběhu čtrnácti dní od přijetí Vašeho životopisu nebude zástupce klubu kontaktovat, byla dána přednost jinému uchazeči.

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Pardubický kraj
Střída Sport
Reklamní banner
KAS

Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři