10.3.2013
(HoH)

Mladší dorostenci v derby vedli, ostrý souboj ale otočil Hradec Králové

HRADEC KRÁLOVÉ — V jiskřivě hraném derby v Hradci Králové vedli pardubičtí mladší dorostenci pouze čtyři minuty. Na Voltnerovu trefu našel domácí celek odpověď a pak se prosazoval pouze on. Mladí „Pardubáci“ prohráli 1:5 přes střeleckou převahu 38:29 z jejich pohledu.

Extraliga mladšího dorostu, 33. kolo, neděle 10.3.2013, Zimní stadion Hradec Králové

Mountfield HK

5:1
1:1, 3:0, 1:0
Branky a nahrávky: 16:41 Zahradník (Chalupa, Hofman), 23:10 Hofman (Bureš), 30:24 Malík (Chalupa), 37:21 Pavlík, 53:10 Pavlík (Hidveghy) – 12:05 Voltner (Franc). Rozhodčí: Macháč – Pechánek, Hidvéghy. Vyloučení: 10:8, navíc Voženílek (Pardubice) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 244. Střely na branku: 29:38. Průběh utkání: 0:1, 5:1.
Mountfield HK: Červený – Bureš, Čech, Fanderlík, Luštinec, Šalda, Veselý – Hidveghy, Hofman, Hronek, Chalupa, Malík, V. Martinec, Matějček, Matouš, Pavlík, Zahradník.
Dynamo Pardubice: Groh – Franc, Horyna, Kučera, Mikulčák, Rudy, Vála, Voltner – Benýšek, Bor, Bureš, Dušek, Hoskovec, Jajcay, Krejčík, Kusý, Macháček, J. Martinec, Rohlík, Syrovec, Voženílek.