5.1.2017

Mladší dorostenci rozstříleli Mladou Boleslav hned v úvodu

PARDUBICE — Po první třetině bylo hotovo – mladší dorostenci Dynama po dvaceti minutách vedli nad Mladou Boleslaví 4:0, nakonec ji porazili o pět branek. Dva branky vstřelil Filip Koffer, další úspěšné zásahy přidali Vít Kaštánek, Petr Antoníček a Tomáš Zeman.

ELIOD extraliga mladšího dorostu, 25. kolo, pondělí 2.1.2017, Tipsport arena

Mladá Boleslav

5:0
4:0, 0:0, 1:0
Branky a nahrávky: 3:42 Koffer (Pejzl, Antoníček), 12:20 Kaštánek (Rouha, Rohlík), 12:56 Antoníček (Hrádek, Šír), 16:45 Koffer, 58:39 Zeman. Rozhodčí: Pilný – Čížek, Urubčík. Vyloučení: 3:2. Bez využití. Diváci: 67. Střely na branku: 39:38. Průběh utkání: 5:0.
Dynamo Pardubice: Nečas – Hrádek, Jelínek, Kaštánek, Matěcha, Odehnal, Pejzl – Antoníček, Hledík, Koffer, Lašák, Rohlík, Rouha, Šír, Tobiáš, Zeman.
Mladá Boleslav: Krinwald (20:00 Kmec) – Hes, Holoubek, Novotný, Suk, Sýkora – Bartoň, Dlask, Dobša, Kubart, Moucha, Mrkus, Simon, Sirotek, Zajíček, Závora.