27.2.2016

Juniorům utekl zápas s Vítkovicemi ve třetí třetině

SKUTEČ — Prohru 2:5 si v dalším extraligovém utkání připsali junioři Pardubic. Dynamo drželo s Vítkovicemi krok v prvních dvou třetinách, v nich se trefili Tomáš Pipek a Denis Kusý, v závěrečném dějství ale Ostravané rozhodli o svém vítězství.

DHL extraliga juniorů, 44. kolo, sobota 27.2.2016, Zimní stadion Skuteč

2:5
1:1, 1:1, 0:3
Branky a nahrávky: 11. Pipek (Beran, Kusý), 27. Kusý (Krajňák) – 16. Kurovský (Spratek, Ollender), 24. Kafka (Malina, Žiak), 46. Kurovský (Ollender), 47. Kafka (Žiak), 53. Žiak (Šendera, Kafka). Rozhodčí: Hrubý – Kajínek, Zavřel. Vyloučení: 4:4, navíc Nedbal (Dynamo Pardubice) 5 minut a osobní trest do konce utkání. Využití: 1:2. Diváci: 300. Střely na branku: 25:40. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:5.
Dynamo Pardubice: Červený – Beran, Kučera, Nedbal, Benýšek, Procházka, Faltys, Šklíba – Pipek, Krajňák, Kusý – Rohlík, Hoskovec, Machala – Dušek, Martinec, Velinský – Hlaváček, Barkóci.
Vítkovice: Šimeček – Adamík, Čechman, Ďurkáč, Gabrhel, Charvát, Šendera, Štěpánek – Danielčak, Hartmann, Kafka, Kmošek, Kurovský, Malina, Ollender, Spratek, Wróbel, Žiak.