19.11.2021

Junioři rozstříleli Motor 10:2, debakl řídili pětibodoví Herčík s Rouhou

Junioři Dynama navázali na vysoké vítězství 7:3 proti Brnu dalším debaklem. Tentokrát zvedající se formu našich mládežníků pocítili hráči Motoru České Budějovice, kteří si z Pardubic odvážejí desetigólový příděl. O ten se postarali zejména Daniel Herčík a Michal Rouha, oba zaznamenali dva góly a tři asistence, Pavol Štetka nastřílel hattrick během sedmi minut.

Extraliga juniorů, 18. kolo, pátek 19.11.2021, Pardubice, enteria arena

České Budějovice

10:2
5:2, 2:0, 3:0
Branky a nahrávky: 01:12 Štetka (Kaplan), 03:16 Herčík (Chabada, Rouha), 03:41 Štetka (Formánek, Kaplan), 08:36 Štetka (Formánek, Kaplan), 14:35 Kloz (Paleček, Šťastný), 25:29 Rouha (Herčík), 38:31 Paleček, 43:38 Šťastný (Rouha, Herčík), 52:12 Rouha (Herčík), 54:33 Herčík (Chabada, Rouha) – 00:48 Remeš (Vaněk, Fousek), 10:20 Masopust (Kašpar, Remeš). Rozhodčí: Kopeček – Roischel, Zídek. Diváci: 30. Vyloučení: 2:4. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2, 10:2.
Dynamo Pardubice: Matěcha – Chabada, Nedelka, Tvrdík, Kaštánek, Kubíček, Hebek, Koudelka – Herčík, Rouha, Štetka, Kaplan, Paleček, Šťastný, Formánek, Kloz, Gromadzki, Burda.
České Budějovice: Ludvík – Vaněk, Fousek, Willmann, Kumpfmüller, Remta, Placek – Remeš, Masopust, Kašpar, Putz, Anderle, Petrásek, Pouzar, Sochor, Janoch, Turek.