8.9.2018

Junioři promeškali dvoubrankový náskok, z Kotliny vezou bod

HAVLÍČKŮV BROD — Po gólech Martinů Bučka a Kostky vedli junioři 2:0 na ledě Havlíčkova Brodu, Bruslaři ale dokázali čtyřmi trefami otočit zápas v základní hrací době. V prodloužení se ale podruhé v utkání trefil slovenský zadák a Dynamo tak veze z Vysočiny aspoň bod.

DHL extraliga juniorů, 2. kolo, sobota 8.9.2018, Zimní stadion Kotlina

Havlíčkův Brod

4:2
0:0, 0:2, 4:0; 0:1
Branky a nahrávky: 40:13 Veverka, 54:55 Košťál (Vaňous), 55:14 Vacík (Cachnín), 58:59 Cachnín (Tecl, Dudycha) – 26:55 Bučko (Chára), 39:21 Kostka (Bucek, Bučko); 61:16 Bučko (Bucek). Rozhodčí: Lacina – Polák, Rampír. Vyloučení: 10:5, navíc Jelínek (Dynamo Pardubice) 5 minut a osobní trest do konce utkání. Využití: 0:3. Střely na branku: 27:40. Diváci: 87. Průběh utkání: 0:2, 4:2; 4:3.
Havlíčkův Brod: Arbelovský – Vacík, Dudycha, Nepokoj, Pejchal, Najman, Dvořák, Krejčí – Veverka, Cachnín, Tecl – Petržilka, Hromádka, Fiala – Vaňous, Košťál, Kopic – Klofáč, Pokorný.
Dynamo Pardubice: Nečas – Dubovči, Hrádek, Leder, Nedelka, Bučko, Jelínek, Kaštánek – Rouha, Rozlílek, Antoníček, Koffer, Kostka, Chára, Rohlík, Šír, Bucek, Trejbal, Tobiáš.