18.12.2006
(KaD, HoH)

Junioři nestačili na Kladno

Vstřelili úvodní branku střetnutí a pak už jen dotahovali kladenský náskok. Pardubičtí junioři po šesti výhrách v řadě prohráli s kladenským Rabatem na domácím ledě v poměru 6:3. O branky Východočechů se podělili Otakar Janecký, Jan Semorád a Michael Paučin.

Extraliga juniorů, 31. kolo, pondělí 18.12.2006, ČEZ Arena Pardubice

Rytíři Kladno

3:6
1:2, 1:2, 1:2
Branky a nahrávky: 02:21 Janecký Otakar (Škumát Miroslav, Kaut Tomáš), 29:28 Semorád Jan (Drtina Marek, Jindřich Ladislav), 15:45 Dobiáš Ugo (Paučin Michael), 28:39 Nakládal Jakub (Jindřich Ladislav), 42:57 Semorád Jan (Bláha Tomáš) - 11:52 Bláha Jan (Knotek Tomáš, Piskáček Jan), 16:04 Lhotský Marek (Hrdlička Ondřej, Veselý Tomáš), 23:27 Knotek Tomáš (Rudovský Jan, Růžička David), 36:01 Rudovský Jan (Knotek Tomáš), 38:49 Janoušek Jiří (Šejnoha Jan), 58:54 Pospíšil Petr (Pavlů Michal). Rozhodčí: Antonín Jařábek - Jan Padevět,Jan Čížek. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 31:28.Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5, 3:6.