11.3.2020

Dorostenci doma přetlačili karlovarskou Energii

Pardubice – Dorostenečtí hokejisté Dynama Pardubice v posledním domácím utkání základní části ELIOD Extraligy dorostu zvítězili nad karlovarskou Energií 2:1, výsledné skóre však po rychle inkasované brance museli otáčet ve svůj prospěch. Dynamo je kolo před koncem na šestém místě tabulky s jednobodovou ztrátou právě na západočeského soupeře.

ELIOD extraliga dorostu, 0. kolo, pondělí 9.3.2020

Karlovy Vary

2:1
1:1, 1:0, 0:0
Branky a nahrávky: 8. Pavlata (Kloz), 25. Kubíček (Koudelka, Herčík) – 5. Šmajda (Sapoušek, Dorot). Rozhodčí: Mareš - Brož, Grundler. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:1. Diváci: 60. Střely na branku: 28:28. Průběh utkání: 0:1, 2:1.
Dynamo Pardubice: Borovička – Joudal, Hebek, Vašíček, Kubíček P., Koudelka, Chabada, Špinka – Pavlata, Matuška, Paleček, Herčík, Kubíček J., Nekvinda, Kloz, Burda, Novotný, Štetka
Karlovy Vary: Hamrla – Dorot, Houdek, Anton, Bulka, Hohl, Vogel, Havlík – Kupčo, Šlechta, Šmajda, Příhoda, Matas, Rymon, Botoš, Sapoušek, März, Zeman

Vojtěch Šik (Karlovy Vary) - My jsme dnes nechali odpočívat tři hráče. Do zápasu jsme vstoupili dobře, vedli jsme, dali jsme gól z přesilovky, což se nám nepovedlo udržet. Do druhé třetiny jsme chtěli nastoupit a zlepšit pohyb a hru v obranné zóně, což se nám také nepovedlo, dostali jsme gól na 2:1, nedokázali jsme to i přes velkou snahu dotáhnout. Měli jsme i nějaké přesilovky, ale nepovedli se nám přesilovky. Vlastně jsme dali tři góly – jeden normální, jeden rukou a jeden nohou, což je takové úsměvné, že jsme prohráli. Soupeř dal o gól víc a tři body si zasloužil, my jedeme z tohohle tripu bez bodu. Petr Hemský (Pardubice) - V první třetině Vary začaly dost svižně, my jsme nějak nebruslili, nechali jsme je rozjet, nenabírali jsme je. Ve druhý třetině jsme byli aktivnější, hru jsme zlepšili, myslím, že jsme ve druhé třetině byli jednoznačně lepší. Zápas jsme obrátili na naši stranu a třetí třetina byla taková vyrovnaná a už jsme to nějak dohráli, akorát jsme neproměňovali šance, které jsme si vytvořili.