22.2.2020

Destrukce Beranů! Junioři zničili Zlín deseti brankami

Polička – Pardubičtí junioři v šestém kole DHL Superpoháru zničili Zlín na ledě v Poličce 10:3 a připsali si další důležité body. Po pěti zápasech mají na svém kontě dvanáct bodů stejně jako brněnská Kometa, se kterou společně vévodí skupině D.

Turnaj O Pohár DHL, SP6, sobota 22.2.2020, enteria arena

10:3
5:0, 3:2, 2:2
Branky a nahrávky: 3. Herčík (Tobiáš, Rouha), 4. Costa (Kaštánek, Rouha), 9. Rohlík (Blažej), 13. Kaštánek (Rohlík), 16. Herčík (Bucek, Oliva), 29. Kostka (Bucek, Oliva), 30. Jelínek (Rohlík), 32. Herčík (Oliva, Bucek), 51. Rouha (Šír), 52. Bucek (Kostka, Kubíček) – 22. Kozubík, 48. Bednařík (Luža, Kozubík), 53. Frömel (Pavlas, Kozubík). Rozhodčí: Úlehla – Lučan, Špringl. Vyloučení: 5:4. Využití: 2:0. Diváci: 495. Střely na branku: 46:37. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 8:1, 8:2, 10:2, 10:3.
Dynamo Pardubice: Nečas – Oliva, Kubíček, Blažej, Jelínek, Secký, Kaštánek – Hledík, Hebek, Rouha, Rozlínek, Tobiáš, Costa, Kostka, Herčík, Rohlík, Pavlík, Šír, Bucek
Berani Zlín: Kořének (32. Šarman) – Riedl, Holík, Hamrlík, Jaroněk, Bednařík, Mikulík, Pavlas – Handl, Sebera, Lekeš, Kozubík, Luža, Hrazdira, Dobiáš, Frömel, Chludil